שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עמוד החדשות
16-Feb-2016, 18:32
הודעה: #241
RE: עמוד החדשות
לגבי המשכורות שלא שולמו, הוא כנראה יזכה בתביעה. אם כי יכול להיות שהיו לו הצעות לעבוד במקומות אחרים והוא לא לקח אותן. דאז תטען נתניה שהוא לא מילא את חובתו.
בנושא של שלומי דורה, כל ההתנהלות לא נכונה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
16-Feb-2016, 18:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Feb-2016 על ידי 18:35 עידן444.)
הודעה: #242
עמוד החדשות
שלומי דורה עשה כאן עבודה חרא אבל ברור שמדובר בסך הכל בבחור טוב. בהחלט היה צריך לנהוג איתו אחרת ואני גם בטוח שהוא היה הולך לקראת המועדון. זה שפיטרת אותו לא אומר שעכשיו אתה יכול לנהל לו את הקריירה ולקבוע לו לקבל הצעות שלא נראות לו כדי לפטור את עצמך מלשלם לו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
16-Feb-2016, 21:17
הודעה: #243
איש לא צריך להיות מופתע ממי שנותן לשחקן שחתם על חוזה חוקי לרוץ מסביב למגרש על מנת שיתייאש ויעזוב ולא משלם שכר למאמנים שסיימו את העבודה שלא ביוזמתם וממנה את חבריו לעובדיו ומעדיף "פעיל פוליטי" שמקורב לרשת העיר על אוהדים מסורים שעובדים בהתנדבות וקרבתו של איזיקוביץ נעימה לו מקרבת אוהבי מכבי נתניה....ועוד היד נטויה(וגם התביעה הבאה של ההתאחדות כבר בדרך...)
אבל מה זה משנה לו,הוא לא מסכן שקל מכיסו...
17-Feb-2016, 0:55
הודעה: #244
ממה שאני הבנתי שנאמר בתוכנית שהחוזה של שלומי דורה בנתניה כלל בתוכו סעיף שאומר שנתניה מחוייבת לשלם לשלומי דורה את מלוא החוזה גם במידה והוא מפוטר ומוצא עבודה חדשה לשלומי יש את הזכות במחווה של רצון טוב לוותר על שאר הסכום אבל בגלל שנתניה הפסיקו לשלם לו אז הרצון הטוב גם נעלם לו
17-Feb-2016, 7:25
הודעה: #245
(17-Feb-2016 0:55)זיו פלם כתב:  ממה שאני הבנתי שנאמר בתוכנית שהחוזה של שלומי דורה בנתניה כלל בתוכו סעיף שאומר שנתניה מחוייבת לשלם לשלומי דורה את מלוא החוזה גם במידה והוא מפוטר ומוצא עבודה חדשה לשלומי יש את הזכות במחווה של רצון טוב לוותר על שאר הסכום אבל בגלל שנתניה הפסיקו לשלם לו אז הרצון הטוב גם נעלם לו

קשה לי להאמין שדורה דרש סעיף שכזה,קשה לי להאמין שאוסידון חתם על סעיף שכזה.
ובמילים אחרות,סעיף כזה נחתם בין מאמן שלא מאמין בעצמו ומנהל/בעלים בעל "כיסים עמוקים".
17-Feb-2016, 13:40
הודעה: #246
עמוד החדשות
מנהלת הליגה דוחפת להקטנת הליגה. עד כמה שזה ישמע מוזר- אני בעד!

20-Feb-2016, 22:36
הודעה: #247
עמוד החדשות
יש כאלה שאולי יגכחו כעת- אבל מבחינתי רק היום, 20.2.2016 מכבי נתניה ירדה ליגה באופן מעשי למרות שהכתובת נמצאת על הקיר חודשים ארוכים.

עכשיו אסופת האנטי כדורגל הזו המכונה גם חבורת הזבל מוזמנת להתחיל לנצח.

20-Feb-2016, 22:45
הודעה: #248
(20-Feb-2016 22:36)עידן444 כתב:  יש כאלה שאולי יגכחו כעת- אבל מבחינתי רק היום, 20.2.2016 מכבי נתניה ירדה ליגה באופן מעשי למרות שהכתובת נמצאת על הקיר חודשים ארוכים.

עכשיו אסופת האנטי כדורגל הזו המכונה גם חבורת הזבל מוזמנת להתחיל לנצח.

פורמלית אולי עוד היה סיכוי תיאורטי.. אבל מעשית ירדנו מזמן.
כמו שזה מצטייר.. יש סיכוי לא רע שנמשיך לשבור שיאים .
20-Feb-2016, 23:03
הודעה: #249
בסוף שלומי דורה היה המאמן הכי מוצלח מבחינת צבירת הנקודות.
20-Feb-2016, 23:17
הודעה: #250
עמוד החדשות
כשמחתימים שחקנים בחלון ההעברות שהקשר בינם לענף לא ברור .... ומוכרים כל מה שאפשר מה בדיוק הציפייה. במה פטרוביץ טוב מיאיר זיו ? או מהרוש ? מה הקטע עם בורלה ? וסמאח מרעב ומוטי מלכה ..? לינגאנה ? מי מקבל החלטות מקצועיות בנתניה ? כנראה גוזרי הקופונים למיניהם. עד שהדבר הזה לא יעקר מהשורש אם בכלל, לא תהיה קבוצה בנתניה. דרוש בעל בית עם חזון ומה שיש לנו אלו גוזרי קופונים.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 5 אורחים