שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלכסנדר דוידוב תחילה
11-Jul-2015, 13:46
הודעה: #61
אלכסנדר דוידוב תחילה
צלישר פשוט שחקן לא טוב. מפחד לקחת אחריות , לא רואה משחק. מעדיף שהכדור לא יעבור דרכו ואם קיבל ימהר להחזיר אחורה. שלוש שנים ולא ראיתי אותו פעם אחת דוחף את המשחק מעבר לחצי . 3 שנים יותר מידי, טוב שרוני בא והבין שמקומו על הספסל וטוב שנפתחו העיניים לצוותים המקצועיים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Jul-2015, 14:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Jul-2015 על ידי 14:35 פיליפצ'וק.)
הודעה: #62
RE: אלכסנדר דוידוב תחילה
(11-Jul-2015 13:19)דוד חטב כתב:  צלישר בעיני חידה לא פתורה...אינטלגנט, אגרסיבי, משקיען, קיבל מספיק צ׳אנסים ולא לקח אותם...
העדפתי אותו בזמנו על בן בנימין כי חשבתי שהוא ישדרג את עצמו ולצערי טעיתי...מקווה שזה לא עניין של בטחון ...ולא הוכח שטעינו בטיפול...בעיני השחרור או אי חידוש החוזה במקרה שלו מוצדק....
אגב גם ירין אם לא יראה העונה התקדמות לא יהיה מנוס מלתת צ׳אנס לאחרים...

ירין חסן זה עוד אחד שאינטליגנציית המשחק שלו זה לא משהו לרוץ לספר לחבר'ה.
שחקן לא חכם בעליל.
11-Jul-2015, 15:06
הודעה: #63
אלכסנדר דוידוב תחילה
נחזור לכותרת של הפוסט עכשיו שראדי חתם בבארשבע לא כדאי להוסיף קצת ולגרום לו לנחות פה

11-Jul-2015, 15:12
הודעה: #64
אלכסנדר דוידוב תחילה
(11-Jul-2015 15:06)mordii2 כתב:  נחזור לכותרת של הפוסט עכשיו שראדי חתם בבארשבע לא כדאי להוסיף קצת ולגרום לו לנחות פה

לדעתי כן.
11-Jul-2015, 15:41
הודעה: #65
דוידוב הגיע כנראה לגיל שכסף הוא המניע העיקרי. אם הקבוצה לא תעלה את ההצעה עליו (ולדעתי גם משהו סמלי יעשה את העבודה) הוא לא יהיה בנתניה.

Sent from my LG-D855
11-Jul-2015, 15:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Jul-2015 על ידי 15:51 אייל ס.)
הודעה: #66
קצת עבור מי?
אחת הבעיות המרכזיות שלנו עד היום היו הקפיצות מעל הפופיק,אני מאוד מקווה שהפעם העסק מתנהל בשפיות ויעמדו בתקציב בלי להתפתות לחרוג בתקווה שעידן/מורדי וחבריהם ימכרו עוד אלף מנויים ויסגרו את הגרעון,זה לא עובד בעולם העיסקי זה לא עובד גם בכדורגל.
קבעו תג מחיר לכל עמדה בהתחשב בחוזים הכבדים שנחתמו בעבר...בעונה הבאה החוזים ההם יסתיימו וניתן יהיה לבצע הערכת מצב אחרת ושוב בשפיות.
100 אלף דולר נטו לעמדה של דווידוב זה מעל ומעבר
בעיקר כשהתקציב הוא 6 וחצי מיליון,שזה שווה ערך ל2 חוזים ב100 3 ב70 10 ב40 ו10 חיילים.
זה מה ייש ואני משוכנע שניתן בתקציב הזה לבנות קבוצה לא פחות טובה מעונה שעברה בתקציב כפול.

(11-Jul-2015 15:41)אופיר34 כתב:  דוידוב הגיע כנראה לגיל שכסף הוא המניע העיקרי. אם הקבוצה לא תעלה את ההצעה עליו (ולדעתי גם משהו סמלי יעשה את העבודה) הוא לא יהיה בנתניה.

Sent from my LG-D855

כשבונים תקציב מצומצם ושפונים לעזרת העיריה ושפונים לשחקנים ולעובדים לצמצם חוזים קיימים לא נסחפים בהצעות לשחקנים חדשים,בעיקר שיש סדרי עדיפויות לפניו....בלם וחלוץ.
11-Jul-2015, 16:23
הודעה: #67
לדעתי דוידוב מאוד רוצה נתניה , אבל הסוכנת שלו מחזיקה בחמש שחקנים אולי, ואותה מעניין רק סכום החוזה.
11-Jul-2015, 16:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Jul-2015 על ידי 16:29 עידן444.)
הודעה: #68
אלכסנדר דוידוב תחילה
לא מבין את ההתנפלות... אני למדתי שהזול בסוף נהיה יקר והיקר הוא זול. אם הצוות המקצועי חושב שדוידוב יעשה את ההבדל לא יקרה כלום אם ישפרו את ההצעה על חשבון עמדה אחרת. כפי שהוזכר כאן- פחות שחקן הרחבת סגל סטייל טגה (וזו סתם דוגמה כי כפי שכתבתי השתכנעתי שלטגה כן יכול להיות ערך מוסף) ובעמדה האחרת יתנו לשחקן צעיר להשתלב לצד רומאריו ודיא ועומר והופ - פתאום יש עוד 20-30 אלף דולר לתת לדוידוב. לא יקרה שום אסון. אף אחד לא מדבר על חריגות ועל להביא עוד כסף. באמת לא מבין את הקפיצה שלך אייל. אגב אני את המנויים שלי חידשתי ביום ששלומי דורה הוחתם. לצאת עכשיו לרחובות לעשות קמפיין זה לא ממש נמצא בתוכניות שלי הקיץ הזה. אני באמת מתנצל...
דווקא בתקציב נמוך חשוב להשקיע ממוקד ואיכותי מאשר להמשיך לבנות לרוחב. לא ראיתי שרן רול, אור ברוך, עמית בן שושן ונבו מזרחי עשו משהו יוצא דופן... חלאס עם הבינוניות... בינוניים יש לי בבית בשפע ואולי אחד מהם פתאום יתברר כיהלום מה שכנראה לא יקרה עם שחקן רכש עם חוזה של 30 אלף דולר.
11-Jul-2015, 16:45
הודעה: #69
זהו שלעיתים זה הפוך..
דג'אני בפחות מ50k היה הרבה יותר טוב מדג'אני ב130k.
ויש לי המון דוגמאות ומקווה שבסוף העונה הזו יהיו לי עוד לא מעט כאלו.
מכיר היום שחקן ישראלי צעיר ורעב שלא פחות מוכשר מדווידוב ובפער המחירים בינהם ניתן להחתים עוד שחקן לגיטימי לרוטציה ולכן לא מתרגש מתגי מחיר בדיוק כמו ה250 שב"ש ישלמו לראדי בן 33 או ה400 לבן סהר(קאיודה בפחות מ100 עדיף עליו בסדרי גודל).

ולדווידוב יש סוכן ולא סוכנת.
11-Jul-2015, 18:10
הודעה: #70
(11-Jul-2015 15:46)אייל ס כתב:  כשבונים תקציב מצומצם ושפונים לעזרת העיריה ושפונים לשחקנים ולעובדים לצמצם חוזים קיימים לא נסחפים בהצעות לשחקנים חדשים,בעיקר שיש סדרי עדיפויות לפניו....בלם וחלוץ.

אין בעיה, אבל גם השחקנים החתומים חיים בתוך עמנו ומבינים שכמו בכל חברה\עסק\קבוצה יש מעמדות ויש עובדים איכותיים יותר ופחות שמשתכרים בהתאם.
אז אני לא אומר לבוא ולתת עכשיו חוזה לשחקן מוביל שיהיה כפול מרב החוזים האחרים, אבל למי שמגיע מגיע. ואם בקבוצה כל כך רוצים את דוידוב והפער הוא באמת זניח אז דעתי היא ששווה לעשות את המאמץ (גם אם זה אומר לא להחתים עוד "יליד" שתרומתו תהיה בטלה בשישים...)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 8 אורחים