שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עד מתי?!
04-May-2015, 0:36
הודעה: #31
RE: עד מתי?!
מה זה לא מסוגלים ומה זה אף אחד לא נוגע בנתניה ???
מי כן מסוגל ? במי כן נוגעים ??
לא ברור לכם מה זה הכדורגל הישראלי ?? איזה פרסונות מעורבים בדבר הזה ? כמה התקשורת יכולה להיות אכזרית ורעה ? כמה כפיות טובה של קבוצות אוהדים מסוימות ? כמה כסף צריך לשפוך ??
אני בטוח שיש לא מעט יהודים שרוטים עם כמה לירות בכיס ברחביי הגלובוס שאף על פי ולמרות הכל יהיו מוכנים להכנס לסחלה הזה. כל מה שצריך זה להפעיל קשרים, למצוא אדם שכל משימתו תהיה לגייס את האיש הזה ולהביא את הפאקינג בן אדם לקבוצה המזורגגת שלנו !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-May-2015, 0:43
הודעה: #32
עד מתי?!
אני מסתכל על רעננה, אני מסתכל על מכבי פת ב״ש ק״ש הפועל חיפה אשדוד .. בלי שום קשר לכמה משקיעים במועדונים האלה ואם עושים בהם טוב או לא. יש שם הנהלות יציבות לאורך שנים, ולכולם במקרה הטוב של ב״ש יש קהל בסדר גודל שלנו, או הרבה פחות מזה, אין להם מתקנים כמו שלנו, ובטח לא קהל חם ובטח לא היסטוריה מפוארת. ורק אנחנו ללא בעלים . תסביר .

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
04-May-2015, 0:57
הודעה: #33
עד מתי?!
(04-May-2015 0:36)אופיר34 כתב:  מה זה לא מסוגלים ומה זה אף אחד לא נוגע בנתניה ???
מי כן מסוגל ? במי כן נוגעים ??
לא ברור לכם מה זה הכדורגל הישראלי ?? איזה פרסונות מעורבים בדבר הזה ? כמה התקשורת יכולה להיות אכזרית ורעה ? כמה כפיות טובה של קבוצות אוהדים מסוימות ? כמה כסף צריך לשפוך ??
אני בטוח שיש לא מעט יהודים שרוטים עם כמה לירות בכיס ברחביי הגלובוס שאף על פי ולמרות הכל יהיו מוכנים להכנס לסחלה הזה. כל מה שצריך זה להפעיל קשרים, למצוא אדם שכל משימתו תהיה לגייס את האיש הזה ולהביא את הפאקינג בן אדם לקבוצה המזורגגת שלנו !

בפיסקה האחרונה שלך אתה סותר את הפיסקה הראשונה ואומר את מה שאמרתי, ״לא מסוגלים לאתר את האחד״....

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
04-May-2015, 9:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-May-2015 על ידי 9:05 אופיר34.)
הודעה: #34
[/quote]

(04-May-2015 0:43)טל.מ כתב:  אני מסתכל על רעננה, אני מסתכל על מכבי פת ב״ש ק״ש הפועל חיפה אשדוד .. בלי שום קשר לכמה משקיעים במועדונים האלה ואם עושים בהם טוב או לא. יש שם הנהלות יציבות לאורך שנים, ולכולם במקרה הטוב של ב״ש יש קהל בסדר גודל שלנו, או הרבה פחות מזה, אין להם מתקנים כמו שלנו, ובטח לא קהל חם ובטח לא היסטוריה מפוארת. ורק אנחנו ללא בעלים . תסביר .

עם כל הכבוד לכל הקבוצות שהזכרת (מלבד ב"ש) אני באמת לא מחשיב אותם כיריבים שקולים למכבי נתניה. עם כל הצניעות, משום בחינה הם לא משתווים אלינו. לא בקהל, לא במסורת, לא בעניין שמייצרות ,לא במתקנים ולא בשום תחום אחר. לכל אחת יש את הסיפור שלה.
פ"ת - קבוצה של "המשפחה". סוג של חיית מחמד עבור הלוזונים. לנצח ישארו אפורים ,משעממים ולא מעניינים. גם במצבנו הלא נעים דהיום לא מרגיש אחוז קנאה מולם.
ק"ש - קבוצה שתלויה בחסדיו של פילנטרופ. בניגוד אלינו, ביום ששירצקי לא יהיה גם ק"ש לא תהיה.
הפועל חיפה - עשה לי טובה. נכון, יש בעלים. רק אני מציע לך להציץ בהיסטוריה של הקבוצה הזאת (וגם קצת בפורום האוהדים שלהם) בכדי להבין עד כמה "בעלים" הוא לא תמיד סגולה להצלחה. קבוצה עם בעל בית שברב שנותיה נלחמת על הישארות בליגה ממש לא עושה לי את זה.
אשדוד - ראה מקרה פ"ת...
וב"ש - פה זה באמת להיות בזמן ובמקום הנכון... נטו מזל. ברקת תפסה אותם בעיתוי הכי טוב מבחינתם, כשלכולם כבר היה בעל בית. עד לרגע זה אני משוכנע שאם יאמר לא היה פה אנחנו היינו אלו שזוכים בשורותיה. לפעמים צריך גם קצת מזל....

ובגדול, מעבר למה שעובר עלינו השנה, סה"כ גם בתקופות שלא היה בעל בית דומיננטי, הקבוצה התנהלה כלכלית בצורה סבירה, נאלצה לממן את עצמה ע"י מימוש נכסיה וגם מיקצועית בסה"כ אם מסתכלים לאורך זמן לא היתה כזאת נפילה.

אז אני מציע להפסיק עם רגשי הנחיתות וההלקאה העצמית ולהבין באיזה מוצר מדובר ועד כמה קשה למצוא את השרוט שיכניס את עצמו למיטה הזאת. אני בטוח שבסוף זה יקרה. היום, שנה הבאה או בעוד חמש. בסוף זה יקרה....
04-May-2015, 9:15
הודעה: #35
עד מתי?!
אבל אופיר אתה כל כך לא מציאותי ... אתה עומד בפני התפרקות , מאז יאמר אתה ללא בעלים חי מהיד לפה מוכר שחקנים ועדיין חושב שאתה יותר טוב מהם ...? ואז בא איזה הזוי נותן לך שנה לחיות באשליות ומביא למצב של חיסול המועדון , ואתה עדיין חושב שמצבך טוב יותר ..? גם עם מאור יקח את נתניה, החוב הוא עצום תקבל מקסימום קבוצה עם תקציב מינימום, וגם בשנים אחכ אם מאור יחזיק מעמד לא תקבל הרבה מעבר. אז במה נתניה טובה יותר ? ועדיין שום דבר לא יציב אצלנו ועדיין לשום טייקון נתנייתי אין זיקה ואין אהבה לקבוצה . תאמין לי אני מעדיף להיות מכבי פת או הפועל חיפה מאשר לעבור כל שנה שנתיים את הסיוט הזה.

04-May-2015, 9:31
הודעה: #36
(04-May-2015 9:15)טל.מ כתב:  אבל אופיר אתה כל כך לא מציאותי ... אתה עומד בפני התפרקות , מאז יאמר אתה ללא בעלים חי מהיד לפה מוכר שחקנים ועדיין חושב שאתה יותר טוב מהם ...? ואז בא איזה הזוי נותן לך שנה לחיות באשליות ומביא למצב של חיסול המועדון , ואתה עדיין חושב שמצבך טוב יותר ..? גם עם מאור יקח את נתניה, החוב הוא עצום תקבל מקסימום קבוצה עם תקציב מינימום, וגם בשנים אחכ אם מאור יחזיק מעמד לא תקבל הרבה מעבר. אז במה נתניה טובה יותר ? ועדיין שום דבר לא יציב אצלנו ועדיין לשום טייקון נתנייתי אין זיקה ואין אהבה לקבוצה . תאמין לי אני מעדיף להיות מכבי פת או הפועל חיפה מאשר לעבור כל שנה שנתיים את הסיוט הזה.

מה שנראה לא מציאותי היום יכול להיות מציאותי מחר.... לא מקבל ולא מתרגש מכל הנשרים שעטים פתאום על הטרף, ואתה יכול להגיד שאני מנותק, לא מציאותי (ועוד שלל תארים אקזוטים אחרים). אני יודע שגם לפני יאמר שמעתי משפטים דומים, ואני בטוח שגם אוהדי ב"ש לפני 4 שנים דברו בצורה דומה, ואני בטוח שק"ש לעד לפני כמה שנים לא חלמה בחלומותיה הורודים ששירצקי ינחת עליה, ואפילו אוהדי מכבי לא ציפו לאחד כמו גולדהאר....
אז זכותך (ובאמת אני כבר לא מצפה לשמוע ממך גישה אחרת) לייצר סוף טראגי וקשה, לי ברור שהקבוצה הזאת חשובה מספיק בטח כדי שלא תעלם מהמפה , וגם עם חלילה תפורק תחזור למקומה הטבעי תוך שנים ספורות.
תדע רק דבר אחד, אפילו במצבנו הנוכחי ולמרות כל הקשיים , הדשא של השכן לא תמיד ירוק יותר....
04-May-2015, 9:31
הודעה: #37
עד מתי?!
(04-May-2015 9:15)טל.מ כתב:  אבל אופיר אתה כל כך לא מציאותי ... אתה עומד בפני התפרקות , מאז יאמר אתה ללא בעלים חי מהיד לפה מוכר שחקנים ועדיין חושב שאתה יותר טוב מהם ...? ואז בא איזה הזוי נותן לך שנה לחיות באשליות ומביא למצב של חיסול המועדון , ואתה עדיין חושב שמצבך טוב יותר ..? גם עם מאור יקח את נתניה, החוב הוא עצום תקבל מקסימום קבוצה עם תקציב מינימום, וגם בשנים אחכ אם מאור יחזיק מעמד לא תקבל הרבה מעבר. אז במה נתניה טובה יותר ? ועדיין שום דבר לא יציב אצלנו ועדיין לשום טייקון נתנייתי אין זיקה ואין אהבה לקבוצה . תאמין לי אני מעדיף להיות מכבי פת או הפועל חיפה מאשר לעבור כל שנה שנתיים את הסיוט הזה.

אני עם אופיר לגמרי. לא מתחלף עם אף אחת מהקבוצות שהוזכרו כאן(למעט ב״ש שזה ברור שזה עניין של זמן והגלגל מסתובב... עוד שנה שנתיים של השקעה ללא תוצרת והיא תשבר והם יחזרו לגודל הטבעי שלהם). באמת סליחה שאני חושב שבעלים כמו יואב כץ הוא אסון למועדון כדורגל... וג׳קי הרס את הכדורגל באשדוד, ומכבי פ״ת מגדלים אחלה נוער אבל בחיאת מי רוצה לאהוד קבוצה כזו? אני בטוח שגם בפורום של מכבי פ״ת היית רוטן בלי סוף... לרעננה אשר אלון מתאים והוא העיד על עצמו שאין לו אפשרות להחזיק קבוצה בסדר גודל של מכבי נתניה, בכ״ס למשל בנו משהו מאפס אבל אני ממש לא בטוח כמה סתיו שחם יכול להביא כסף כדי שהקבוצה הזו לא תהיה קבוצת פינג פונג, את ק״ש איזי המציא... אין שם כלום חוץ ממנו. הפועל איתורן.
ואתה כל הזמן חוזר על השטות שאת נתניה אף אחד לא רוצה. זה מועדון שיחסית עברו בו הרבה בעלים. מלבד ה 3 שנים אחרי יאמר תמיד היו לו בעלים כולל ברגעים אלה. מה שכן צריך לבדוק זה למה המערכת הזו שנקראת מכבי נתניה פולטת אותם החוצה כל כך מהר או שסך הכל מדובר במזל רע שמגיעים לכאן האנשים הלא נכונים...
04-May-2015, 9:51
הודעה: #38
עד מתי?!
עובדתית עידן. תבדוק איזה בעלים עמיד היה לנתניה ב30 השנים האחרונות מלבד יאמר וגם הוא ברח אחרי 3 שנים. יציבות חזון גידול כשרונות , איפה זה ואיפה אנחנו ? אופיר אתה טוען שיש לי גישה פסימית ? תתעורר ותערוך שיחה עם מקורביך בקבוצה .

04-May-2015, 10:35
הודעה: #39
(04-May-2015 9:51)טל.מ כתב:  עובדתית עידן. תבדוק איזה בעלים עמיד היה לנתניה ב30 השנים האחרונות מלבד יאמר וגם הוא ברח אחרי 3 שנים. יציבות חזון גידול כשרונות , איפה זה ואיפה אנחנו ? אופיר אתה טוען שיש לי גישה פסימית ? תתעורר ותערוך שיחה עם מקורביך בקבוצה .

זה לא משנה. אתה טוען שאף אחד לא רוצה. בנוסף לכך גם אמרת שנתעלם רגע ממי הבעלים וכמה הוא אמיד, אלא על עצם זה שלכולם יש בעלים ונתת גם דוגמאות של בעלים שאני מעדיף להתפרק מאשר בעלים כאלה כי אחרי פירוק יש תקווה. עם בעלים כמו יואב כץ אין תקווה.
כשחזרנו לדבר על נתניה פתאום אתה כן שם את הדגש על אמידות. לדעתי אתה צריך להחליט ולחדד את הטענה שלך.

האמירה- אף אחד לא רוצה אותנו ואין לנו בעלים לא נכונה. היו כאן הרבה בעלים. השאלה היא לגבי יכולתם הכלכלית, ובעיקר בעיקר בעיקר- יכולתם הניהולית שהביאה אותנו לתהום הזו. זה כבר לא סף תהום, זו תהום.
04-May-2015, 10:59
הודעה: #40
עד מתי?!
אני שומע את כל הטענות האלה על היכולות הניהוליות ..
גם מנכל נהדר לא יכול לייצר כסף בכדורגל בלי למכור משהו.
בכדורגל מביאים כסף מהבית וכשזה שאמון על כך חי בלללנד מגיעים לכזה משבר. כולם באים בטענות לגיל וקובי. אני תוהה אם שניהם ראו פעם מצג חשבונות הבנק של שגב. לא נראה לי.קשה להתנהל כשהבעלים אומר על כל אחד - תן לו יהיה בסדר, ואתה כמנכל יכול להגיד נסחפת ולהזהיר . אני לא משוכנע שהם יכלו לדעת שאין כלום מאחור .

לשאלת הבעלים אני אחדד . טייקונים לא יגיעו יותר לנתניה ואני מציע להתפכח. מכבי נתניה של פעם לא תחזור ואפשר להמשיך להתבכיין על 30 שנה בלי תואר, זה לא יקרה.
אז אני רוצה יציבות, לגרד פלייאוף עליון, לעבור שלבים בגביע . זה המקסימום שניתן.
כדי להשיג את זה צריך בעלים שפוי שחי לפי מגבלותיו ומתנהל בהתאם. יש לנו את זה ?

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים