שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה הסגל שאמור להעלות אותנו ליגה
07-Jul-2016, 17:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Jul-2016 על ידי 17:04 amir.)
הודעה: #171
RE: זה הסגל שאמור להעלות אותנו ליגה
ניקולאס אולסק. מתאזרח ארגנטינאי עם שורשים פולנים, בן 23, קשר אחורי טכני בעל בעיטה חזקה, שבעונה שעברה עוד סייע בהשארת מכבי קביליו יפו בליגה א' דרום, 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

לפני שתי עונות ביפו.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Jul-2016, 17:07
הודעה: #172
מתאזרח ארגנטינאי עם שורשים פולנים, בן 23, קשר אחורי טכני בעל בעיטה חזקה, שבעונה שעברה עוד סייע בהשארת מכבי קביליו יפו בליגה א' דרום,

שיחק ביפו עם בליגה א עם הרבה שחקנים שמוכרים לנו כמו אלון וייסברג ליאוניד קרופניק אביב עזריה טל מעבי מאור אסור

וזה מה שמצאתי בגוגל עליו
קרית אונו (ליגה ב') מול מכבי קביליו יפו (ליגה א'), במשחק-נוקאאוט-מבחן על הכרטיס האחרון לליגה השלישית בטיבה בישראל. תפאורה מכובדת באצטדיון העירוני הפגישה בין מאות רבות של אוהדי יפו, מספר מצומצם יותר של מתנגדים מהקריה (אבל ראש העיר היה) ודרבי-תינוקות-קשטן ביציע הכבוד - עומרי אפק (גדל באונו) מול פיני בלילי (הרבה חברים יפואים).
שחקני מכבי קביליו יפו חוגגים
(צילום: קובי אליהו)
"מכבי יפו נשארת בליגה א', על אפם וחמתם של הפועל אזור!"
בסיום, ולמרות עונה קשה, התברר שהמסורת של יפו עדיין דופקת. הלבנים כבשו פעמיים - אביחי ממן בנגיחה בדקה ה-67 ואסף לוי על הבאזר - ניצלו החמצות משוגעות של האנדרדוג ונשארו בליגה עם 0:2. גולת הכותרת: העיתונאי רון עמיקם, ממקימי קבוצת האוהדים היפואית, על תקן כרוז-לא-נייטרלי-ולא-מגולח ("מכבייייי יפוווו נשאאארתתת בליייגגגגהההה א', על אפם וחמתם של הפועל אזור!").

ובגלל שלא אתי לבחור קולגה כ'גולת כותרת', הנה המסמר האמיתי של הערב. לאורך כל המשחק התלהבו אנשי המקצוע, בין היתר אפק, ממספר 77 בלבן. גדול, מהיר, קשוח, טכני, מנהל עבודה. "מי זה השחקן הזה, ומה הוא מחפש בליגה הזו?", תהה הפרשן, ואלה שמסביבו הנהנו. אז הנה:

הכירו את ניקולאס "ניקו" אולסק. ארגנטינאי עם שורשים פולנים, בן 23, גרסה לטינו-יהודית, קשר אחורי דומיננטי. ביקשנו כמה מילים עם הטאלנט, ואנשי הקבוצה הכריחו: "אתה חייב לסיים עם 'היידה יפו'".

"בסדר", ענה ניקו הביישן בעברית מסוימת, והתפנה לספר על עצמו.

כל המשפחה גדלה בבואנוס איירס, עד שבגיל 14 הבירה הארגנטינאית הפכה למסוכנת מדי בעיני ההורים. הם עברו לארצות הברית, ואולסאק צבר ניסיון בניו יורק ובטנסי (25 בישולים בעונתו האחרונה בקולג'). אחרי שרוב חייו ליהטט בלטינית, הוא לא אהב את הסגנון היאנקי. את ישראל הוא דווקא אהב, ואחרי כמה ביקורים התחיל להתעניין. חבר טוב של האבא הוא גיא עזורי, והמאמן שידך בין הכדורגלן ליפו. "לא הכרתי אף אחד", הוא מספר. "נבחנתי פה, קיבלו אותי והתייחסו אליי יפה מהרגע הראשון". עזורי אמר לו: "מכבי יפו תהיה מקום טוב עבורך להתחיל". אז הוא התחיל.
ניקולאס ניקו אולסק, שחקן מכבי קביליו יפו
אולסק
"מי זה השחקן הזה, ומה הוא מחפש בליגה הזו?"
מבחינה קבוצתית, זו לא היתה שנה טובה ליפו. הידרדרות מקצועית, תחלופת מאמנים מוגזמת (צחי טיאר-רונן גבאי-אלי מפחוד-עופר ראובן), וכמעט נשירה לליגה ב' שלכו תדעו מה היתה עושה לפרויקט. אבל ניקו זרח. לפי יותר מדי אנשים שנכחו אתמול על הדשא בלוד, "בליגה א' הוא לא צריך לשחק". מינימום בלאומית, ולא מעט חושבים שהוא פוטנציאל לליגה הבכירה. אגב, הוא שיחק אתמול כשידו בסד. העצם שבורה, והוא דחה את ניתוח האיחוי להיום כדי שיוכל להשתתף במשחק.

לפי גורמים במכבי יפו, מאמן בני יהודה יוסי אבוקסיס הספיק להתרשם מהבחור, ויש כבר כמה קבוצות מהלאומית בתור. ומה ניקו חושב?

"אני באמת מאמין שאני יכול לשחק בליגה הבכירה", הוא אומר בחיוך צנוע, ונעלם בתוך חדר ההלבשה
07-Jul-2016, 23:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Jul-2016 על ידי 23:43 זאב רווח.)
הודעה: #173
ניקולס יהודי אבל גם בלם זר ורגוץ' חותם וזה מצוין
צריך עוד בלם טוב ואנחנו מסודרים בהגנה

טל.מ אני צריך אינפורמציה על בלמים ישראלים על חלוצים ניגרים צעירים את החלוצים אם אפשר עם הסרטונים מיוטיוב בבקשה
08-Jul-2016, 0:56
הודעה: #174
הפצתי את הבקשה לסוכנים שלי

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
08-Jul-2016, 8:53
הודעה: #175
המושג שחקן בית יוצא מפרופורציות.
חן עזרא שחקן בית?אלמוג כהן שחקן בית?עומרי בן הרוש שחקן בית?דלה ימפולסקי שחקן בית?
ואני בדעה שלא זה ולא זה ולא זה ולא זה(ואלו רק דוגמאות וממש אין לי דבר וחצי דבר,ההפך...נגד אחד מהם),כל ה4(ושוב זה דוגמא) עזבו בהזדמנות הראשונה שניתנה להם לשדרוג שכרם והתנאים הנילווים כולל(לדעתם) השדרוג המקצועי ולכן ביום מהימים במידה ויחזרו למועדון,זה לא בגלל היותם שחקני בית,אלה כי מקצועית זה יתאים לכל הצדדים(וזו רק דוגמא).
וזה נכון ללא מעט שמות "שנזרקים" לאוויר.
נכון להיום מתאמנים בסגל הרחב(שצומצם אתמול)שחקן יליד 93 ,3 ילידי 94(שניים מתוכם יצטרפו ביום ראשון)2 ילידי 95, 4 ילידי 96(אחד נפצע),3 ילידי 97(חריגי גיל בעונה הקרובה) 3 ילידי 98 ויליד 99 אחד.
והם עדיין נחשבים שחקני בית(למרות שארבע מהם נשלחו בשנה שנתיים האחרונות לצבור ניסיון בקבוצות אחרות).
בסופו של תהליך ישאיר המאמן את אלו שיהוו את הסגל הרחב לליגה(כ25 שחקנים),האחרים יצאו להשאלה תוך מעקב צמוד של עוזר המאמן.
ילידי 97 ו98 שישארו בסגל הרחב יתאמנו במקביל בבוגרים ובנוער(יקבלו יחידות אימון נוספות),חלקם ישולב במהלך השנה בקבוצה הבוגרת ובמקביל ימשיך לצבור ניסיון בקבוצת הנוער(והם עדיין שחקני בית...).
08-Jul-2016, 9:21
הודעה: #176
לדעתי נסחפת לפחות עם שניים . אלמוג כהן עבר לבונדסליגה, היית מצפה ממנו לוותר ? עומרי בן הרוש נמכר למכבי תא כחלק מהחזרי חובות בעונת הירידה לפני שלוש שנים. אם היתה הצעה על עידו לוי היינו מוכרים גם אותו. דלה ועזרא אכן ברחו לחיפה סתם כי קיבלו יותר כסף.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
08-Jul-2016, 9:31
הודעה: #177
זה שכתבתי...עזבו בהזדמנות הראשונה...בלי קשר לסיבה ולתמורה ואין לי טענה וחצי מענה,אך הם לא שחקני בית(בעיקר במקרה אלמוג וחן שלא גדלו במועדון).
חיים בר היה שחקן בית(ולא עזב כשהציעו לו הצעות מדהימות...וברור שמדובר בתקופה אחרת).

אני בעד לתת עדיפות וצ'אנס לשחקנים צעירים שגדלו במועדון,כל עוד מקצועית הם מתאימים והתחליפים שלהם בחוץ לא עולים עליהם בסדרי גודל.
אך לא להיות "סידור עבודה" לשחקנים שגדלו במועדון יצאו לרעות בשדות זרים והיום הם מחוסרי עבודה.
08-Jul-2016, 9:53
הודעה: #178
(08-Jul-2016 9:31)אייל ס כתב:  זה שכתבתי...עזבו בהזדמנות הראשונה...בלי קשר לסיבה ולתמורה ואין לי טענה וחצי מענה,אך הם לא שחקני בית(בעיקר במקרה אלמוג וחן שלא גדלו במועדון).
חיים בר היה שחקן בית(ולא עזב כשהציעו לו הצעות מדהימות...וברור שמדובר בתקופה אחרת).

אני בעד לתת עדיפות וצ'אנס לשחקנים צעירים שגדלו במועדון,כל עוד מקצועית הם מתאימים והתחליפים שלהם בחוץ לא עולים עליהם בסדרי גודל.
אך לא להיות "סידור עבודה" לשחקנים שגדלו במועדון יצאו לרעות בשדות זרים והיום הם מחוסרי עבודה.
לשיטתך גם מוטלה עודד גדי ולביא לא היו שחקני בית בשלהיי הקריירה שלהם.
בטח לא רוני לוי גבאי ועוד רבים אחרים.

גריאני גדל בטבריה ובימיו הטובים עבר לברייטון לפני שחזר האם גם אינו שחק בית. כנ"ל פיזנטי.

חושב שההגדרה מוטעית

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
08-Jul-2016, 10:24
הודעה: #179
שוב,זו השקפת עולם...
מוטלה ועודד ורונן גבאי ואפילו גדי עשו את מרבית הקריירה שלהם בנתניה ורק בסיומה היו להם כמה "הבלחות"..
לא דומה לשחקנים שבסיום החוזה הראשון שלהם נעלמים כלא היו(בעיקר כאלו שלא גדלו בנתניה).
ושוב,זה לגיטימי וזו זכותם...אך שחקני בית הם ממש לא...
חן עזרא היה במכבי חיפה יותר מאשר בבוגרים של נתניה וגדל בב"ש וטוברוק,לאיזה בית הוא שייך?(או שזה בית משותף).
08-Jul-2016, 10:34
הודעה: #180
אייל בעיני שחקן בית זה שחקן שמותר לפעמיים לטובת קבוצת האם שלו גזל זה דוגמא רעה של שחקן בית שתמיד שנתניה רצתה היה מעדיף עוד שני שקל בקבוצה אחרת

The following 1 user Likes mordii2's post:
Hagiqq (0909-0707-2016201620162016)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 12 אורחים