שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עמוד החדשות
21-Feb-2016, 10:39
הודעה: #261
RE: עמוד החדשות
(21-Feb-2016 9:26)עידן444 כתב:  כפי שאמרתי, ואני עומד על כך- עטר היה ברירת מחדל בגלל שאלישע היה יקר ולא ממש רצה להגיע וגיא לוי סגר בהפועל.
אוסידון רצה את אלישע ואני גם די בטוח שגיא לוי היה במקום גבוה מעטר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

לא הייתי בישיבה.
אחד ממשתתפיה אמר לי מפורשות שדורון עידכן את המשתתפים שדורה סיים את עבודתו בנתניה,לנד היה בעד הישארותו או במינוי בני לם.
האופציה של עטר עלתה ע"י כל האחרים ולכן הוא נבחר,לא היו ערעורים או הרהורים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Feb-2016, 11:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Feb-2016 על ידי 11:09 אלון.)
הודעה: #262
(21-Feb-2016 10:39)אייל ס כתב:  
(21-Feb-2016 9:26)עידן444 כתב:  כפי שאמרתי, ואני עומד על כך- עטר היה ברירת מחדל בגלל שאלישע היה יקר ולא ממש רצה להגיע וגיא לוי סגר בהפועל.

לא הייתי בישיבה.
אחד ממשתתפיה אמר לי מפורשות שדורון עידכן את המשתתפים שדורה סיים את עבודתו בנתניה,לנד היה בעד הישארותו או במינוי בני לם.

ומיהם האחרים?
כאשר הדירקטוריון היה מורכב מלנד, ירון ישראל בלדב ויוסי דודון?
לא צריך להיות חכם גדול בכדי להבין שירון ישראל ובלדב דחפו למינוי של עטר ולא בפעם הראשונה...

(21-Feb-2016 0:04)עידן444 כתב:  
(21-Feb-2016 0:02)אלון כתב:  
(20-Feb-2016 23:17)טל.מ כתב:  כשמחתימים שחקנים בחלון ההעברות שהקשר בינם לענף לא ברור .... ומוכרים כל מה שאפשר מה בדיוק הציפייה. במה פטרוביץ טוב מיאיר זיו ? או מהרוש ? מה הקטע עם בורלה ? וסמאח מרעב ומוטי מלכה ..? לינגאנה ? מי מקבל החלטות מקצועיות בנתניה ? כנראה גוזרי הקופונים למיניהם. עד שהדבר הזה לא יעקר מהשורש אם בכלל, לא תהיה קבוצה בנתניה. דרוש בעל בית עם חזון ומה שיש לנו אלו גוזרי קופונים.

אתה מתכוון כשהספונסר הראשי דוחף להחתים ״מאמן״ שלא קשור לענף, אז כך זה נראה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

אלון, עטר רק פסיק קטן בעונה הזו. החליפו כאן את כולם חוץ מאשר את לולה, ורד, מישצ׳נקו, חסן ואוסידון והקבוצה הזו ממשיכה להפסיד בקצב שלא ראיתי מימי חיי.

עטר זה פסיק ענק.
יכול להיות שהפיטורים של דורה היו מוקדמים (בכל זאת המאמן הכי מצליח שלנו העונה), אך בתקופתו נוצר מומנטום שלילי ובתוספת לחץ הקהל לא היה לו סיכוי.
בנקודת הזמן שהייתה, עטר זה היה הפתרון הגרוע ביותר. עטר העמיק את הבור, יצר חדר הלבשה מפולג ובקיצור הביא איתו את כל הדברים שלא התגעגענו אליהם.
הדבר היחידי הטוב שיצא מהעונה הזו (אני מקווה), ששמו לא יוזכר יותר כמועמד לאמן אותנו.
21-Feb-2016, 11:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Feb-2016 על ידי 11:18 עידן444.)
הודעה: #263
עמוד החדשות
(21-Feb-2016 11:04)אלון כתב:  
(21-Feb-2016 10:39)אייל ס כתב:  

לא הייתי בישיבה.

ומיהם האחרים?
כאשר הדירקטוריון היה מורכב מלנד, ירון ישראל בלדב ויוסי דודון?
לא צריך להיות חכם גדול בכדי להבין שירון ישראל ובלדב דחפו למינוי של עטר ולא בפעם הראשונה...

המליצו על זה. ירון ישראל גם לא מכחיש שתמך בעטר. איפה הבעיה?
בזמן שמינה את עטר אוסידון אמר שזה הוא החליט ושהוא המחליט הבלעדי ושישפטו אותו בסוף העונה.
כשהכל התחרבש- ראו איזה פלא... כולם פתאום מטפטפים שזה ירון ישראל אילץ, דרש, אנס להחתים את עטר.
עטר בן אדם סגור, אין לי מושג מה הקשר ביניהם. לא נראה לי שהם יושבים לקפה 5 פעמים בשבוע וגם לא נראה לי שיש כאן אינטרס נסתר להחיות לעטר את הקריירה על חשבון נתניה. האיש מחזיק ממנו, לאור ניסיון העבר זה יותר מלגיטימי. זה הכל. מכאן ועד להטיל את הרפש הזה בדירקטוריון- המרחק גדול. עובדתית כולם התפטרו כשהחלו להטיל בדירקטוריון את האשמה כל מיני שליחים של האיש שתמיד טען שהוא ורק הוא קובע. גם החבר שלו ברדיו המקומי לא מפסיק להקניט את הדירקטוריון בכל מיני כינויים כמו חבובות ודחלילים כי אוסידון לא סופר אותם- אז איך הם פתאום נהיו אשמים בביזיון הזה?

21-Feb-2016, 11:29
הודעה: #264
זה שבלדב וירון ישראל בעד עטר זה 1.
וזה שכל ההליך של הפיטורים בלי אופציות ראויות אחרות זה דבר שני.
לא בלדב ולא ירון ישראל יזמו ודחפו לפיטורים.
21-Feb-2016, 11:36
הודעה: #265
הם לא אשמים בשום בזיון כמו שאוסידון לא אשם בכל הצרות שהמועדון הזה סוחב שנים, אבל מן הראוי להזכיר גם את האחריות של אותו דירקטריון בהחלטה האומללה לבחור בעטר כמאמן שיביא את השינוי.
ואף אחד לא מטפטף שום דבר. כולם אשמים במצב של הקבוצה. ברור שאוסידון כראש המערכת אחראי על הכל אבל הגיע הזמן שנבין שגם אותם חברה יקרים בדריקטוריון היו שותפים לחלק מההחלטות בטח בזאת שקשורה להבאה של ראובן עטר. וכן, פתאום לבוא ולפרק את החבילה שהקבוצה מרוסקת (בן היתר בגלל אותו מאמן דגול שעליו המלצתם) נשמע לי קצת בריחה מאחריות.
אם המועדון כל כך חשוב לכם ואוסידון מחריב כל חלקה טובה למה לא לקבוע פגישה עם ראש העיר ,להעביר לה את המידע ,לחבר אותה למציאות ולהציל את המועדון ?? לפרק הכל ולהתנער מאחריות זה הכי קל.
21-Feb-2016, 11:56
הודעה: #266
עמוד החדשות
(21-Feb-2016 11:36)אופיר34 כתב:  הם לא אשמים בשום בזיון כמו שאוסידון לא אשם בכל הצרות שהמועדון הזה סוחב שנים, אבל מן הראוי להזכיר גם את האחריות של אותו דירקטריון בהחלטה האומללה לבחור בעטר כמאמן שיביא את השינוי.
ואף אחד לא מטפטף שום דבר. כולם אשמים במצב של הקבוצה. ברור שאוסידון כראש המערכת אחראי על הכל אבל הגיע הזמן שנבין שגם אותם חברה יקרים בדריקטוריון היו שותפים לחלק מההחלטות בטח בזאת שקשורה להבאה של ראובן עטר. וכן, פתאום לבוא ולפרק את החבילה שהקבוצה מרוסקת (בן היתר בגלל אותו מאמן דגול שעליו המלצתם) נשמע לי קצת בריחה מאחריות.
אם המועדון כל כך חשוב לכם ואוסידון מחריב כל חלקה טובה למה לא לקבוע פגישה עם ראש העיר ,להעביר לה את המידע ,לחבר אותה למציאות ולהציל את המועדון ?? לפרק הכל ולהתנער מאחריות זה הכי קל.

לא יודע לגבי אייל אבל אני חושב שזה נכון גם לגביו- כולם טוענים שהעבירו את המסרים למרים. הדובר של אוסידון ברדיו המקומי גם פירסם בעבר ידיעה דרמטית שחברי הדירקטוריון פנו למרים שתעיף את אוסידון(כהרגלו הציג זאת באור שלילי כדי לטנף).
גם האוהדים דיברו עם מרים במשך שעה וחצי במשרדה(הישג יפה).
למה שום דבר לא מחלחל לגברת? אין לי מושג. אולי איכשהו הוא ״מחזיק אותה בביצים״. אין לי מושג.

21-Feb-2016, 13:15
הודעה: #267
לי נראה וזה פורסם בעבר שמרים פייברג אינה יכולה לפטר את אוסידון מאחר ונתניה שייכת לשגב ולא לעירייה. היא יכלה לא להזרים כסף עירוני אבל זה לשפוך את התינוק עם המיים.

Sent from my A0001 using Tapatalk
The following 1 user Likes חזום חזום's post:
אלדר ב. (2121-0202-2016201620162016)
21-Feb-2016, 13:38
הודעה: #268
(21-Feb-2016 13:15)חזום חזום כתב:  לי נראה וזה פורסם בעבר שמרים פייברג אינה יכולה לפטר את אוסידון מאחר ונתניה שייכת לשגב ולא לעירייה. היא יכלה לא להזרים כסף עירוני אבל זה לשפוך את התינוק עם המיים.

Sent from my A0001 using Tapatalk
כנראה שזה המצב אבל אם נראה לך שיש סרט שהיא תרצה להעיף אותו והוא עדיין יהיה כאן- לדעתי אתה טועה.
21-Feb-2016, 14:59
הודעה: #269
אכן כך. אם היא תדרוש ממנו לעזוב הוא לא יהיה כאן. יש חוקים ויש מציאות...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
22-Feb-2016, 10:46
הודעה: #270
השמועה אומרת שנוצר קשר חברי ומשולש אהבים בין איזיקוביץ , אוסידון ורוני איכר בעלה של מרים מהבנה שלי במידה ואלה פני הדברים המועדון שלנו בסכנה....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 20 אורחים