שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה הסגל שאמור להעלות אותנו ליגה
08-Jul-2016, 10:49
הודעה: #181
RE: זה הסגל שאמור להעלות אותנו ליגה
מעבר להגדרות של מיהו שחקן בית ,זה לא אמור להיות השיקול המרכזי בקביעת סגל השחקנים בקבוצה מיקצוענית בשנת 2017.
"שחקן בית" לא אמור לקבל חוזה בקבוצה הבוגרת רק בגלל הטייטל שלו. קודם כל ולפני הכל הוא צריך להיות שחקן.... הוא צריך שתהיה לו את המשמעת , את הרצון, את הרצינות, את ההקרבה, את היכולת ללמוד ולתקן. אה...וגם כשרון מולד לא יזיק....
אם הדברים האלה לא קיימים אצל שחקן, בית או לא, באמת שאין טעם להשלות . לא את השחקן עצמו ולא את האוהדים.

1970 כבר מאחורינו... הגיע הזמן להתנהל כמו מיקצוענים גם שמדובר ב"שחקני בית"
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Jul-2016, 10:51
הודעה: #182
אני חושב שהכל עניין של הגדרה.
אם נלך לפי ההגדרה של אופ״א כל המוזכרים כאן הינם שחקני בית כולל אלמוג כהן וחן עזרא.
אופ"א הגדירה הגדרה ברורה ל"שחקן בית": שחקן שהיה בקבוצה לפחות שלוש שנים בין הגילאים 15 ל-21.
נכון להיום כשלפעמים שחקנים עוברים כמה קבוצות עוד לפני גיל 18 יש סיכוי שלא יחשבו שחקני בית באף קבוצה. מניח שאייל מכיר כמה דוגמאות לשחקנים כאלה הרבה יותר טוב ממני.
אני חושב שחן עזרא הוא דוגמה כזו אבל אם אני לא טועה עומד בקריטריון של אופ״א ונחשב שחקן בית של מכבי נתניה.
לעומת זאת מניח שגם יש שחקנים שיחשבו שחקני בית ביותר מקבוצה אחת.

Sent from my iPhone using Tapatalk
08-Jul-2016, 11:01
הודעה: #183
הכל נכון....
חלקם "שחקני בית" על פי הגדרת אופ"א וחלקם "שחקני בית" כי נתנו לנו הרגשה שכזו ואחרים גדלו במועדון ואחרים סתם עברו בסביבה ואוהדים נדלקו עליהם.
ובכל מקרה,הסיבה להחתמת שחקן היא לא הבית שגדל אלה המקצועיות שמתאימה למאמן וכן זה שהוא בקבוצת הנוער או היה בקבוצת הנוער צריך לתת לו יתרון בין שווים אך לא העדפה מתקנת.

נ.ב

ומכיוון שמספר שחקנים שכאלו "פוספסו" ולא זומנו לאימוני פתיחת העונה,העוול מותקן בימים אלו ממש Cool
08-Jul-2016, 11:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Jul-2016 על ידי 11:10 עידן444.)
הודעה: #184
(08-Jul-2016 10:49)אופיר34 כתב:  מעבר להגדרות של מיהו שחקן בית ,זה לא אמור להיות השיקול המרכזי בקביעת סגל השחקנים בקבוצה מיקצוענית בשנת 2017.
"שחקן בית" לא אמור לקבל חוזה בקבוצה הבוגרת רק בגלל הטייטל שלו. קודם כל ולפני הכל הוא צריך להיות שחקן.... הוא צריך שתהיה לו את המשמעת , את הרצון, את הרצינות, את ההקרבה, את היכולת ללמוד ולתקן. אה...וגם כשרון מולד לא יזיק....
אם הדברים האלה לא קיימים אצל שחקן, בית או לא, באמת שאין טעם להשלות . לא את השחקן עצמו ולא את האוהדים.

אופיר, תתפלא, אבל אין לנו מחלוקת בעניין הזה. הויכוח שלנו סובב סביב האלטרנטיבות.
אני מבטיח לך שכששחקני הרכש היו דדי בן דיין, אדריאן פיטו אחרי עונה טובה בסכנין, אנסומבו אחרי עונה טובה בבית״ר, שטראובר, אופיר חיים, אורן זיתוני ואיתי שכטר לא באתי והתלוננתי שלא נותנים צאנסים לשחקני בית אפילו שפיטו לא עמד בציפיות. אני גם יכול להגיד היום שאין לנו שחקני בית ברמה של מרגוליס ורומאריו פירס. אפילו אין לי בעיה עם שחקן רכש סטייל טל איילה. אבל ברגע שכל הקבוצה שלך הופכת להיות אוסף של חולשה ובינוניות בלתי נגמרת של שחקני רכש- זה לא מקובל עלי.
ראית מה רשם לי רון עמיקם על ניקו? זה שחקן שיכול להיות שיחוק. לא רואה היום בצעירים שלנו שחקנים עם התכונות שמתארים לגביו.
אתה יכול להגיד את זה על עומר ורד, חיימוביץ׳, אבידור, בורלא, ולוגסי(עם כל הכבוד לאותה עונה שהוא רוכב עליה שהוא היה שחקן רוטציה אצל אוסקר גרסיה)?

איך כתב לי מישהו על ניקו?
״רכש סלובואי טיפוסי״ Smile

08-Jul-2016, 11:23
הודעה: #185
(08-Jul-2016 11:02)עידן444 כתב:  אופיר, תתפלא, אבל אין לנו מחלוקת בעניין הזה. הויכוח שלנו סובב סביב האלטרנטיבות.
אני מבטיח לך שכששחקני הרכש היו דדי בן דיין, אדריאן פיטו אחרי עונה טובה בסכנין, אנסומבו אחרי עונה טובה בבית״ר, שטראובר, אופיר חיים, אורן זיתוני ואיתי שכטר לא באתי והתלוננתי שלא נותנים צאנסים לשחקני בית אפילו שפיטו לא עמד בציפיות. אני גם יכול להגיד היום שאין לנו שחקני בית ברמה של מרגוליס ורומאריו פירס. אפילו אין לי בעיה עם שחקן רכש סטייל טל איילה. אבל ברגע שכל הקבוצה שלך הופכת להיות אוסף של חולשה ובינוניות בלתי נגמרת של שחקני רכש- זה לא מקובל עלי.
ראית מה רשם לי רון עמיקם על ניקו? זה שחקן שיכול להיות שיחוק. לא רואה היום בצעירים שלנו שחקנים עם התכונות שמתארים לגביו.
אתה יכול להגיד את זה על עומר ורד, חיימוביץ׳, אבידור, בורלא, ולוגסי(עם כל הכבוד לאותה עונה שהוא רוכב עליה שהוא היה שחקן רוטציה אצל אוסקר גרסיה)?

איך כתב לי מישהו על ניקו?
״רכש סלובואי טיפוסי״ Smile

אין לי בעיה עם מי שאתה אומר. אף פעם לא טענתי שכל החלטה שהתקבלה פה על רכש היתה ההחלטה הנכונה. מצד שני, לא הוגן מבחינתי לבוא היום בדיעבד ולהגיד למה היינו צריכים להביא את מרגוליס, לוגסי, איילה ואבידור שאצלנו בבית אפשר היה למצוא את מסרוואה, גרשומוב, ביסאן או זיו...

כל הרכש הזה שהזכרתי ,על הנייר לפחות ,היה אמור לתרום הרבה יותר ממה שבפועל תרם. וה"על הנייר" הזה מתבסס על הרזומה, ההמלצות והפוטנציאל שיש לאותם שחקנים.
זה שזה לא הלך אפשר לייחס להרבה מאד דברים אבל זה לא אומר עדיין שההחלטה להביא את אותם שחקנים הייתה טעות.
08-Jul-2016, 11:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Jul-2016 על ידי 11:36 דוד חטב.)
הודעה: #186
(08-Jul-2016 10:49)אופיר34 כתב:  מעבר להגדרות של מיהו שחקן בית ,זה לא אמור להיות השיקול המרכזי בקביעת סגל השחקנים בקבוצה מיקצוענית בשנת 2017.

לשחקן בית צריך שיהיה יתרון קטן של זהות ובגלל המחיר הנח יותר....
וההשבחה שלו אולי גם נצמם הפסדים כי הרווחנו שחקן....
אופיר, אנחנו מכירים את החומר האנושי שבנוער ואף אחד לא אומר בוא ניתן לאלעד בוארון לצורך הדוגמא מקום בסגל רק בגלל הזהות או בגלל שהוא הנכד של פרג'י....
המטרה ששחקני בית יהיו מחוברים יותר יתנו יותר הקהל יצור זהות עם המועדון וכו...ואגב זה גם תלוי באופי השחקן...לצורך הדוגמא במקרה ירין נוצר סוג של קרע בין הקהל לשחקן/משפחה וכו...
ועצם הכשרון או העובדה שהוא היה קפטן בנבחרות לא עזרה...
אגב הייתי אתמול בשפירא בחצי שעה הראשונה היה חם ובלתי אפשרי לראות אימון או להתרשם....
הדבר היחידי שלא הבנתי זה מה עושה שוער נערים א' או יותר נכון שנה ראשונה נוער בבוגרים....
08-Jul-2016, 11:48
הודעה: #187
א.מדובר בכשרון ושוער נבחרת נערים א'(גם אוחיון עלה בגיל הזה)
ב.מתאמנים כ30 שחקני שדה(ובהתאם זקוקים לשוערים)על פי בקשתך שיתנו לשחקנים הנבחנים לפחות שבוע עד 10 ימיםTongue
ג.מדוע לא נכנסת לסינטטי להנות מאימון חלוצים של וילנר?
08-Jul-2016, 12:01
הודעה: #188
(08-Jul-2016 11:48)אייל ס כתב:  א.מדובר בכשרון ושוער נבחרת נערים א'(גם אוחיון עלה בגיל הזה)
ב.מתאמנים כ30 שחקני שדה(ובהתאם זקוקים לשוערים)על פי בקשתך שיתנו לשחקנים הנבחנים לפחות שבוע עד 10 ימיםTongue
ג.מדוע לא נכנסת לסינטטי להנות מאימון חלוצים של וילנר?

חחחח כי שמעתי מבחוץ הורים מנבלים את הפה בגלל מספר של חולצה....

והבנתי הכל עם השוער ...אמרת נבחרת...בטח ההורים כבר הודיעו שאם הוא לא שוער ראשון אז מכבי ת"א , מכבי חיפה , או מכבי פתח תקווה....כבר על הקוים או טוברוק...
בקיצור לא מקנא בך בעיקר אם אין לו חוזה....
08-Jul-2016, 12:11
הודעה: #189
לפחות שינית את המוסיקה...
ובכל מקרה,בגיל הזה חוזרה לא רלוונטי(הוא לא יכול לעזוב)Cool
והוא התאמן כי היו שני שוערים בלבד עד אתמול(הגעת שושן) .
מדובר בשוער לא פחות טוב מתומר.
ובדיוק מה ששמעת ברקע יגרום להקדים את תוכנית האב....לוותר על מנהלי קבוצה מתוך ההורים.
08-Jul-2016, 12:18
הודעה: #190
היום בעידן הווטסאפ, מייל, סמרטפון למה צריך מנהל קבוצה בגילאים הצעירים? מיותר אפשר כמו בצבא למנות חניך תורן שיעזור למאמן וזהו. או למנות מנהל אחד לכול הקבוצות שירכז עבודה משרדית.
לנוער גם ככה יש במערכת מספיק אנשים שיעשו את זה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים