שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דעתי הלא פופולרית
22-Oct-2016, 2:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Oct-2016 על ידי 2:07 אופיר34.)
הודעה: #1
דעתי הלא פופולרית
אני יודע שזה טאבו, ואני יודע שיש פה עדת מעריצים, ואני יודע עד כמה הוא תורם חברתית, ואני יודע עד כמה הוא היה לצד המועדון ברגעים הקשים, ואני מודע לתרומתו המיקצועית.
הכל ברור וידוע, אבל אני גם יודע עוד כמה דברים - זה לא נראה טוב, זה לא מיקצועני, זה לא מודרני ובעיקר זה מרגיז. ואת כל זה אני אומר גם היום אחרי שער מדהים שהביא לנו נקודה שלא הגיעה לנו.

לא יכול לראות אפס השקעה על המגרש
לא יכול לראות כל כך הרבה איבודי כדור
לא יכול לראות הערות לכל העולם ואשתו ועוד על טעוית שאתה עושה
לא יכול לראות התעקשות על המסובך ולא על הפשוט
לא יכול לראות צהובים מיותרים על שטויות
לא יכול יותר !!

אז אני אומר את זה הרבה זמן וחוזר על זה גם היום - זר פרחים ענק, תודה ענקית, אולי גם ג'וב במועדון, אבל הגיע הזמן שמחלקת הסקאוטינג של המועדון (אם יש דבר כזה) תתחיל לחפש תחליף ראוי והולם לערן לוי. זה לא צריך לקרות היום וגם לא מחר, אבל אם מישהו בונה תוכניות ארוכות טווח עם מחשבות על שדרוג תקציבי ומיקצועי ערן לוי לא צריך להיות חלק ממנו.

לא אלמן ישראל. הגיע הזמן להתקדם.

וחטב, אני שמח שגם אתה מתחיל לראות את מה שכולנו רואים אבל לא מעיזים להגיד. כל הכבוד.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אופיר34's post:
בן סילברה (2222-1010-2016201620162016)
22-Oct-2016, 9:32
הודעה: #2
דעתי הלא פופולרית
(22-Oct-2016 2:05)אופיר34 כתב:  אני יודע שזה טאבו, ואני יודע שיש פה עדת מעריצים, ואני יודע עד כמה הוא תורם חברתית, ואני יודע עד כמה הוא היה לצד המועדון ברגעים הקשים, ואני מודע לתרומתו המיקצועית.
הכל ברור וידוע, אבל אני גם יודע עוד כמה דברים - זה לא נראה טוב, זה לא מיקצועני, זה לא מודרני ובעיקר זה מרגיז. ואת כל זה אני אומר גם היום אחרי שער מדהים שהביא לנו נקודה שלא הגיעה לנו.

לא יכול לראות אפס השקעה על המגרש
לא יכול לראות כל כך הרבה איבודי כדור
לא יכול לראות הערות לכל העולם ואשתו ועוד על טעוית שאתה עושה
לא יכול לראות התעקשות על המסובך ולא על הפשוט
לא יכול לראות צהובים מיותרים על שטויות
לא יכול יותר !!

אז אני אומר את זה הרבה זמן וחוזר על זה גם היום - זר פרחים ענק, תודה ענקית, אולי גם ג'וב במועדון, אבל הגיע הזמן שמחלקת הסקאוטינג של המועדון (אם יש דבר כזה) תתחיל לחפש תחליף ראוי והולם לערן לוי. זה לא צריך לקרות היום וגם לא מחר, אבל אם מישהו בונה תוכניות ארוכות טווח עם מחשבות על שדרוג תקציבי ומיקצועי ערן לוי לא צריך להיות חלק ממנו.

לא אלמן ישראל. הגיע הזמן להתקדם.

וחטב, אני שמח שגם אתה מתחיל לראות את מה שכולנו רואים אבל לא מעיזים להגיד. כל הכבוד.

ואני אומר, דיא סבע הולך בעקבותיו. לא פחות מעצבן.

Sent from my iPhone using Tapatalk
22-Oct-2016, 12:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Oct-2016 על ידי 12:28 דוד חטב.)
הודעה: #3
RE: דעתי הלא פופולרית
כשהוא בעט מ-40 מטר כדור עומד זה גמר אותי ...
ואין סיטואציה שאתה עושה הגנה רק עם 7 שחקנים
ואם במחזורים הראשונים קיבלתי את החוסר ריצה כבר מדקה 20 .
אולי גם אנחנו בתור מערכת טעינו והיינו צריכים להחזיר אותם בהדרגה לכושר משחק...
היום אני יותר מתעצבן מנהנה מהשניים...

אגב הפתרון הוא ג'י פי אס מי שלא רץ כמות מסויימת של מורים לא עולה יש לי הרגשה שערן רץ 3-4 ק"מ במשחק...
22-Oct-2016, 13:06
הודעה: #4
לגבי דיע, זה נכון שהדריבלים והנסיונות הסוליסטים שלו גם מרגיזים לפעמים ,ואתה לא מבין למה הוא לא משתף עוד שחקנים ומנסה לעשות הכל לבד , וזה גם נכון שהוא נעלם לפעמים לפרקי זמן ארוכים מידי , אבל למרות הכל דיא ,בניגוד לערן, הוא עדיין שחקן צעיר שיכול ללמוד מהטעויות ולשפר את המשחק שלו.

מעבר לזה, אני אישית אוהב שחקנים מהסוג של דיא שיודעים להוביל כדור במהירות עם הפנים קדימה ויודעים לייצר מצבים ומהומות בסביבת שער היריב.
דיא שחקן סופר כשרוני שעם עוד קצת הכוונה וליטוש יכול להתפתח לאחלה שחקן.
עליו לא הייתי מוותר.
22-Oct-2016, 13:15
הודעה: #5
(22-Oct-2016 13:06)אופיר34 כתב:  לגבי דיע, זה נכון שהדריבלים והנסיונות הסוליסטים שלו גם מרגיזים לפעמים ,ואתה לא מבין למה הוא לא משתף עוד שחקנים ומנסה לעשות הכל לבד , וזה גם נכון שהוא נעלם לפעמים לפרקי זמן ארוכים מידי , אבל למרות הכל דיא ,בניגוד לערן, הוא עדיין שחקן צעיר שיכול ללמוד מהטעויות ולשפר את המשחק שלו.

מעבר לזה, אני אישית אוהב שחקנים מהסוג של דיא שיודעים להוביל כדור במהירות עם הפנים קדימה ויודעים לייצר מצבים ומהומות בסביבת שער היריב.
דיא שחקן סופר כשרוני שעם עוד קצת הכוונה וליטוש יכול להתפתח לאחלה שחקן.
עליו לא הייתי מוותר.

אני הייתי מוותר עלייך, בתור אחד שאין לו מושג.
22-Oct-2016, 13:24
הודעה: #6
פיליפצ'וק היקר,
כמו שאתה שם לב התגובות המתלהמות שלך לאורך השנים בנושאים רבים ומגוונים (שבדיעבד לא הוכחת בהם הרבה מושג ,ואני יכול לפרט אם אתה רוצה) לא מנעו ממני לכתוב את דעתי, וצר לי להגיד לך - זה לא עומד להשתנות בקרוב...

אתה מבחינתי ישראלי מצוי שהתרגל לבינוניות והחאפריות הישראלית וכנראה שהחלטת להשלים עם המציאות הזאת .
לך אין כנראה בעיה שבקבוצה שלך משחקנים שחקנים שמביישים את המונח כדורגל מיקצועני. לי זה מפריע וגם גול לחיבור בדקה 90 לא ישנה את דעתי.

תשאר עם הבינוניות שלך ומבחינתי אתה מוזמן פשוט לא להגיב . לא פה ולא בפלטפורמות האחרות ברחבי הרשת...
22-Oct-2016, 13:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Oct-2016 על ידי 13:44 פיליפצ'וק.)
הודעה: #7
אתה אוהד קבוצה בינונית תרצה או לא תרצה ולכן המשמעות של שחקן כמו ערן לקבוצה בינונית כזו היא משמעותית וגושפנקא לכך קיבלנו בשנה שעברה.
אתה רוצה לראות איכות, אני מציע שתעשה מנוי לב"ש או למכבי ת"א כי האיכות הגבוהה שאתה מחפש כל כך, נמצאת שם.
אני מדבר על הבינוניות של המועדון הזה כבר שנים וזה יישאר ככה כל עוד לא יגיע לפה כסף גדול.
עד אז אני מעדיף לחיות מכוער מאשר למות יפה (שגם זה לא קורה פה).
וכן אין לך מושג אבל אתה אוהב לקשקש.
22-Oct-2016, 13:52
הודעה: #8
(22-Oct-2016 13:32)פיליפצוק כתב:  אתה אוהד קבוצה בינונית תרצה או לא תרצה ולכן המשמעות של שחקן כמו ערן לקבוצה בינונית כזו היא משמעותית וגושפנקא לכך קיבלנו בשנה שעברה.
אתה רוצה לראות איכות, אני מציע שתעשה מנוי לב"ש או למכבי ת"א כי האיכות הגבוהה שאתה מחפש כל כך, נמצאת שם.
אני מדבר על הבינוניות של המועדון הזה כבר שנים וזה יישאר ככה כל עוד לא יגיע לפה כסף גדול.
וכן אין לך מושג אבל אתה אוהב לקשקש.

יש לך כנראה בעיה בהבנת הנקרא. אז תנסה להתרכז הפעם....

אני אומר את דעתי על שחקן שלהשקפתי מזלזל במונח מיקצוענות. אנחנו לא ב 1950.
לא יכול להיות ששחקן (וזה לא משנה אם הוא יודע להפציץ לחיבור או לתת וולה מדהים) ב 2016 יתנהל על המגרש כמו פרימדונה.
לא יכול להיות ששחקן יאבד אינסוף כדורים במשחק, שיעשה אפס תנועה, שביום טוב יעשה אולי 2-3 ק"מ, שיתקע את המשחק, שיעיר לכל העולם ואשתו (ועוד על טעויות שהוא עושה) ועוד כהנה וכהנה... ואנחנו בזכות מהלך או שניים מבריקים במשחק נהלל ונשבח אותו תוך התעלמות מכל ההתנהלות הבלתי מיקצועית שאנחנו רואים על הדשא ממנו כבר שנים.

ולא אמרתי לזרוק היום את ערן לוי מהקבוצה. בסיטואציה הנוכחית כשהמטרה היא לעלות יכול להיות שלא הייתי עושה מהפכות , אבל בטווח הארוך, אני בהחלט חושב שבתקציבים שאייל מדבר עליהם בליגת העל אפשר למצוא תחליף ראוי לערן לוי.

ולגבי המושג - מאחד שעד היום מחזיק מראובן עטר מאמן ומצד שני טען שסלובו לא קשור לענף הייתי מצפה לקצת יותר הגינות....
22-Oct-2016, 14:52
הודעה: #9
הבנת הנקרא זה נראה לי צד שאתה צריך לעבוד עליו.
אני טענתי בעבר ואני טוען גם עכשיו, שברגע שתהיה את האפשרות הכלכלית להביא לפה שחקנים עם איכויות (מה לעשות עולים כסף והרבה), תעודת הוקרה לערן על תרומתו לקבוצה עליי.
אבל מאחר וזה לא המצב, ותוצרת בית יש רק בלוף ובלוף, אז על ערן לוי אני לא מוותר כל כך בקלות היום וגם לא מחר.
22-Oct-2016, 15:01
הודעה: #10
דעתי הלא פופולרית
ערן לוי תסכים איתי פיליפצ׳וק , צריך ניעור ואחד רציני. כולל על הצהוב המפגר על הורדת החולצה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 7 אורחים