שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלכסנדר דוידוב תחילה
09-Jul-2015, 20:40
הודעה: #41
RE: אלכסנדר דוידוב תחילה
ועוד איך יכול. מה שנותנים לכל נער במכון כושר. זה נקרא גריינר אבקת חלבונים עם טונות של קלוריות.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-Jul-2015, 20:48
הודעה: #42
תייגו את ויקי כשחקן חלש מהתחלה...וזה עובר בירושה ממאמן למאמן בעיני לא נופל מעומר ורד...
אגב עאמר חזר מפציעה בואו נקווה שיחזור לכושר של הנערים כי העונה האחרונה הוא ברובה היה פצוע
09-Jul-2015, 20:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Jul-2015 על ידי 20:50 פיליפצ'וק.)
הודעה: #43
(09-Jul-2015 20:48)דוד חטב כתב:  תייגו את ויקי כשחקן חלש מהתחלה...וזה עובר בירושה ממאמן למאמן בעיני לא נופל מעומר ורד...
אגב עאמר חזר מפציעה בואו נקווה שיחזור לכושר של הנערים כי העונה האחרונה הוא ברובה היה פצוע

"תייגו את ויקי"
ת'שמע אתה פאטתי.
09-Jul-2015, 21:12
הודעה: #44
(09-Jul-2015 20:40)חזום חזום כתב:  ועוד איך יכול. מה שנותנים לכל נער במכון כושר. זה נקרא גריינר אבקת חלבונים עם טונות של קלוריות.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

בתור אחד שמתאמן מעל 10 שנים במכון כושר אני אומר לך שיש גבול ליכולת לגדול והיא גנטית. גיינר יעלה משקל בגלל טונות של קלוריות שלא בדיוק יעזרו לספורטאי שצריך לשמור על משקל תקין, אחוזי שומן מינימליים ובעיקר לרוץ ומהר. העלאת מסת שריר היא לא אין סופית. שימוש בכל שאר האבקות חלבונים מיותר לגמרי, והוכח לא פעם כגורם נזק יותר מאשר תועלת.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-Jul-2015, 21:43
הודעה: #45
אני באמת מציע לכל הרומנטיקנים והפטריוטים למינהם לשים את הרגש בצד ולנתח שחקנים בצורה אובייקטיבית.
אבו עביד וכחלון לא באותה ליגה !
ולא שאבו עביד זה היורש של אלבס ,זה כחלון שפשוט לא מתאים לרמה.
מצד אחד שחקן חזק עם בטחון וגם עם טכניקה סבירה (כן טל) ומצד שני שחקן עם מהירות ותו לא. אז אני גם הייתי שמח מאד ואפילו הייתי נותן עדיפות לתוצרת המקומית ,אבל בסופו של דבר צריך לבחור את אלה שתרומתם תהיה גדולה יותר ,ובמקרה הזה אבו עביד תרם יותר, ביי פאר....
09-Jul-2015, 21:53
הודעה: #46
אין לי ספק שאבו עביד בעל פוטנציאל גדול יותר (עם טכניקה על הפנים סלח לי אופיר ..הבנאדם לא מתאים ולא יתאים להיות מגן. אין לו מושג מה עושים עם הכדור אחרי החצי) ואני לא חושב שויקי כחלון הוא דני אלבס. רחוק מזה. הטענה היא שאבו עביד קיבל אשראי בלתי מוגבל בהוראה מלמעלה כשלנתניה לא יצא מזה כלום, בעוד ששחקן בית קצת פחות מוכשר לא זכה לאמון מינימלי ולשום צ'אנס רציני. אבו עביד עשה כל כך הרבה טעויות ועדיין לא ראה ספסל ומה יצא לנו מזה ? כלום . כחלון לא ראה מגרש, לא חושב שהוא כזה גרוע. קצת מזכיר את דודי תירם ואת עדי נמני. שחקנים בלי דחיפת מאמן ובלי יחסי ציבור שבסופו של יום עושים את העבודה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-Jul-2015, 22:09
הודעה: #47
מה זה לא יצא כלום ??
אתה מבטל את התרומה שלו בהצלחה של הקבוצה שנה שעברה ? הוא לא היה אחד השחקנים המשמעותיים בקבוצה ?
אם היה איזהו שוויון כוחות באיכות השחקנים אז הייתי אומר ניחא, תנו לכחלון לשחק, אבל במקרה הזה הפער גדול מידי מכדי שניתן לאגו הנתנייתי לקבוע מי צריך לשחק.
מי שהיה איכותי ומועיל יותר שיחק. ואני מבטיח לך שאם לא היינו במצב כלכלי כמו שאנחנו נמצאים בו היום יכול להיות שאבו עביד היה נרכש על ידנו ואז גם התירוץ של השבחה לא היה עולה.
בכל מקרה מאמן לא צריך לעשות את החישובים האלה וטוב שהם לא נעשו.
09-Jul-2015, 22:12
הודעה: #48
(09-Jul-2015 21:43)אופיר34 כתב:  אני באמת מציע לכל הרומנטיקנים והפטריוטים למינהם לשים את הרגש בצד ולנתח שחקנים בצורה אובייקטיבית.
אבו עביד וכחלון לא באותה ליגה !
ולא שאבו עביד זה היורש של אלבס ,זה כחלון שפשוט לא מתאים לרמה.
מצד אחד שחקן חזק עם בטחון וגם עם טכניקה סבירה (כן טל) ומצד שני שחקן עם מהירות ותו לא. אז אני גם הייתי שמח מאד ואפילו הייתי נותן עדיפות לתוצרת המקומית ,אבל בסופו של דבר צריך לבחור את אלה שתרומתם תהיה גדולה יותר ,ובמקרה הזה אבו עביד תרם יותר, ביי פאר....

לרוב המגינים בארץ אין גם מהירות. קלמי סבן הגיע הכי רחוק ומה יש לו חוץ ממהירות? כלום.
10-Jul-2015, 0:09
הודעה: #49
הכי מעצבן ושכונתי שההחלטה התקבלה לפני ששלומי דורה ראה אותו משחק...
10-Jul-2015, 6:40
הודעה: #50
אין למאמן זמן פנוי ובעיקר מספיק זמן משחק לראות את כל הסגל שמתאמן.
הקבוצה התחילה להתאמן (למעשה) ביום שלישי ה7/7 יוצאת למחנה אימונים 10 ימים לאחר מכן,ב1/8 גביע הטוטו ב22/8 משחק ליגה ראשון.
.45 ימים לגבש קבוצה(חדשה כמעט לחלוטין),תוך כדי גיוס שחקנים חדשים/הבאת זרים למבחנים/בחירת השחקנים הנכונים לעמדות הנכונות.
כניראה שיש דברים שמאמן רואה(וגם השחקנים),אחרי מספר אימונים,כשלאחריהם כל אחד יכול ללכת לדרכו..
היית אמור להתעצבן לו היית שומע איך השחקן הגיב בעונה שעברה,כשביקשו מימנו להתייצב לפעילות של השחקנים עם האוהדים.
.היית אמור להתעצבן לו הבנת שההסכם הראשון שלו במכבי נתניה היה על שכר גבוה משכר חייל(כי הוא וויתר על להיות חייל..).
אבל על הוויתור ההדדי,במיוחד שאתה מכיר טוב מאוד ויודע שיש על הפרק אחרים,צעירים יותר שאולי יתאימו לתפקיד המגן השלישי בסגל(אחרי ורד ופרץ),טוב מימנו אין לאיש מאיתנו סיבה להתעצבן.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 16 אורחים