שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"
16-May-2016, 22:43
הודעה: #81
RE: "עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"
(16-May-2016 22:39)טל.מ כתב:  על מה לעזאזל אפשר היה לבזבז כל כך הרבה כסף ..? ראית מי שיחק בנתניה לא ..?

Sent from my iPhone using Tapatalk
אפס בגיוס כספיים,וויתור על ספונסרים פוטנציאליים,החתמה ושחרור שחקנים מיותרים,החתמת 4 מאמנים,ניפוח מנגנון וזה עוד לפני בחינת "הסדר והניקיון"...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
16-May-2016, 22:59
הודעה: #82
"עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"
(16-May-2016 22:26)אייל ס כתב:  
(16-May-2016 22:05)אופיר34 כתב:  רק לא ברור לי איך מסיימים בהצלחה תהליך של הקפאת הליכים עם 11 מליון חוב (בהנחה שזה המספר) ??
עד כמה שאני מבין כרגע , בלי עזרה מסנטה קלאוס, יש לנו 3 מליון. נהיה אופטימים ונגיד שנצליח לגייס עוד 2 מליון. איזה רוכש פוטנציאלי ייגש למכרז בתנאים כאלה ?

או שיכול להיות שעורכת הדין המכובדת תתגלה כאשת פשרה עילאית ותצליח לקצץ את החוב הנ"ל בחצי ? זה ריאלי ?

יש כאן טעות בסיסית,איש לא מצפה שההצעה תסגור את הבור.
כדי לדבר ביזנס(לפני שראיתי את המספרים המדוייקים),החלק של העיריה מורכב מ7.5 מיליון+2.3+1.2=11 מיליון.(כשה2.3+1.2 ישמשו את קופת הפרוק).
יש סברה שאומרת שהעיריה יכולה לדרוש קיזוז החוב שלה שהוא כ1.5 ש"ח.
מעבר לכך חייבים ללאן מיליון למרכז מכבי כ800 אלף לחברות ההבטחה עבור עונות 14/15 ו15/16(יש שאומרים שמעל למיליון ש"ח)לעיריה מיליון וחצי(שיקוזזו או לא)וספקים אחרים(קטנים).
וזה עוד לפני חובות בדין קדימות שכר ומוסדות(כ5 מיליון ש"ח)
איך שלא מסתכלים על זה בין 18 ל19 מיליון(ועוד לפני השימוש ב800 אלף ש"ח ששייכים לעונת 16/17 מלנד).
אין מצב שעירית נתניה תוסיף על ה3.5 מיליון שהיא חייבת,מה שאומר שקופת הפרוק לא תוכל לסגור את ה11 מיליון(מעבר ל7.5 הלוואה) באמצעות ה3.5 של העיריה+כמה מאות אלפים על מימוש שאריות נכסים+הסכום שיכנס מהמכירה.
ולכן הפרוק בלתי נימנע..

אז לא חבל על ה60 יום האלה?
רק בעוד 60 יום יבקשו פירוק ולאחר מכן יצאו למכרז למציאת רוכש?
מתי יכינו קבוצה שאמורה להתמודד עם מינוס תשע נקודות בליגה השנייה? או שזה בעצם לא מעניין אף אחד?
16-May-2016, 23:20
הודעה: #83
ההכנה לא קשורת להליך.
להזכירכם בעונת 95/6 ניהל את המועדון המפרק(שהתאהב בתפקידו).
16-May-2016, 23:24
הודעה: #84
לאן הלך הכסף , 19 מיליון!!!
אייל לדעתך , נעשו פה דברים פליליים?
16-May-2016, 23:43
הודעה: #85
[quote='Shaul' pid='54699' dateline='1463426673']
לאן הלך הכסף , 19 מיליון!!!

הסכום המדוייק צריך להבחן,אני מעריך שהסכום נע בין 18 ל19 והוא מצטבר עוד מתקופת העבר ובעיקר מתקופת שגב.
16-May-2016, 23:51
הודעה: #86
בקיצור חבל על הזמן של העורכת דין, אי אפשר יהיה לברוח מהפרוק, אם כל הצער לנושים.
וזה הדבר הכי נכון לקבוצה , שבכל מצב תתחיל עם -9, אבל נקיה מחובות.
ואם רוצים לחלום על חזרה לליגת העל , צריך שבלדב יהיה בסביבה , אוהבים או לא , אני לא רואה מישהו אחר שמסוגל.
17-May-2016, 0:21
הודעה: #87
(16-May-2016 22:26)אייל ס כתב:  יש כאן טעות בסיסית,איש לא מצפה שההצעה תסגור את הבור.
כדי לדבר ביזנס(לפני שראיתי את המספרים המדוייקים),החלק של העיריה מורכב מ7.5 מיליון+2.3+1.2=11 מיליון.(כשה2.3+1.2 ישמשו את קופת הפרוק).
מעבר לכך חייבים ללאן מיליון למרכז מכבי כ800 אלף לחברות ההבטחה עבור עונות 14/15 ו15/16(יש שאומרים שמעל למיליון ש"ח)לעיריה מיליון וחצי(שיקוזזו או לא)וספקים אחרים(קטנים).
איך שלא מסתכלים על זה בין 18 ל19 מיליון(ועוד לפני השימוש ב800 אלף ש"ח ששייכים לעונת 16/17 מלנד).
אין מצב שעירית נתניה תוסיף על ה3.5 מיליון שהיא חייבת,מה שאומר שקופת הפרוק לא תוכל לסגור את ה11 מיליון(מעבר ל7.5 הלוואה) באמצעות ה3.5 של העיריה+כמה מאות אלפים על מימוש שאריות נכסים+הסכום שיכנס מהמכירה.
ולכן הפרוק בלתי נימנע..

אוקיי, אז נגיד שמדובר ב 18 מליון חוב.
האם ניתן לקזז את ה 7.5 מהסך הכולל ? זה אומנם חוב שצריך להחזיר אבל חוב שנפרס ל 10 שנים ויקוזז ממההקצבה השנתית של העירייה.
ואם באת לקראתי....נשארנו עם 10.5 שמהם מקזזים את ה 3.5 שהולכים לקופת הנאמן, כלומר נשארנו עם 7 מליון.
עכשיו השאלה שלי איך זה עובד כל התהליך הזה של הקפאת הליכים . אני מבין שכל הצדדים מבינים שצריך להתפשר ולהבין שלא כל אחד יקבל את מה שמגיע לו.

הגיוני שנקבל תספורת של חצי מהסכום לפחות ? (תשובה קיבל יותר, לא ??)
אני בטוח שתגיד כן.....אז נשארנו עם 3.5 מליון....
קצת תרומות, קצת בלדב, קצת אנשי עסקים, אולי האוהדים יפתיעו...
והופ הגענו ל 1-2 מליון...
עכשיו יגיע הזוכה במכרז (שכולנו מקווים שלא קוראים לו אליהו...) ישלם את חלקו עבור הצעצוע (ואנחנו שווים קצת יותר מ 2 מליון לדעתי) ובא לציון גואל...

זהו... סגרתי לך את הפינה....
רק תגיד לי מה תנאי המכרז....
17-May-2016, 0:36
הודעה: #88
(16-May-2016 22:26)אייל ס כתב:  
(16-May-2016 22:05)אופיר34 כתב:  רק לא ברור לי איך מסיימים בהצלחה תהליך של הקפאת הליכים עם 11 מליון חוב (בהנחה שזה המספר) ??
עד כמה שאני מבין כרגע , בלי עזרה מסנטה קלאוס, יש לנו 3 מליון. נהיה אופטימים ונגיד שנצליח לגייס עוד 2 מליון. איזה רוכש פוטנציאלי ייגש למכרז בתנאים כאלה ?

או שיכול להיות שעורכת הדין המכובדת תתגלה כאשת פשרה עילאית ותצליח לקצץ את החוב הנ"ל בחצי ? זה ריאלי ?

יש כאן טעות בסיסית,איש לא מצפה שההצעה תסגור את הבור.
ולכן הפרוק בלתי נימנע..
אבל הנושים בעיני יקזזו לפחות 40 אחוז אחרת לא יראו אגורה...
17-May-2016, 1:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-May-2016 על ידי 1:12 אסףג.)
הודעה: #89
אייל, מאיפה הגיעו החובות בדין קדימה למוסדות המדינה השונים , כ-5 מיליון? אין לזה זכר בדוחות הכספיים. מה שאומר שגם אלי ברבי יכול לוודא שהוא מבוטח...
מול מס הכנסה יש חובות אבל גם החזר כספי.הלוא כך?
17-May-2016, 6:32
הודעה: #90
החובות בדין קדימות הם 3 חודשי שכר מלאים(מרץ/אפריל/מאי) וחודש פברואר רק למחלקת הנוער.
ובנוסף כמיליון ש"ח שפרוסים לביטוח לאומי.
למרות סיפורי דורון שעלות השכר לחודש אחרי הצמצומים היא כ800 אלף ש"ח,אני קבלתי מעו"ד מסמך שמרכז את שכר הנטו לא כולל רני/דורון/מאמנים שעזבו,סה"כ 670 אלף ש"ח שבחשבון בוטה אני מכפיל את הסכום על מנת להוציא מהנטו עלות מעביד כפול 3 חודשים ועוד שכר פברואר של מחלקת הנוער ועוד מיליון לביטוח לאומי מגיע לכ5 מיליון בדין קדימות.

אי אפשר להוריד את ההלוואה מהסדר הנושים מ2 סיבות,הראשונה שעירית נתניה היא נושה בדיוק כמו לאן וכמו מרכז מכבי וכמו מטאור או התאמה ותדרוש את חלקה היחסי.
השניה,אותו גורם שיגיש הצעה על 2-4 מיליון ידרוש לקבל שולחן נקי לחלוטין(ללא הלוואות וללא הסכמים מחייבים וללא סיפורים לא ברורים),כך זה עובד בעולם העיסקי,אחרת אתה מחזיר אותנו טרום הגעת דורון למועדון שחייב כ12 מיליון רק שהפעם הוא בליגה לאומית מינוס 9 נקודות מפורק מקצועית ומוראלית.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים