שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מקריות?
22-Apr-2016, 13:40
הודעה: #11
RE: מקריות?
(22-Apr-2016 13:21)טל.מ כתב:  טוב בואו נשאל שאלות קשות. למה הכסף לא הועבר עד עכשיו ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

זה שתשאל/נשאל יזרז את העברה?
אמרתי למי ששאל אותי בתחילת השבוע שאני מקווה שרשת העיר הפיקה לקחים והאיש רציני/מוכר בקהילת העסקים ואכן כוונותיו רציניות.
במידה ואכן בוצעה בדיקה מקדימה,שאר האיתותים מראים על רצינות,מצד שני סיפור הדיליי בהעברה לא מבשר את בוא האביב..
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Apr-2016, 13:49
הודעה: #12
מקריות?
לא יזרז. מצד שני אולי אנחנו חיים באשליות?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
22-Apr-2016, 13:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Apr-2016 על ידי 13:50 פיליפצ'וק.)
הודעה: #13
שמו של ברק אברמוב מועמד לרכוש את בני יהודה עלה לראשונה לפני שנה אולי ורק אתמול הועבר כסף ראשון ממנו.
לא יודע אם ייצא מזה מהסיפור הזה משהו או לא, אבל הציפייה של אוהדים/תקשורת עלובה מבנאדם לרכוש "בזבנג וגמרנו" קבוצה עם חובות של 12 מיליון שקל לערך היא הזויה שלא לומר חוצפנית.
מי אנחנו בכלל, כולה מכבי נתניה, לא צ'לסי וגם לא שחטיור דונייצק, לא עומדים בתור לקחת את המועדון העקום הזה.
ייקח מה טוב, שווה לחכות כמה שצריך/ניתן, לא ייקח לסגור את המועדון וללכת לפירוק.
בקיצור, ת'זדיינו בסבלנות!!!
22-Apr-2016, 13:51
הודעה: #14
מקריות?
אין ציפייה . עפ נציגו , הוא התחייב להעביר את הסכום לפני מספר ימים ואף נתן הוראה. מצד שני כבר ימים שלא קורה כלום. לא נשמע לך קצת מוזר ?

22-Apr-2016, 13:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Apr-2016 על ידי 13:55 פיליפצ'וק.)
הודעה: #15
(22-Apr-2016 13:51)טל.מ כתב:  אין ציפייה . עפ נציגו , הוא התחייב להעביר את הסכום לפני מספר ימים ואף נתן הוראה. מצד שני כבר ימים שלא קורה כלום. לא נשמע לך קצת מוזר ?

אז אמר, הוא לא חייב לא לי ולא לך כלום.
אתה לא יודע את הפרוצדורות, אולי התגלו מחלוקות אחרונות, אולי בירוקרטיה, אין לי שמץ.
דבר אחד אני בטוח, לא מדובר באחד שבא לעשות סיבוב (אחרת היה כבר רץ להתראיין), וגם לא נראה לי שמרים פיירברג מסתלבטת על האוהדים עם רוכש שלא קיים.
22-Apr-2016, 13:56
הודעה: #16
מקריות?
אין לי מושג. כל הסיפור נשמע לי קצת מוזר בכל מקרה.

22-Apr-2016, 14:03
הודעה: #17
זה שלאף אחד אין מושג זה מה שמעודד אותי.
אף אחד לא אמור לדעת עד רגע ההודעה הרישמית.
22-Apr-2016, 14:31
הודעה: #18
מקריות?
(22-Apr-2016 13:51)טל.מ כתב:  אין ציפייה . עפ נציגו , הוא התחייב להעביר את הסכום לפני מספר ימים ואף נתן הוראה. מצד שני כבר ימים שלא קורה כלום. לא נשמע לך קצת מוזר ?

עפי התקשורת התכוונת להגיד.

22-Apr-2016, 14:40
הודעה: #19
לא מבין בפרוצדורות של העברות כספים בסדר גודל כזה. אייל טוען שגם סכום בן 6-7 ספרות יכול לעבור במיידי, אחרים טוענים שבסדרי גודל כאלה הרשויות חייבות לבדוק. מצד שני נציגו של האיש עומד על שלו כבר ימים ארוכים וטוען שהעסקה תסגר, מצד שלישי העירייה לא מראה סימני פאניקה, מצד רביעי הזבלות בתקשורת לא מרפים ומחכים בכליון עיניים לפירוק...

בקיצור, מבולבלים?? גם אני.
ובכל זאת לאור ההתנהלות והביטחון שהצדדים מפגינים יש תחושה ששבוע הבא תהיה לנו מסיבת עיתונאים...
מה יגידו בה?? אלוהים גדול...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
22-Apr-2016, 14:47
הודעה: #20
מקריות?
עד יום שלישי הכסף יועבר לחשבון הנאמנות והעסקה תיסגר", הודיע עו"ד יאיר אוחנה, נציגו של הרכוש המיועד של נתניה. הלואי שזה יגמר בצורה טובה ושיהיה לכולנו חג כשר ושמח

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים