שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יובל אבידור חתם
21-Sep-2015, 17:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Sep-2015 על ידי 17:28 ORENARIEL.)
הודעה: #11
RE: יובל אבידור חתם
טל אתה חושב שפקעת החלוצים של מכבי חיפה לא תפעיל מכבש לחצים , כדי לשחרר אותם כדי שישחקו והקריירה שלהם לא תפגע?

בינואר ישוחררו כמה וכמה שחקנים שלא משחקים ומתים לשחק

תורג'מן , הירש , גוזלאן , שכטר ,פלאט ,אבוחצירה ,עטר ... בינואר כל אחד ידע בדיוק את מקומו האמיתי ויחליט מה לעשות

וגם אם אתה לא זוכר בינואר מתחליפים המון שחקנים זרים שמשוחררים ובאים אחרים במקומם..

(21-Sep-2015 17:17)davidb7 כתב:  
(21-Sep-2015 16:58)אייל ס כתב:  ההיסטריה התחילה במחנה אימונים....ומאז הכל בשליפות,בלי שום כלום...זה נכון להרצה של שחקנים בלי הכנה כמו שצריך/בחירת זרים/בחירת ישראלים...7 שבועות של טרוף מערכות.

ברוב הפעמים אני מסכים איתך..אבל לא הפעם...אבידור עם המהירות שלו יכול מאד לעזור...אני מקווה שנשאר כסף להחלפת מאמן ..זה הכי דחוף לנו...

דוד אבידור בעונה האחרונה שותף ב-31 משחקים כבש שער אחד... אם הוא יכבוש 3 שערים בעונה תהיה המאושר באדם
נבו מזרחי ייתן לך יותר לב ונשמה ממנו.. ואולי גם יכבוש יותר ממנו בהזדמנויות שתבזבז על אבידור
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Sep-2015, 17:27
הודעה: #12
(21-Sep-2015 17:24)ORENARIEL כתב:  טל אתה חושב שפקעת החלוצים של מכבי חיפה לא תפעיל מכבש לחצים , כדי לשחרר אותם כדי שישחקו והקריירה שלהם לא תפגע?

בינואר ישוחררו כמה וכמה שחקנים שלא משחקים ומתים לשחק

תורג'מן , הירש , גוזלאן , שכטר ,פלאט ,אבוחצירה ,עטר ... בינואר כל ידע בדיוק את מקומו האמיתי ויחליט מה לעשות

וגם אם אתה לא זוכר בינואר מתחליפים המון שחקנים זרים שמשוחררים ובאים אחרים במקומם..

(21-Sep-2015 17:17)davidb7 כתב:  
(21-Sep-2015 16:58)אייל ס כתב:  ההיסטריה התחילה במחנה אימונים....ומאז הכל בשליפות,בלי שום כלום...זה נכון להרצה של שחקנים בלי הכנה כמו שצריך/בחירת זרים/בחירת ישראלים...7 שבועות של טרוף מערכות.

ברוב הפעמים אני מסכים איתך..אבל לא הפעם...אבידור עם המהירות שלו יכול מאד לעזור...אני מקווה שנשאר כסף להחלפת מאמן ..זה הכי דחוף לנו...

דוד אבידור בעונה האחרונה שותף ב-31 משחקים כבש שער אחד... אם הוא יכבוש 3 שערים בעונה תהיה המאושר באדם

הוא יכבוש שבעה כולל אחד בשבת...מה עם כסף להחלפת מאמן סגרנו על חצי חצי...
21-Sep-2015, 17:29
הודעה: #13
אורן אולי אתה צודק ואולי לא. אבל אתה חושב שעד ינואר אפשר למשוך בסגל שנותר (ללא אבידור)? קבוצה בלי ספסל ? בלי תחרות ? מי אתה רוצה שירוץ באגפים ? אביב או ראול או לוגסי ? זה לא המקום שלהם. אולי אבידור שחקן בירידה טוטאלית אבל אני לא רואה אופציה אחרת כרגע ולדעתי הם דווקא הגיבו במקרה הספציפי הזה כמו שצריך.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
21-Sep-2015, 17:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Sep-2015 על ידי 17:35 ORENARIEL.)
הודעה: #14
במה שונה אבידור מנבו מזרחי?

טל את מי תוריד לספסל במקום אבידור??

אני מעדיף את מרגוליס שישחק במקום אבידור..

וכן יש לך 4 חלוצים שאתה בהחלט יכול להסתדר איתם

אם היו מביאים שחקן קישור במקום זגורי , זה היה נכון... (אם זגורי לא היה נפצע אז לא היית מחתים אף שחקן עד ינואר, אז מה הקשר לחלוץ כשאין קישור?)

זה נראה כאילו החתימו רק כדי לצאת ידי חובה .. לסתום פיות הנה הבאנו "שם" שימלא את החסר.. הכל בסדר
21-Sep-2015, 17:33
הודעה: #15
ואם אני אגיד לך אורן שבכל מקרה בינואר אחד מהרשימה שלך יגיע זה ירגיע אותך ?
21-Sep-2015, 17:36 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Sep-2015 על ידי 17:38 ORENARIEL.)
הודעה: #16
(21-Sep-2015 17:33)אופיר34 כתב:  ואם אני אגיד לך אורן שבכל מקרה בינואר אחד מהרשימה שלך יגיע זה ירגיע אותך ?

כן הרגעת אותי ...

רק עדיף שיתחיל להתאמן עם הקבוצה כבר מעכשיו, וישב במשחקים בספסל של חיפה... כדי שבינואר ישר יעלה בהרכב , והתיאום יהיה מושלם עם שאר הקבוצה (וגם ישתלב חברתית)
גם ככה הוא סתם יושב על הספסל ומתאמן בלי חשק
21-Sep-2015, 17:43
הודעה: #17
אורן אני מסכים עם כל מה שאמרת אבידור מיותר לחלוטין היה עדיף לחכות לשחקן ממכבי חיפה לא חסר לנו קשרים איילה מצד אחד בארי מצד שני לוגסי באמצע ומרגוליס מתחת לחלוץ סיסיי

הביאו סתם שחקן לסתום פיות חבל על הכסף שמתבזבז
21-Sep-2015, 17:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Sep-2015 על ידי 17:48 אסףג.)
הודעה: #18
איני מחסידיו של דורה (בלשון המעטה). בעניין הזה לא הייתי מאשים אותו בהיסטריה. רק טבעי הוא שירצו תחליף ולו רק בכדי לשדר לקבוצה שיש המשכיות. זה חשוב.
אני חושב שלהמתין לינואר היה טעות. אנו במצוקה עכשיו וצריך לעשות מעשה שישדר שהקבוצה לא מרימה ידיים בגלל המכות האלה.
אני רק מקווה שגם דורה מתחיל להבין שבלי לשחק כדורגל, שום חיזוק לכאורה לא יעזור לו. מכבי נתניה לא מאומנת ואני מקווה שזה ישתנה.

לפני למעלה מ-3 שנים אבידור היה צריך להגיע לנתניה. באותה תקופה אביו נפטר ממחלה קשה והוא נשאר בהפועל חיפה. אולי גם מבחינתו זה תיקון. שיהיה בהצלחה.
21-Sep-2015, 18:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Sep-2015 על ידי 18:06 ORENARIEL.)
הודעה: #19
רק לפני פחות מחודש פורסם ש: "יובל אבידור סיכם עקרונית בהפועל חיפה
החלוץ ששוחרר מהפועל עכו ישתכר כ-300 אלף שקל."

אז כמה הוא עלה לנו?

עכשיו לא הגיוני כל כך שכץ ישלם כל כך הרבה , התברר שהוא אמור לקבל פיצויים מעכו ולשלם עליו רק 40 אלף דולר

"הבעלים של הפועל חיפה, יואב כץ, הבהיר כי צירופו של יובל אבידור לקבוצה ייעשה רק אם המאמן טל בנין יוותר על השחקן. בין המועמדים לעזוב עלו שמותיהם של עלי חטיב והילאל מוסא.

אם אבידור שמתאמן בימים האחרונים עם הקבוצה יחזור לקדנציה שלישית הוא לא יעמיס על תקציב המועדון, שכן עכו מחויבת להעניק לו פיצוי כספי גבוה על עזיבתו וכץ יצטרך לשלם רק את ההפרש עד לסיום העונה, 40 אלף דולר."

אז כמה הוא עלה לנו באמת?
אופיר לא ידעתי שיש כל כך הרבה כסף... בנוסף להחתמה שלך בינאור
21-Sep-2015, 18:15
הודעה: #20
(21-Sep-2015 17:24)אופיר34 כתב:  ביננו, אם לא היו מחתימים אף אחד היו מתלוננים שלא מחתימים
עכשיו שהביאו תחליף מהיר גם מתלוננים....

כולנו יודעים שאין אופציות פנויות בשוק ואבידור הוא בסה"כ בליגה של זגורי, מרגוליס, לוגסי ושות'. מה כבר יכול להיות.

ואייל, אם זכרוני אינו מטעני בתקופת טרום בנין היה לך חלום קטן - חטיב משמאל אבידור מימין. שלא תגיד שלא מגשימים לך את החלומות....

אין לי כלום נגד יובל....
יש לי בעיה אם הדרך.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 5 אורחים