שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות
10-Sep-2015, 15:44
הודעה: #41
RE: שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות
לא מכיר שחקן שלא משחק ואומר דברים אחרים מהדברים שקנדה אמר. אז אמר.
אני דרך אגב חשבתי אז וגם היום שקנדה מגן לגיטימי והיה אמור להיות תחליף ראוי לטופי ,אבל כנראה שקרו דברים אחרים עם קנדה שגרמו לו לעזוב את הקבוצה.

ומה זה קיבל צ'אנס במקרה ?? למה דווקא אבו עביד ? למה לא מישהו אחר מטוברוק ?
אבו עביד קיבל את הצ'אנס כי אבו עביד סומן מלחתחילה כשחקן בעל פוטנציאל . אם אבו עביד לא היה מראה ניצוצות של כדורגל עוד בשנתונים הקודמים שלו הוא לא היה מגיע לבוגרים או שהיה מגיע ומנופה אחרי זמן קצר מאד.

אני עומד על שלי שבסופו של יום הכשרוניים ובעלי הפוטנציאל מצליחים להתקדם ומקבלים את הבמה ,וכל שאר הבינוניים ממשיכים עם הקריירה שלהם בכל מיני מועדונים קטנים ובינוניים. לצערי , נכון להיום לא תמצא אצלנו שום שחקן עם איכויות (והוא לא חייב להיות מסי) שלא מקבל הזדמנות.

בכל מקרה נראה לי שטחנו את הנושא עד דק (ומסכן אייל אנחנו מעייפים אותו...).
בוא נסכים לא להסכים בנושא הזה (כי ברב הנושאים האחרים אני דווקא כן מסכים איתך)
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Sep-2015, 17:22
הודעה: #42
(10-Sep-2015 15:44)אופיר34 כתב:  לא מכיר שחקן שלא משחק ואומר דברים אחרים מהדברים שקנדה אמר. אז אמר.
אני דרך אגב חשבתי אז וגם היום שקנדה מגן לגיטימי והיה אמור להיות תחליף ראוי לטופי ,אבל כנראה שקרו דברים אחרים עם קנדה שגרמו לו לעזוב את הקבוצה.

ומה זה קיבל צ'אנס במקרה ?? למה דווקא אבו עביד ? למה לא מישהו אחר מטוברוק ?
אבו עביד קיבל את הצ'אנס כי אבו עביד סומן מלחתחילה כשחקן בעל פוטנציאל . אם אבו עביד לא היה מראה ניצוצות של כדורגל עוד בשנתונים הקודמים שלו הוא לא היה מגיע לבוגרים או שהיה מגיע ומנופה אחרי זמן קצר מאד.

אני עומד על שלי שבסופו של יום הכשרוניים ובעלי הפוטנציאל מצליחים להתקדם ומקבלים את הבמה ,וכל שאר הבינוניים ממשיכים עם הקריירה שלהם בכל מיני מועדונים קטנים ובינוניים. לצערי , נכון להיום לא תמצא אצלנו שום שחקן עם איכויות (והוא לא חייב להיות מסי) שלא מקבל הזדמנות.

בכל מקרה נראה לי שטחנו את הנושא עד דק (ומסכן אייל אנחנו מעייפים אותו...).
בוא נסכים לא להסכים בנושא הזה (כי ברב הנושאים האחרים אני דווקא כן מסכים איתך)
ניצוצות בשנתונים מוקדמים יותר הרבה מראים... גם הרבה יותר ממה שאבו עביד הראה. פה בדיוק הבעיה. שהוא קיבל הזדמנות במקרה ורבים אחרים לא מקבלים.
בנתניה יעדיפו לאלתר במקום לתת לשחקן צעיר לשחק. בקבוצות אחרות יתנו את הבמה לשחקן צעיר. אפילו שחקן צעיר שהראה פחות "ניצוצות".
הכל ביד המקרה. אל תשלה את עצמך אחרת.
אף אחד בתחילת השנה לא סימן את אבו עביד ואמר- הוא נראה נחמד- עליו אנחנו הולכים לבנות השנה- ויודע מה? אם כן זה רק מאינטרסים זרים של הצמד שכמעט ריסק אותנו. אבו עביד מהדברים היחידים שיצאו טוב מהעונה הקודמת וגם זה במקרה.
ולגבי קנדה- אני דווקא לא שמעתי הרבה שחקנים שנזרקים מקבוצה ואומרים שהמאמן אמר להם שהוא מרוצה מהם אבל זה פשוט לא תלוי בו... בטח לא שחקנים מסוגו של קנדה.
10-Sep-2015, 17:50
הודעה: #43
עידן - כל הכבוד שאתה עדיין מנסה אבל חבל על האנרגיה .

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
10-Sep-2015, 18:03
הודעה: #44
אני רואה שאתה מחפש דם מר מיוחס....
הגעת למקום הנכון....

בניגוד אליך עם עידן אני עוד יכול להתווכח ולהיות ענייני כי פה אני עומד מול אדם שיודע לתמוך ולפרגן שצריך ומצד שני להעביר ביקורת שמגיע (לדעתו).
במקרה שלך, אין על מה להתווכח ומיותר לנסות לשכנע כי אצלך בגנים כתוב להיות אנטי. זה באמת אבוד מראש.
10-Sep-2015, 18:27
הודעה: #45
אצלי בגנים כתוב לא להיות יס מן ולהבין שאין מצב שקבוצת הנוער לא מצמיחה שחקנים במשך שנים לבוגרת. יותר נכון למישהו אין אינטרס מינימלי לקדם אותם. למה ? אני לא דובר נתנייתית מצויה, אבל יש לי מספיק שכל להבין שאם כל שנה זורקים 4 מ ש״ח על קבוצות שכמעט כל שנה מגרדות את צמרת הליגות שלהם ומתוך זה כלום אבל כלום לא מגיע לבוגרים, אבל לעומת זאת קבוצות אחרות כן יודעות לשלב ולגדל שחקנים, שמשהו רקוב אצלנו בקבלת ההחלטות. אבל את זה מר דיק אני לא מצפה שתבין.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
10-Sep-2015, 19:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Sep-2015 על ידי 19:18 ORENARIEL.)
הודעה: #46
עידן הכל מתחיל ונגמר במאמן.. אם היה פה את ראובן עטר, היית רואה בהרכב כמה וכמה שחקנים צעירים בלי לפחד ו/או שילוב צעירים כמחליפים שיקבלו דקות משמעותיות במשך העונה.

ברגע שיש לך מאמן שלא מאמין ומקדם צעירים חבל על הוויכוח כי רק הוא הקובע, והוא דואג לתפקיד שלו

שים לב כמה שחקני בית צעירים שילב ראובן עטר במכבי נתניה.. למרות שהם לא מסי :
גיא גומברג - 203 דקות
אלון וייסבורג שותף במשחק אחד
גיא אבנד שותף במשחק אחד
גל גניש - 480 דקות
טארק נאטור -270 דקות
ריף מסיקה -86 דקות
שניר גואטה 2572 דקות ב-2 עונות.. אצל מתאוס לשם השוואה קיבל רק 344 דקות
עשהאל בן-שבת - שותף במשחק אחד
רפי סרוסי -272 דקות
אדם וייר - שותף במשחק אחד
עדי נמני -710 דקות
חן ראובן -279 דקות
עמית שומוביץ - 360 דקות
מתן בלסטרה -226 דקות
ירדן כהן - שותף בשני משחקים
מוחמד עקל -77 דקות
חסיב אבו-רוקון - 320 דקות

לסיכום תראה כמה דקות של של שיתוף שחקנים שהם "בלוף" מקבלים במה בליגה העל! , בקושי שחקן אחד פה משחק היום בליגת העל , שלא נדבר על פרישה מכדורגל

כל זה בלי לדבר על כל השחקני הרכב הקבועים!! שכולנו מכירים , שגם הם היו צעירים וחסרי ניסיון , אבל אין צורך לרשום את הדקות שלהם , וזה לא מובן מאליו..:
אוראל דגני , אלמוג כהן , דלה ימפולסקי , חן עזרא , עומרי בן הרוש , פיראס מוגרבי , אמייה טגה

וכל זה בלי לדבר על הזרים ,שחקני הרכש ושחקני הבית המבוגרים יותר שצריכים לשחק

אף מאמן אחר לא היה נותן לשחקנים האלה אפילו דקת משחק אחת .. וזה כולל גם את רוני לוי , שלא ספר את אביב וראול גם במשחקים לפרוטוקול
10-Sep-2015, 19:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Sep-2015 על ידי 19:28 עידן444.)
הודעה: #47
(10-Sep-2015 19:13)ORENARIEL כתב:  עידן הכל מתחיל ונגמר במאמן.. אם היה פה את ראובן עטר, היית רואה בהרכב כמה וכמה שחקנים צעירים בלי לפחד ו/או שילוב צעירים כמחליפים שיקבלו דקות משמעותיות במשך העונה.

ברגע שיש לך מאמן שלא מאמין ומקדם צעירים חבל על הוויכוח כי רק הוא הקובע, והוא דואג לתפקיד שלו

לכן הבעיה היא בשיטה. כשמאמן מגיע למערכת משומנת הוא מקבל סמכות אבל לא חופש פעולה מוחלט. הוא חייב להתיישר בהתאם למדיניות המועדון כי המועדון גדול וחזק מכולם. אפילו אם מדובר במאמן הכי גדול בעולם.
זה לא לגמרי מדוייק. באנגליה המנג'ר הוא כמעט כל יכול ובארץ עובדים לפי המודל הזה אבל עם אנשי מקצוע לא מספיק טובים.
המודל שלנו חייב להיות דומה למועדונים בגרמניה.
פפ, כמה שהוא מאמן גדול הוא לא האיש הכי חזק בבאיירן מנכן.
אין שום סיבה ששלומי דורה מחליט בלעדי במכבי נתניה.
למועדון צריכה להיות מדיניות ברורה.
אני לא יודע אם היה עטר באמת שונה כל כך. עטר הגיע למצב שהוא במעמד כל כך חזק שהיה לו הבטחון לחשוב קדימה ולקדם צעירים ובעיני הוא גם לא עשה את זה מספיק טוב.
התלות לא צריכה להתחיל ולהגמר במאמן.
אני מסכים איתך שזה המצב היום. אני לא מסכים שככה זה אמור להיות.

רוב השחקנים ברשימה שלך היו ראויים להרבה יותר צ'אנסים!
אגב, שומוביץ' וירדן כהן קיבלו אשראי מכובד מטל בנין. הראשון בהחלט יכול היה להתפתח למגן טוב(אני חושב שהוא עזב את הארץ) והשני הוא בעיני פוטנציאל ענק שהלך לאיבוד בגלל פציעות וכנראה אופי לא מספיק חזק. גם זה קורה וזה לא סוף העולם. לבסוף עזב בגלל מחלוקת כספית עם נצרת עילית וזה שהם לקחו אותו חזרה בעיני גמרו עליו!
10-Sep-2015, 19:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Sep-2015 על ידי 19:36 ORENARIEL.)
הודעה: #48
עידן איך אפשר לקדם צעירים כשיש לך כבר צעירים בהרכב שאתה צריך לקדם אותם?
יש מקום רק ל-11 ועוד 3 מחליפים , ועם כל זה צריך לשחק כדורגל ולנצח..

ואפשר להוסיף לרשימה את אסי וסיהון , ואסף בן מוחא..
10-Sep-2015, 20:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Sep-2015 על ידי 20:07 עידן444.)
הודעה: #49
לגבי השנה אני באמת לא רוצה לדבר על השחקנים שהגיעו כי אני באמת מקווה שהם יוכיחו שהם רמה או שתיים מעל למה שקיים אצלנו נכון לכרגע. מרגוליס לא מרשים אבל אני מאמין בו מאוד. לא רואה שחקן בית עם היכולות שלו- בעיקר הפיזיות. אני רוצה להאמין שלוגסי הוא שחקן בשל שיכול להוביל מה שאביב לא. בינתיים לא רואה את הערך המוסף שלו אבל שוב, לא רוצה במחזור השני להסיק מסקנות. בואו נקווה שכל הצעירים האלה שמקבלים צאנס גדול(ברק לוי, מישצ׳נקו, מרגוליס, איילה, בארי ואולי אפילו אפשר לספור את לוגסי) יוכיחו שיש בהם את הבשלות להוביל יחד עם השחקנים היותר מנוסים שאני באופן אישי די מעריך מקצועית ואישיותית- רומאריו, מילאן, הרוש, טגה, זגורי, חיימוביץ׳ ופרץ.
10-Sep-2015, 21:38
הודעה: #50
(10-Sep-2015 18:27)טל.מ כתב:  אצלי בגנים כתוב לא להיות יס מן ולהבין שאין מצב שקבוצת הנוער לא מצמיחה שחקנים במשך שנים לבוגרת. יותר נכון למישהו אין אינטרס מינימלי לקדם אותם. למה ? אני לא דובר נתנייתית מצויה, אבל יש לי מספיק שכל להבין שאם כל שנה זורקים 4 מ ש״ח על קבוצות שכמעט כל שנה מגרדות את צמרת הליגות שלהם ומתוך זה כלום אבל כלום לא מגיע לבוגרים, אבל לעומת זאת קבוצות אחרות כן יודעות לשלב ולגדל שחקנים, שמשהו רקוב אצלנו בקבלת ההחלטות. אבל את זה מר דיק אני לא מצפה שתבין.

יס מן ?? למה אני מקבל משכורת מאוסידון ?? הוא מממן לי את השכירות ??
אתה כל כך פרובקטור שמתייחס לכל שורה בתקשורת כאילו זה התורה מסיני שאתה פשוט לא מסוגל להביע דעה שלא זורמת עם מה שהממלכה השביעית דוחפת לך לראש (וזה הזמן להגיד שאני זיין שכל).

אף אחד לא זורק 4 מליון ואף אחד לא מבטיח לך שתצליח לייצר שחקן לגיטימי בגלל ה 4 מליון האלה. עם כל הכסף שתשקיע אתה צריך קודם כל חומר גלם ואם אין לך אותו (ואין לך) אתה צריך לייבא אותו ובשביל זה צריך הרבה יותר מה 4 מליון שלך.

ומה אתה מקשקש "שקבוצת הנוער לא מצמיחה שחקנים במשך שנים לבוגרת" ?? ירין חסן, עידו לוי, צלישר, שריקי, בן הרוש, ויקי כחלון, עזרא, מוגרבי, דגני, ימפולסקי... חלקם שיחקו יותר וחלקם פחות. רובם לא כוכבים אלא סתם ממוצעים, ומישהו אמר שכל שנה צריכים להעלות 10 שחקנים מהנוער ? בוחרים את השניים שלשה הבולטים ואיתם רצים.

ובכלל, אם יש מישהו שלא צריך להשתתף בדיון הזה זה אתה כי הג'ורה שאתה פתחת בשנים האחרונות על ימפולסקי ,כחלון ובעיקר על צלישר הופכות את כל הגישה הנגררת שלך לצבועה ודוחה. נתנו במה לשחקני בית ואתה מה ?? אתה תיתן קרדיט לשחקנים האלה ?? אתה תפרגן למסרוואה שכל הגולים יבואו מהצד שלו ?? אתה לא תדרוש לפטר את המאמן שבחר את השחקנים האלה ??

איכס....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים