שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המציע השלישי
23-Jun-2016, 0:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Jun-2016 על ידי 0:05 עידן444.)
הודעה: #71
המציע השלישי
(22-Jun-2016 23:51)אביתר לנג כתב:  
(22-Jun-2016 22:26)עידן444 כתב:  כדי להיות בעלים של מכבי נתניה צריך להזרים כסף.
לבוא בתור בעלים(להבדיל מקבוצת אוהדים- שזה סיפור שונה לגמרי) ולהסתפק בתקציבים מינימלים שמבוססים על הכנסות- להיגמר טוב זה לא יכול.
מבעלים במכבי נתניה יש ציפיות להשקיע אחרת הוא יגמור כמו אשר אלון- תסכול מצטבר שבסוף מתפוצץ.
האם לצביקה ליבר יש את היכולת הכלכלית? כי כשבכל ראיון איתו הוא מביא את אשר אלון כדוגמה זה לא נראה ככה. גם לאור ההשקעה הכספית שלו בברק נתניה זה לא נראה ככה.
ומה לגבי סוגיית השבת? האיש בונה על חוקים באוויר? בונה על להישאר בלאומית?
יש לך תשובות לכל השאלות האלה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

ולגבי מה שאתה שומע והדאגה- אני לא אוהב שרותמים את העגלה לפני הסוסים.
רוצה שאני אביא לך את הכותרות המפוצצות של התוכניות של גאלבוט וקאהן בהפועל ת״א?
בסופו של דבר מכל הפנטזיות האלה יצא מיליון ש״ח שטבעו בתוך הגרעון...

בבקשה-
נראה לי שהאתר מוכר לך-

http://sport1.maariv.co.il/כתבה/111418

לזרוק תוכניות באוויר לפני שאתה יודע אם אתה לוקח את הקבוצה זו לא חוכמה כזו גדולה ולא מעיד על כלום.

לא מסכים איתך בעליל. מי שאין לו תכניות, על סמך המצג שקיבל, הוא עושה נזק למועדון, לאוהדים ובעיקר לעצמו.
ולגבי התשובות של ליבר- אלו שאלות נכונות שצריכות להתקבל עליהן התשובות - ללא צל של ספק.

אילו תוכניות יש למי אני באמת לא יודע ולא מתלהב מהרעיון שיזינו אותנו בסיפורים דרך התקשורת כמו שקרה במקרה אליהו אליהו שכבר סיפרו לנו על גובה התקציב, שאוואט מועמד להיות המנהל המקצועי(או יועץ... שקר כלשהו...), רוני לוי מאמן, ומה עוד היה שם?

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-Jun-2016, 0:04
הודעה: #72
המציע השלישי
מה יש לשאול .. מספיק לשמוע את הראיון איתו. לא ברור לי בכלל למה הוא מנסה להכנס למשהו שמראש לא יצליח

מרקו רויס - לא מילה גסה !
23-Jun-2016, 0:20
הודעה: #73
RE: המציע השלישי
אייל ולפני שאביה ישאל את ליבר אני שואל אותך....
1. אתה לבד או כחלק מקבוצה ?
2.בתחילת הפוסט אמרת שהגשת את ההצעה בכדי לתת לאוהדים צ'אנס ...נפגשת עם מישהו מהם ? מה אם הם לא יצליחו בגיוס או לחילופין יחליטו שאין להם רצון להיות מזוהים או מובלים בידי מנהיג פיננסי או איש עסקים....
3. הלוואי ויש לך את הממון לכל הסיפור הזה...(בגלל שהחברה שלך נסחרת זה קל לבדיקה....) רצון בטוח יש אהבה בטוח יש....
לגבי ידע נדע רק אחרי עונה או שתיים...השאלה אם אתה רוצה/יכול להשקיע כמה מיליונים מידי שנה....
23-Jun-2016, 6:26
הודעה: #74
(23-Jun-2016 0:20)דוד חטב כתב:  אייל ולפני שאביה ישאל את ליבר אני שואל אותך....
2.בתחילת הפוסט אמרת שהגשת את ההצעה בכדי לתת לאוהדים צ'אנס ...נפגשת עם מישהו מהם ? מה אם הם לא יצליחו בגיוס או לחילופין יחליטו שאין להם רצון להיות מזוהים או מובלים בידי מנהיג פיננסי או איש עסקים....
3. הלוואי ויש לך את הממון לכל הסיפור הזה...(בגלל שהחברה שלך נסחרת זה קל לבדיקה....) רצון בטוח יש אהבה בטוח יש....
לגבי ידע נדע רק אחרי עונה או שתיים...השאלה אם אתה רוצה/יכול להשקיע כמה מיליונים מידי שנה....

1.הצעתי הוגשה כבודד.
2.בקונסטלציה שאבחר והאוהדים יהיו מעוניינים/מסוגלים להיות 100%,אהיה המאושר באדם(אין לי שום "גחמות" לעבור מ102 ל103 ולקנח ביציע העיתונאים,החשיפה הזו לא חלק מהD.N.A העיסקי שלי).
3.החברה שלי לא נסחרת ואיש לא יודע(או ידע) מה שוויה.
4.אני יודע היטב מה הסכום המינימלי שאשקיע כל שנה(לא מסתדר עם הרצון שלך לקבוצה של 25 מיליון בשנה).
5.המצב האופטימלי(נכון למעט ידע שיש לכולנו),שאבי גרוס יהיה הבעלים.
6.במידה ואבי גרוס יבחר וירצה בי כשותף(שותפות זה רק 50:50),לא פוסל על הסף.
7.במקרה של סעיף 6,במידה וגרוס ירצה והאוהדים ירצו ויביעו רצינות ואחריות(סעיף 2 נכון גם לחלק היחסי שלי).
8.בניגוד לציפיה של אביה,אין לי תוכנית מגירה מפורטת,אך בוודאי שיש לי סדרי עדיפויות שמתחילות בהתנהלות בפנים ובחוץ,דרך בחירת השחקנים,סוג השחקנים ועוד לא מעט פרטים(בעיקר קטנים) שגורמים לי להיות ער בשעה הזו.
The following 2 users Like אייל ס's post:
Shaul (2323-0606-2016201620162016), עודד... (2323-0606-2016201620162016)
23-Jun-2016, 9:29
הודעה: #75
המציע השלישי
(23-Jun-2016 6:26)אייל ס כתב:  

1.הצעתי הוגשה כבודד.
2.בקונסטלציה שאבחר והאוהדים יהיו מעוניינים/מסוגלים להיות 100%,אהיה המאושר באדם(אין לי שום "גחמות" לעבור מ102 ל103 ולקנח ביציע העיתונאים,החשיפה הזו לא חלק מהD.N.A העיסקי שלי).
4.אני יודע היטב מה הסכום המינימלי שאשקיע כל שנה(לא מסתדר עם הרצון שלך לקבוצה של 25 מיליון בשנה).
7.במקרה של סעיף 6,במידה וגרוס ירצה והאוהדים ירצו ויביעו רצינות ואחריות(סעיף 2 נכון גם לחלק היחסי שלי).
8.בניגוד לציפיה של אביה,אין לי תוכנית מגירה מפורטת,אך בוודאי שיש לי סדרי עדיפויות שמתחילות בהתנהלות בפנים ובחוץ,דרך בחירת השחקנים,סוג השחקנים ועוד לא מעט פרטים(בעיקר קטנים) שגורמים לי להיות ער בשעה הזו.

חשבתי שאתה ער בשעות האלה בגלל שאתה אחרי\ לפני ריצת בוקר

23-Jun-2016, 10:04
הודעה: #76
(23-Jun-2016 6:26)אייל ס כתב:  

1.הצעתי הוגשה כבודד.

לא דיברתי על תקציב של 25 מיליון בעונה....אלא על 5 מיליון בעונה כפול 5 שנים
23-Jun-2016, 10:22
הודעה: #77
המציע השלישי
אותו הדבר חטב ... אתה דיברת על הזרמת בעלים של 5 מ בעונה לא ? אייל דיבר על תקציב כולל של 25 מ בעונה ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
23-Jun-2016, 11:10
הודעה: #78
אייל, נתחיל בזה שתפסיק לכתוב ולענות לכל פוסט בפורום.
זה טוב לאוהד מעורב ותורם, לא טוב ל(אולי) בעלים שמקבל המון החלטות ועל כל החלטה יש לפחות כמה אוהדים שהיא לא נראית להם.

זה מתכון בטוח לפיצוץ בינך לבין האוהדים!!!

״דברים שרואים מכאן לא רואים משם״ נכון לא רק לפוליטיקה, אלא לכל דבר.
שמור דיסטנס, אל תיתן הסבר לכל פעולה ואל תנסה להסביר/לנסות לגרום לאחרים להסכים עם החלטותיך ופעולותיך.
אם תהיה בעלים ותמשיך בשיח הזה, אתה תישרף מהר מאד.
כבעלים, תהיה חייב בדין וחשבון בסוף שנה או אולי לקיים מידי תקופה (חודש?) פגישת העברת מסרים עם נציגות אוהדים.
לא יותר, לא פחות

מפגר אבל אופטימי
The following 2 users Like אריאל's post:
shraga (2323-0606-2016201620162016), אלון (2323-0606-2016201620162016)
23-Jun-2016, 11:25
הודעה: #79
כל דבר בזמנוTongue
23-Jun-2016, 13:15
הודעה: #80
2 הערות...
הראשונה,למרות הסימפטיה ליושבי הפורום בפרט ולאוהדים בכלל,ביום שהסטטוס ישתנה,אדאג לעדכן את חברי הפורום וחברי לווטסאפ בסגנון הראוי ל2 הצדדיםCool
השניה,גובה התקציב הוא לא שם המשחק,החלק שמיועד לשכר שחקנים וניצולו נכון חשוב שבעתיים.
לסבר את האוזן,בשנים שקובי דג'אני הרוויח פחות מ200 אלף ש"ח לעונה הוא נתן תפוקה גבוהה שבעתיים מאשר ששכרו התקרב ל200000$ וזה נכון לרבים וטובים אחרים.
ולכן המספר החשוב הוא סעיף "שכר שחקנים" ובחירת מאמן שיודע לבחור את השחקנים הנכונים לתוכנית המשחק שלו וכמובן בחירת אותם שחקנים שמתאימים בסדר עדיפות ראוי ע"פ תקציב ולא על פי סוכנים מקורבים.
The following 2 users Like אייל ס's post:
זאב רווח (2323-0606-2016201620162016), עידן444 (2323-0606-2016201620162016)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים