שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דרוש שוער דחוף
16-Aug-2016, 0:01
הודעה: #61
RE: דרוש שוער דחוף
(15-Aug-2016 18:44)חזום חזום כתב:  אפשר להתווכח בלי "להחמיא" לקולגות מקלדת?

Sent from my A0001 using Tapatalk

ג'ירפי זה השוער שהיה פה
אלקסלסי זה שוער שהיה פה
אוהד דוד (עפולה) זה שוער שהיה פה ...
כולם הצליחו בחוץ למה שדין גל שפה מגיל 12/13 שוער נבחרת לא יצליח בחייאת תסתכלו על התמונה הכללית יצרנו פה עתודה מטורפת של שוערים גם אחרי דין יש שוערי נבחרת ....
הרבה יותר חשוב זה לבנות פה יסודות טובים גם על חשבון עלייה לא חוכמה להביא שחקני רכש במלא כסף שחלקם לא מספיק טובים לליגת העל (למרות שמצויינים לליגה שניה)....לבנות יסודות זה לייצר בסיס צעיר ואיכותי מקומי או לפחות מזוהה אין סיבה שדין לא יצליח אבל בואו כנים עם עצמנו הילד הזה 8/9 שנים שוער ראשון הביא אליפות עם שנתון 95הגיע לגמר גביע שוער ראשון בנבחרת לפני השוער של קרית שמונה זועבי(טוברוק בעבר) הכנות עם עצמנוצריכה להיות שקט גב בטחון ואם יש צורך עזרה מנטלית מאיש מקצוע....
ואופיר אחי אין קשר לחצי שנה שעברה גם נוייר לא היה מצליח....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes דוד חטב's post:
אלדד (1616-0808-2016201620162016)
16-Aug-2016, 0:24
הודעה: #62
אין לי בעייה עם בסיס צעיר ומקומי שיזוהה עם המועדון. נהפוכו, גם לי יש חלום (תתפלא עידן...) שהקבוצה תורכב מ 11 נתנייתים שיירקו דם בשביל הקבוצה ויביאו הצלחות ....אבל אז מגיע הבוקר ואני חייב להתעורר...

אני באמת שלא מתרגש מכל הסיפורים על נבחרות ואליפויות בילדים ז ונערים ב.... סיפרו לי פעם על אחלה שנתון של נערים א ואחרי זה על אחלה שנתונים בקטנים יותר שלא מפסיקים לייצר תארים ,ובינתיים בגיל 39 עוד לא זכיתי לראות שחקן בית אחד שוואלה גרם לי להגיד "איזה שחקן גדל פה" ! כל הטייטלים הם סבבה ובאמת מביאים גאווה (בעיקר למנהלי החלקות הנוער), אבל כנראה שמשהו קורה במעבר מהנערים לנוער ומהנוער לבוגרת או שפשוט מה שנראה נחמד בקטנים לא כל כך עובד בגדולים....

ושוב, לגבי דין - לא יודע. להתקע בליגה השנייה שנים בגלל שכר לימוד שאפשר אולי לשלם במקום אחר לא עושה לי טוב. אחת המטרות שלנו זה לחזור לקדמת הבמה ולתודעה של האנשים. להתבסס בליגות נמוכות כי מישהו בכח רוצה לייצר שחקני בית גם שכרגע אין כאלה במצאי נראה לי לא נכון וקצת פופוליסטי.

אז סבבה, בוא נסמן את הבודדים שמעל הממוצע ונשלב אותם בבוגרת (בטח בליגה השנייה) אבל לא בכח ולא כי זה מצטייר יפה כלפי חוץ , ובטח לא בעמדה כל כך קריטית לקבוצת כדורגל.
16-Aug-2016, 0:42
הודעה: #63
עד מחזור 10 לתת לדין את כל הבטחון והגב אי אפשר במועדון מקצועני כל יומיים לשנות דרך ושיטה....יהיה זמן אחרי מחזור 10 אם וכאשר לשנות...
16-Aug-2016, 0:47
הודעה: #64
אם מחכים למחזור 10 עדיף כבר לא לגעת בו. תמשיך איתו עד הסוף ויהי מה.
לדעתי זה יהיה מאוחר מידי אבל בוא נקווה שמשבוע הבא נתחיל לראות שינוי....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
16-Aug-2016, 0:50
הודעה: #65
יש לנו צוות מקצועי שכולל מאמן מהשורה הראשונה,את עוזר המאמן הכי דעתן מהעוזרים הישראלים ב2 הליגות העליונות,מאמן שוערים מהוסה ומקצועי, אני משוכנע שהם ידעו להחליט נכון.
The following 2 users Like אייל ס's post:
shraga (1616-0808-2016201620162016), אלדד (1616-0808-2016201620162016)
16-Aug-2016, 2:03
הודעה: #66
אופיר אתה לא מבין שבלי שחקני בית הקהל לא מזדהה בעל בית מוציא הרבה יותר כסף שאין ראיתי הרבה שחקני בית שלא מגיעים לקרסוליים של ערן לוי , לכן זה לא הטייטל של שחקן בית ויהי מה , אלא שחקן בית טוב שהבית חשוב לו והוא עולה בזול !!!!!

כל הכבוד אייל תן לצוות המקצועי להחליט מי ומה ואיך זה נקרא בפי מקצוענות נטו
16-Aug-2016, 10:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Aug-2016 על ידי 10:03 עידן444.)
הודעה: #67
דרוש שוער דחוף
(16-Aug-2016 0:24)אופיר34 כתב:  אין לי בעייה עם בסיס צעיר ומקומי שיזוהה עם המועדון. נהפוכו, גם לי יש חלום (תתפלא עידן...) שהקבוצה תורכב מ 11 נתנייתים שיירקו דם בשביל הקבוצה ויביאו הצלחות ....אבל אז מגיע הבוקר ואני חייב להתעורר...

אני באמת שלא מתרגש מכל הסיפורים על נבחרות ואליפויות בילדים ז ונערים ב.... סיפרו לי פעם על אחלה שנתון של נערים א ואחרי זה על אחלה שנתונים בקטנים יותר שלא מפסיקים לייצר תארים ,ובינתיים בגיל 39 עוד לא זכיתי לראות שחקן בית אחד שוואלה גרם לי להגיד "איזה שחקן גדל פה" ! כל הטייטלים הם סבבה ובאמת מביאים גאווה (בעיקר למנהלי החלקות הנוער), אבל כנראה שמשהו קורה במעבר מהנערים לנוער ומהנוער לבוגרת או שפשוט מה שנראה נחמד בקטנים לא כל כך עובד בגדולים....

ושוב, לגבי דין - לא יודע. להתקע בליגה השנייה שנים בגלל שכר לימוד שאפשר אולי לשלם במקום אחר לא עושה לי טוב. אחת המטרות שלנו זה לחזור לקדמת הבמה ולתודעה של האנשים. להתבסס בליגות נמוכות כי מישהו בכח רוצה לייצר שחקני בית גם שכרגע אין כאלה במצאי נראה לי לא נכון וקצת פופוליסטי.

אז סבבה, בוא נסמן את הבודדים שמעל הממוצע ונשלב אותם בבוגרת (בטח בליגה השנייה) אבל לא בכח ולא כי זה מצטייר יפה כלפי חוץ , ובטח לא בעמדה כל כך קריטית לקבוצת כדורגל.

אני לא מתפלא אבל יש לך לדעתי בעיה בסיסית בתפיסה והיא נעוצה בכך שאתה מצפה משחקני בית שיהיו משהו מיוחד ודווקא לשחקני רכש אתה עושה ״הנחות״. זה אמור להיות בדיוק להפך ואני שוב אביא את ״הרצוי והמצוי״ (שאתה כל כך אוהבSmile)- שחקני הבית זה המצוי ושחקני הרכש והזרים אמורים להיות הרצוי. משהו שאין בבית.
ניקו אולסק כנראה שאין לנו כרגע בבית. הדבר הכי קרוב ב 20 שנה האחרונות לערן לוי שהיה לנו בבית זה קובי חסן וזה די רחוק...
ויש לא מעט מצבים בשנים האחרונות שהעדיפו שחקני רכש עלובים(חלקם לא זולים- לפחות העונה אני די בטוח שכל הניסן דנונים, קובי מורים, קרלוס לואיזות והעוז אריאלים שחקנים זולים ואפילו זולים מאוד... לגבי היכולת נחכה ונראה- ניסן דנון דווקא היה נראה לא רע בכלל בדקות שקיבל ביום שישי) על שחקני בית בינוניים(בינוני זה לא טוב אבל בטח עדיף על גרוע או בינוני יקר).
עוד בעיה היא שאתה חושב שהטייטל ״גדל במכבי ת״א״ נותן מקדמה. עם כל הכבוד לחינוך לווינריות שאני לא מזלזל בו שקצת חסר לילדים שלנו- אני חושב שראינו בעונה שעברה ש״פליט של מכבי ת״א״ הוא לא גרנטי לדבר. להפך- לטעמי השחקנים הכי חלשים מנטלית שהיו כאן בעונה שעברה היו אותם יוצאי מכבי ת״א.
מניח שזה גם עובר לך בראש בהקשר של רון שושן...
ומסכים איתך שאליפות בנוער לא ממש אומר הרבה... יש מקרים שכן ויש הרבה מקרים שלא.
לפעמים בקבוצה אלופה תמצא פחות כשרונות מאשר בקבוצה לא אלופה...

Sent from my iPhone using Tapatalk
16-Aug-2016, 12:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Aug-2016 על ידי 12:17 פיליפצ'וק.)
הודעה: #68
גם אם דין גל לא היה תוצר מחלקת הנוער הייתי חושב שצריך לתת לו לפחות מספר מחזורים כדי להוכיח את עצמו ולא לעמוד לו עם סטופר ולחפש אותו בציציות כמו כמה קרציות מתעלקות כאן בפורום ובכלל.
16-Aug-2016, 12:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Aug-2016 על ידי 12:29 עידן444.)
הודעה: #69
(16-Aug-2016 12:03)פיליפצוק כתב:  גם אם דין גל לא היה תוצר מחלקת הנוער הייתי חושב שצריך לתת לו לפחות מספר מחזורים כדי להוכיח את עצמו ולא לעמוד לו עם סטופר ולחפש אותו בציציות כמו כמה קרציות מתעלקות כאן בפורום ובכלל.
כנראה שאתה לא היחיד שמחפש להגיד "אמרתי לכם" כמו שכל כך התעקשת בנושא מעורבות האוהדים\קבוצת אוהדים\מודל גרמני.
16-Aug-2016, 12:49
הודעה: #70
(16-Aug-2016 12:29)עידן444 כתב:  
(16-Aug-2016 12:03)פיליפצוק כתב:  גם אם דין גל לא היה תוצר מחלקת הנוער הייתי חושב שצריך לתת לו לפחות מספר מחזורים כדי להוכיח את עצמו ולא לעמוד לו עם סטופר ולחפש אותו בציציות כמו כמה קרציות מתעלקות כאן בפורום ובכלל.
כנראה שאתה לא היחיד שמחפש להגיד "אמרתי לכם" כמו שכל כך התעקשת בנושא מעורבות האוהדים\קבוצת אוהדים\מודל גרמני.

עזוב, לא כדאי לך להתחיל איתי אפילו בנושא הזה כי המציאות כל כך התרסקה לך ולכל החיים בסרט כמוך בפרצוף, שריחמתי עלייך ונמנעתי מ"אמרתי לך".
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים