שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עוד מכה לנתניה דיא סבע נפצע
29-Jul-2015, 17:06
הודעה: #41
RE: עוד מכה לנתניה דיא סבע נפצע
(29-Jul-2015 17:03)ORENARIEL כתב:  אם אני שחקן צעיר ומוכשר , איזו סיבה יש לי להצטרף למכבי נתניה או לנוער של נתניה , אם בכל מקרה אני יושאל לקבוצה בליגה נמוכה .. לרוב מי שמושאל בדר"כ כבר לא חוזר , וזה קורה בכל הקבוצות

על פי כתיבתך אתה צעירTongue לגבי המוכשר,זה עיניין של השקפה(והכל בצחוקכמובן).
מי שבאמת שחקן,יתחיל לקבל דקות משחק בעונותיו בנוער,בטח ובטח כשיהיה חריג גיל ומי שהתפתחותו מתעקבת,ירכוש ניסיון בליגה השניה או השלישית ויחזור למועדון.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-Jul-2015, 20:45
הודעה: #42
(29-Jul-2015 16:43)ORENARIEL כתב:  
(29-Jul-2015 16:27)פיליפצוק כתב:  
(29-Jul-2015 11:35)ORENARIEL כתב:  
(29-Jul-2015 10:42)פיליפצוק כתב:  
(29-Jul-2015 10:31)עידן444 כתב:  נכון, כי שחקני הרכש שמביאים לכאן בשנים האחרונות- בונבוניירה!

עדיין טובים יותר מהבלוף המקומי, או יותר נכון מרובו הגדול.
לא מבין אנשים כמוך וכמו אדון חטב וכמו נער ה- youtube שמציעים פה להחזיר שחקנים כושלים שלא הוכיחו את עצמם בליגות חובבניות, עד לאיזה רמת זנות אתם רוצים להוריד את המועדון הזה?!

לפי התאוריה שלך, אם נשאיר את דין גל לקבוצה מליגה נמוכה, אין סיכוי שהוא יגיע להרכב מכבי נתניה או אפילו לסגל הקבוצה, כי בסך הכל הוא יהיה עוד שחקן לא נחשב..

אל תזלזל בשחקנים מליגות נמוכות.. לא צריך להגיד לך איזה כוכבים הגיעו משם לליגת העל

אם דין גל יושאל ולא יוכיח את עצמו במקום אליו הושאל, שיישאר איפה שהוא נמצא, אין מה להחזיר!
זאת צריכה להיות המדיניות של מועדון רציני: הושאלת < הוכחת < חזרת
הושאלת < לא הוכחת > סלאמאת....

בדיוק כמו המדיניות של מכבי ת"א .

וזה תואם את המקרה של רועי קהת , שמכבי שיחררה אותו אחרי עונת השאלה בהפועל ב"ש
ואז חתם ביבנה ו"הוכיח" את עצמו עם שער אחד ו-15 הופעות , ואז הגיעה ק"ש שכל כך התלהבה מה"הוחכה" שעשתה מעשה שלא יעשה! להחתים עגלה מליגה נמוכה שלא הוכיח את עצמו מספיק

ורק לפני חודשיים מכבי ת"א בכבודה ובעצמה התחננה שקהת יחתום אצלה, אבל העדיף לחתום ל-4 שנים באוסטריה וינה

אחלה מדיניות שבעולם , אם ק"ש לא היתה לוקחת אותו , קהת עדיין היה היום בליגות נמוכות

מועדון רציני מנהלים לפי הכלל ולא לפי היוצא מן הכלל.
מועדון "בית שימוש" כזה שאתה שואף להיות, מנהלים לפי סיפורי "היוצא מן הכלל" ראה דוגמת רועי קהת מבלי להיכנס לסיפור עצמו ספציפית.
29-Jul-2015, 21:53
הודעה: #43
כרגע אתה מועדון בית שימוש עם חובות ומינימום תקציב, זה לא שאיפה זה אילוץ
ואם זה לבחור בין זר כושל/בינוני-חלש לבין שחקן בית עגלה אז מעדיף את העגלה
29-Jul-2015, 22:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Jul-2015 על ידי 22:42 פיליפצ'וק.)
הודעה: #44
(29-Jul-2015 21:53)ORENARIEL כתב:  כרגע אתה מועדון בית שימוש עם חובות ומינימום תקציב, זה לא שאיפה זה אילוץ
ואם זה לבחור בין זר כושל/בינוני-חלש לבין שחקן בית עגלה אז מעדיף את העגלה

מסכים איתך לחלוטין לגבי הפתיח שלך.
רק שבניגוד אליך, אני מעוניין ושואף לצאת מהמקום השכונתי הזה ושבוגרי המועדון הזה יהיו אוסף של שחקנים עם אופי ומנטליות חזקה ולא אוסף של רכיכות בכייניות שחושבות שאם כתובת המגורים שלהם זה נתניה" אז מגיע להם הכל.
תלמד, לא כל מי שיודע לעשות דריבל עם כדור הוא שחקן כדורגל, אפילו בישראל.

נ.ב: מילה אחת טובה על יוקאנוביץ' המאמן החדש של מכבי, הוא סוף סוף עלה על הבלוף שנקרא עומרי בן הרוש ועמדת המגן השמאלי.
שחקן כל כך חסר קואורדינאציה ברגלים, כל פעם שהשחקן שבא ממולו שובר לאמצע ולא לקו הוא עובר אותו בקלילות.
יכול להיות אולי בלם טוב בזכותו מבנה גופו אבל מגן? כל קשר בינו לבין תפקיד המגן הוא מיקרי בהחלט.
29-Jul-2015, 23:18
הודעה: #45
והנה הלכלוך מתחיל לצאת
"מכבי נתניה עשתה מעשה שלא עושים"
דין גל. היה בהלם מהתנהלות נתניה דין גל. היה בהלם מהתנהלות נתניהצילום: רולנדי ברשטיין
הקבוצה לא עמדה בהבטחתה לתת לדין גל את אפודת השוער השני

לטענת דין גל, שוער נבחרת הנוער שגדל במועדון, הוא קיבל הבטחה כי הוא יהיה השוער השני העונה, הבטחה שהופרה כאשר דורי חתם בקבוצה מעיר היהלומים. בשיחה עם סבו של השוער, אלכס אנגל, הוא תקף בחריפות את ההחלטה להביא שוער בשלב שבו סגלי הקבוצות כמעט סגורות לחלוטין ואין לנכדו אלטרנטיבה ראויה.

"בתחילת העונה נתניה סיכמה עם דין שהוא יהיה שוער שני ולא אמרו לו שיביאו לו שוער נוסף", מבהיר אנגל, "דין ביקש לצאת בהשאלה לליגה הלאומית ואמרו לו לא, 'אתה תהיה השוער השני'. אני מתפלא על ההתנהלות הזו, הוא בכושר שיא".

איך הגיב כשנודע לו על ההחתמה של דורי ?

"הילד בשוק. הוא אמר לי 'סבא, אני אדבר איתך אחר כך וניתק'. דיברנו גם עם גלעד קצב והוא גם היה בשוק ורצה לאמת את זה"

מה תעשו עכשיו ?

"צריך לראות. לא עושים דברים כאלו, סתם 'שורפים' שחקני נוער שאכלו, שתו וצמחו במחלקת הנוער ואז מגיעים לבוגרים ומעיפים אותם. לא עושים דברים כאלו. זה חבל, כי אנחנו אוהדים 'שרופים' של מכבי נתניה".

עד פרסום הידיעה לא הגיעה תגובתה של מכבי נתניה

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
29-Jul-2015, 23:19
הודעה: #46
(28-Jul-2015 23:28)אופיר34 כתב:  בטחון ניתן להם שנבטיח את מקומנו ונהיה רגועים.
מקווה ומאמין שאף אחד לא בונה על גרשומוב או אביב שינהיגו את הקישור של הקבוצה.
אנחנו קצת אובר מתרגשים משני אלה. שחקנים חביבים בסה״כ שלא נמצאים בשלב שיכולים לקחת קבוצה על הגב שלהם.

הם לא צריכים להנהיג את הקישור- גם פירס, גם לוגסי, גם סימיליאניץ'(בתקווה שיוחתם) וגם עומר פרץ(קפטן) אמורים לעשות את זה לפניהם. גרשומוב, אביב, ואולי גם טל ולוגסי אמורים להיות כאלה שיתנו פס לגול. לדעתי הם מסוגלים לכך.
ברור שזה חלק קדמי רחוק מאידיאלי שלא מסוגל(אלא אם יפתיע הרבה מעבר למצופה) לספק מספרים.
הקבוצה הזו חייבת גולר!
לדעתי גם עם ערן לוי ודיא היינו באותה בעיה- הרי כולנו זוכרים שהפכנו להיות מועמדים מספר אחת לירידה בהנחה שקאיודה עוזב בינואר. אז אין קאיודה... כל עוד אין כאן שחקן שיתן מספר דו ספרתי של שערים- ולדעתי חלוץ סטייל סליחי מסוגל לעשות את זה גם כאשר מעט מאחוריו נמצאים שחקנים סטייל מרגוליס, גרשומוב, לוגסי, ואפילו אביב וטל איילה- מסוגל לנפק את המספרים האלה.
בשל כך אני אפילו מוכן לקחת את ההימור ולהביא אותו אפילו אם זה אומר לוותר על קשר קדמי(שגם כך מאוד קשה למצוא בסכומים שיש לנו להציע) ולהסתמך על הח'ברה הצעירים האלה.
29-Jul-2015, 23:27
הודעה: #47
(29-Jul-2015 23:18)amir כתב:  והנה הלכלוך מתחיל לצאת
"מכבי נתניה עשתה מעשה שלא עושים"
דין גל. היה בהלם מהתנהלות נתניה דין גל. היה בהלם מהתנהלות נתניהצילום: רולנדי ברשטיין
הקבוצה לא עמדה בהבטחתה לתת לדין גל את אפודת השוער השני

לטענת דין גל, שוער נבחרת הנוער שגדל במועדון, הוא קיבל הבטחה כי הוא יהיה השוער השני העונה, הבטחה שהופרה כאשר דורי חתם בקבוצה מעיר היהלומים. בשיחה עם סבו של השוער, אלכס אנגל, הוא תקף בחריפות את ההחלטה להביא שוער בשלב שבו סגלי הקבוצות כמעט סגורות לחלוטין ואין לנכדו אלטרנטיבה ראויה.

"בתחילת העונה נתניה סיכמה עם דין שהוא יהיה שוער שני ולא אמרו לו שיביאו לו שוער נוסף", מבהיר אנגל, "דין ביקש לצאת בהשאלה לליגה הלאומית ואמרו לו לא, 'אתה תהיה השוער השני'. אני מתפלא על ההתנהלות הזו, הוא בכושר שיא".

איך הגיב כשנודע לו על ההחתמה של דורי ?

"הילד בשוק. הוא אמר לי 'סבא, אני אדבר איתך אחר כך וניתק'. דיברנו גם עם גלעד קצב והוא גם היה בשוק ורצה לאמת את זה"

מה תעשו עכשיו ?

"צריך לראות. לא עושים דברים כאלו, סתם 'שורפים' שחקני נוער שאכלו, שתו וצמחו במחלקת הנוער ואז מגיעים לבוגרים ומעיפים אותם. לא עושים דברים כאלו. זה חבל, כי אנחנו אוהדים 'שרופים' של מכבי נתניה".

עד פרסום הידיעה לא הגיעה תגובתה של מכבי נתניה

איך לא הופתעתי כשקראתי מהיכן הכתבה ומי הכתב...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
29-Jul-2015, 23:29
הודעה: #48
שוב מר לנג?
.
29-Jul-2015, 23:31
הודעה: #49
איך לא הופתעתי שהתגובה היא לכותב ולא לתוכן הדברים שהם נכונים כואבים ומדויקים גם אם לא נעים לקרא. .

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
29-Jul-2015, 23:42
הודעה: #50
(29-Jul-2015 23:31)amir כתב:  איך לא הופתעתי שהתגובה היא לכותב ולא לתוכן הדברים שהם נכונים כואבים ומדויקים גם אם לא נעים לקרא. .

כנראה שהיתה כוונה שדין גל יהיה השוער השני, אך מה לעשות שהוא כנראה לא לקח את הצ׳אנס שנתנו לו?
הלוואי וימצא קבוצה שתתאים לו ובעתיד יחזור אלינו כשוער ראשון כדי שסוף סוף נוכל להנות משוער תוצרת בית.
ולגבי הכותב, נמאס כבר מהצהוב...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 8 אורחים