שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תהיו חזקים אוהדי נתניה- מאוהד בני יהודה
17-Jan-2016, 13:42
הודעה: #1
שלום חברים,

אני אוהד בני-יהודה, נמצא כאן בפורום כי הבן שלי שיחק במכבי נתניה עד לפני שנה.
אני חייב להגיד שמצד אחד אני כואב את כאבכם, כי מי כמוני מכיר מאבקי תחתית ומלחמה על החיים בליגה הבכירה, ומצד שני רוצה לחזק אתכם.

נכון, זה רק ספורט ולא חיים או מוות, אבל בשביל אוהד כדורגל ירידת ליגה זה עלבון וריסוק הלב, וזר לא יבין זאת.

אני חייב להגיד שיצער אותי מאוד אם מכבי נתניה תרד ליגה (שוב) כי בעיני ובעיני האוהדים הותיקים מכבי נתניה זה שם גדול בכדורגל הישראלי, זה לא איזה רעננה או עכו עם 100 אוהדים, אלא מועדון מכובד וחשוב ועם היסטוריה שאני לא צריך לספר לכם עליה.

בני-יהודה שלי בעונת 2007-2008 היתה במינוס 14 נקודות קבורה במקום האחרון, כשנותרו 30 נקודות בקופה. לא הפסקנו להאמין, לא הפסקנו לעודד ומילאנו איצטדיונים, ניצחנו 9 מתוך 10 משחקים (ההפסד היחיד בסידרה הזו היה בקופסא שלכם 3-4 למי שזוכר) ונשארנו בליגה.

אין לי ספק בכלל שאם תאמינו, תביאו את העוצמות של הקהל שלכם למגרשים ותתנו שקט ותמיכה אתם תישארו בליגה. זה לא הזמן לסגור את הבסטה. זה רק מחזור 19!!!

תקראו את הסיקור של המשחק באתר הרשמי של בני-יהודה ותשימו לב לפסקה האחרונה של הכותב http://bneiyehuda.co.il/?p=36856

וכן, שמעתי את הקהל שלנו שר לכם ושמח לאידכם, אל תתייחסו לזה ברצינות, אין אוהד אחד של בני-יהודה שהיה רוצה שתרדו ליגה. האמינו לי.

תהיו חזקים ומאוחדים, נתניה לא תרד!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 2 users Like YMYM's post:
אלון (1717-0101-2016201620162016), דוד חטב (1717-0101-2016201620162016)
17-Jan-2016, 14:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Jan-2016 על ידי 14:02 פיליפצ'וק.)
הודעה: #2
RE: תהיו חזקים אוהדי נתניה- מאוהד בני יהודה
תיקון קל לכתבה,
מי שהתפרע בסיום זה לא היה השחקן שהורחק (פדול) אלא סמיליאניץ'.
17-Jan-2016, 14:44
הודעה: #3
תהיה רגוע אוהד בני-יהודה, לא זקוקים לחיזוקים כי ירידת ליגה זה לא דבר חדש עבורונו (ראבאק, הרי עלינו מהלאומית רק לפני שנתיים...)
17-Jan-2016, 15:08
הודעה: #4
(17-Jan-2016 14:44)לואיס ראזאק כתב:  תהיה רגוע אוהד בני-יהודה, לא זקוקים לחיזוקים כי ירידת ליגה זה לא דבר חדש עבורונו (ראבאק, הרי עלינו מהלאומית רק לפני שנתיים...)

זה אולי לא דבר חדש, אבל בטח לא תרצה להפוך אותו להרגל. רק ניסיתי לעודד, בתקווה שאצליח. אגב, שלא יובן מדבריי שאנחנו על זרי הדפנה, שני הפסדים ואנחנו מתחת לקו האדום...החרדה הדדית.
17-Jan-2016, 15:15
הודעה: #5
(17-Jan-2016 13:42)YMYM כתב:  שלום חברים,

אני חייב להגיד שמצד אחד אני כואב את כאבכם, כי מי כמוני מכיר מאבקי תחתית ומלחמה על החיים בליגה הבכירה, ומצד שני רוצה לחזק אתכם.

נכון, זה רק ספורט ולא חיים או מוות, אבל בשביל אוהד כדורגל ירידת ליגה זה עלבון וריסוק הלב, וזר לא יבין זאת.

אני חייב להגיד שיצער אותי מאוד אם מכבי נתניה תרד ליגה (שוב) כי בעיני ובעיני האוהדים הותיקים מכבי נתניה זה שם גדול בכדורגל הישראלי, זה לא איזה רעננה או עכו עם 100 אוהדים, אלא מועדון מכובד וחשוב ועם היסטוריה שאני לא צריך לספר לכם עליה.

בני-יהודה שלי בעונת 2007-2008 היתה במינוס 14 נקודות קבורה במקום האחרון, כשנותרו 30 נקודות בקופה. לא הפסקנו להאמין, לא הפסקנו לעודד ומילאנו איצטדיונים, ניצחנו 9 מתוך 10 משחקים (ההפסד היחיד בסידרה הזו היה בקופסא שלכם 3-4 למי שזוכר) ונשארנו בליגה.

אין לי ספק בכלל שאם תאמינו, תביאו את העוצמות של הקהל שלכם למגרשים ותתנו שקט ותמיכה אתם תישארו בליגה. זה לא הזמן לסגור את הבסטה. זה רק מחזור 19!!!

תקראו את הסיקור של המשחק באתר הרשמי של בני-יהודה ותשימו לב לפסקה האחרונה של הכותב http://bneiyehuda.co.il/?p=36856

וכן, שמעתי את הקהל שלנו שר לכם ושמח לאידכם, אל תתייחסו לזה ברצינות, אין אוהד אחד של בני-יהודה שהיה רוצה שתרדו ליגה. האמינו לי.

אני בטוח שהיה איזשהו משהו קטן שגרם לכם לא לאבד תקווה.
אני עדיין מחפש אותו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
17-Jan-2016, 15:17
הודעה: #6
כשיש להם שחקנים כמו גלבן למשל אז אתה יודע שמתישהו הגול יגיע . מה יש לנו .. מה אדון עטר עשה בחלון ההעברות הזה ..?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
17-Jan-2016, 15:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Jan-2016 על ידי 15:26 זאב רווח.)
הודעה: #7
לא יפה להפיל את התיק רק על עטר גם דורה ואוסידון עשו טעויות גם צרפתי עשה טעויות הוא חופר לכל מאמן

אוהד בני יהודה שימחת אותי קצת תודה רבה לך נקווה ששתי הקבוצות שלנו ישארו בליגה אהבתי את בני יהודה מהזמן של בן טובים
17-Jan-2016, 15:43
הודעה: #8
(17-Jan-2016 13:42)YMYM כתב:  שלום חברים,

מילים כדורבנות !

רק לצערי על הפורום הזה השתלטו כמה רואי שחורות (ולא מהיום) כך שדבריך יכנסו בצד אחד ויצאו בצד שני...

בכל מקרה, ולמרות שיש כאלה שמנסים לצייר את זה אחרת, גם אם נרד המועדון לא ימות ולא יעלם לעולם ממפת הכדורגל.
החיים הם גלגל. בסוף גם אנחנו נראה נחת...
17-Jan-2016, 15:52
הודעה: #9
אופיר ברור לי למי אתה מתכוון. רק תפנים ששינוי לא יגרם ממצבת השחקנים והמאמן הנוכחי. אם מישהו רוצה לשרוד זה הרגע להכניס יד עמממממוווקקק לכיס ולהחתים כמה תותחים ומאמן שמבין ענין. ומכיון שזה לא יקרה (אלא אם כן תשובה יחזור בתשובה ורמז - הוא לא), מכבי נתניה הנוכחית כנראה תרד.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
17-Jan-2016, 20:25
הודעה: #10
אני מסכים עם שניכם אופיר וטל.מ מצד אחד אוהד בני יהודה צודק אנחנו לא צריכים להתייאש היו קבוצות במצב קשה יותר וניצלו
אבל אני גם מסכים עם טל.מ צריך להחתים מאמן רציני כמו אלי כהן על מנת לצאת לדרך חדשה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 7 אורחים