שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
איזיקוביץ' שרמוטה תוריד את הידיים מלארי קיודה
23-Feb-2015, 0:53
הודעה: #11
RE: איזיקוביץ' שרמוטה תוריד את הידיים מלארי קיודה
חבורה של טיפשים שיש להם יהלום ביד מוכרים ב- 1.90 במקום לחשוב בגדול
נמאס כבר שלאף אחד לא אכפת ממכבי נתניה פשוט בושה
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes ORENARIEL's post:
חזום חזום (2323-0202-2015201520152015)
23-Feb-2015, 9:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Feb-2015 על ידי 9:51 דוד חטב.)
הודעה: #12
יש בעיתיות לפי מקורות שגב חייב לאיזיקוביץ כסף ולא מעט אז כנראה שזה על חשבון החוב...
מאור גם מתחיל למתוח את החבל יותר מידי...שיקנה את קאיודה דרך מישהו אחר שיעשה משהו לא היה ולא יהיה לנו נכס כזה ...
ואיזיקוביץ שיתעסק במועדון שלו ...ראיתי אותו בשבת חונה את המרצדס היוקרתית שלו בחניית הוי איי פי מקווה שלא נצטער שנים על הבור שהאדון חופר לנו...
ואפרים עד שהשתנית קצת שוב התחלת עם ההפוך על הפוך הרי כולנו יודעים שאתה שליחו של השטן....
23-Feb-2015, 10:01
הודעה: #13
מה הולך מאחורי הקלעים לאלוהים הפתרונות,אין לוגיקה ברורה לשגב ואין לו מוציא לפועל שעובד על פי דרכו.
הבקשות שעולות כאן מפעם לפעם על הזרמות כספים ע"י אנשי עסקים/רכישת שחקן עבור המועדון וכו הם צעדים כלכליים לא נכונים כל עוד מצב המועדון הוא רגע לפני פשיטת רגל.
כ ל מי שילווה/ישקיע/יעזור בתקופה זו כשאין תוכנית חילות ברורה מכל הבור ששגב הכניס אותנו אליו,שם כספו על קרן הצבי ואף יהיה נושה בסדר עדיפות שלישי.
לכן,אין לבוא בטענות לאיש,בטח לא למאור שבשנה שעברה תרם למועדון בדיוק כמו אלי שגב ובנוסף נאלץ להזרים גם את חלקו של שגב(כסף שהוחזר לו רק בתקופה האחרונה).

אנחנו יכולים לבקר את בלדב ורועי מפה ועד להודעה חדשה,בסיטואציה כזו להשיג כספים ולדחות תשלומים ולשמור על פאסון,זה שבירת שיאים ביצירת יש מאין,
23-Feb-2015, 10:09
הודעה: #14
לא ראיתי שגייסו משהו מיוחד אלא אם לא מספרים לנו כדי שנוכל להודות להם...
אגב עברנו מיציע פלטיניום בקופסא של 50 איש עם תנאים של בית שימוש...ליציע ברמה אירופית ולא שמעתי שההכנסות על יציע המכובדים גדל משמעותית אולי יש דברים שלא מספרים לנו...כנ״ל בנושא השילוט באיצטדיון...ההכנסות אמורות לגדול משמעותית ולא שמעתי שזה קרה....
23-Feb-2015, 10:17
הודעה: #15
(23-Feb-2015 10:09)דוד חטב כתב:  לא ראיתי שגייסו משהו מיוחד אלא אם לא מספרים לנו כדי שנוכל להודות להם...
אגב עברנו מיציע פלטיניום בקופסא של 50 איש עם תנאים של בית שימוש...ליציע ברמה אירופית ולא שמעתי שההכנסות על יציע המכובדים גדל משמעותית אולי יש דברים שלא מספרים לנו...כנ״ל בנושא השילוט באיצטדיון...ההכנסות אמורות לגדול משמעותית ולא שמעתי שזה קרה....

אתה לא אמור לשמוע,אתה אמור להבין שאם במשך 5 חודשים שום ספק לא הגיש בקשה להוצאה לפועל,שולמו משכורות אוגוסט/ספטמבר/אוקטובר/נובמבר,עדיין לא נותק החשמל והמיים,הרכבים של השחקנים נוסעים והעסק אומנם מקרטע אך נוסע,מישהו(ולא שגב שהעביר עד היום מיליון ש"ח מתוך העשרה שהתחייב ששישה מהם באופן יחסי היו חייבים להיות בקופה) עושה את העבודה.
23-Feb-2015, 10:26
הודעה: #16
אוקיי חשבתי ששכר למאמני מחלקת הנוער זה הדבר הראשון...
השאלה אם דחו תשלומים בגלל קשרים ופשוט דחו את הקץ או שבאמת הביאו כסף חי...
אם הביאו כסף חי והעדיפו לשלם לחברת חשמל + מים אז סבבה , הרכבים אם הבנתי נכון לא עולים זה בארטר...
23-Feb-2015, 10:35
הודעה: #17
אני לא יודע מה נכון ומה לא, אבל לוגית שום דבר לא מסתדר במכבי נתניה. לא רק אצל אלי שגב.
לגבי אלי שגב לא מסתדר לוגית למה הוא התעקש על תקציב מנופח כאשר הכל מבוסס על הלוואות(חייב כסף למאור, פתאום יש שמועות שהוא חייב כסף לאיזיקוביץ׳, עוד מעט אני אגלה שהוא חייב גם לי כסף...)?
לגבי אלה שלוו לו- לא מסתדר לוגית למה הם עשו זאת? מה הובטח להם(הרי איזיקוביץ כפי שאמרו כאן הוא לא אחד שנותן כסף)?
לגבי כל אלה שעמדו מהצד- למה שתקו כשידעו מה מתחולל?
והכי חשוב, איך בעלים של קבוצת כדורגל מצליח להרים תקציב של 27 מיליון ש״ח כשכבר ביולי הוא מבקש קיצוץ רוחבי, כבר במיליון הראשון שהוא צריך להביא בעצמו הוא מתחיל לגרד בראש ולהתפתל, תוך תפירת אינסוף קומבינות, הלוואות, הקדמת הכנסות עתידיות, וכולם עומדים מנגד ושותקים?
במידה ואפילו חלק מהדברים שאייל ודויד מספרים\רומזים נכונים, אני למדתי דבר אחד- הכדורגל הישראלי הרבה יותר רקוב ממה שחשבתי אי פעם, מועדון כדורגל שאין לו גב כלכלי חזק חשוף לגורמים שליליים ונצלניים, והבקרה התקציבית היא לא יותר מבדיחה עצובה!
23-Feb-2015, 10:50
הודעה: #18
(23-Feb-2015 10:35)עידן444 כתב:  אני לא יודע מה נכון ומה לא, אבל לוגית שום דבר לא מסתדר במכבי נתניה. לא רק אצל אלי שגב.
לגבי אלי שגב לא מסתדר לוגית למה הוא התעקש על תקציב מנופח כאשר הכל מבוסס על הלוואות(חייב כסף למאור, פתאום יש שמועות שהוא חייב כסף לאיזיקוביץ׳, עוד מעט אני אגלה שהוא חייב גם לי כסף...)?
לגבי אלה שלוו לו- לא מסתדר לוגית למה הם עשו זאת? מה הובטח להם(הרי איזיקוביץ כפי שאמרו כאן הוא לא אחד שנותן כסף)?
והכי חשוב, איך בעלים של קבוצת כדורגל מצליח להרים תקציב של 27 מיליון ש״ח כשכבר ביולי הוא מבקש קיצוץ רוחבי, כבר במיליון הראשון שהוא צריך להביא בעצמו הוא מתחיל לגרד בראש ולהתפתל, תוך תפירת אינסוף קומבינות, הלוואות, הקדמת הכנסות עתידיות, וכולם עומדים מנגד ושותקים?
במידה ואפילו חלק מהדברים שאייל ודויד מספרים\רומזים נכונים, אני למדתי דבר אחד- הכדורגל הישראלי הרבה יותר רקוב ממה שחשבתי אי פעם, מועדון כדורגל שאין לו גב כלכלי חזק חשוף לגורמים שליליים ונצלניים, והבקרה התקציבית היא לא יותר מבדיחה עצובה!

לא ברור מה אתם רוצים מאיזקוביץ...אם לי בתור אדם פרטי היה כסף הייתי משקיע בקאיודה ומציל את הקבוצה מצד שני...זו השקעה די בטוחה עם רווח עתידי לא קטן...חושב נכון איזקוביץ...
23-Feb-2015, 10:57
הודעה: #19
(23-Feb-2015 10:50)davidb7 כתב:  
(23-Feb-2015 10:35)עידן444 כתב:  אני לא יודע מה נכון ומה לא, אבל לוגית שום דבר לא מסתדר במכבי נתניה. לא רק אצל אלי שגב.

לא ברור מה אתם רוצים מאיזקוביץ...אם לי בתור אדם פרטי היה כסף הייתי משקיע בקאיודה ומציל את הקבוצה מצד שני...זו השקעה די בטוחה עם רווח עתידי לא קטן...חושב נכון איזקוביץ...
דויד, אחד שמחזיק במועדון נוער מתחרה בעיר שלאורך שנים מחליש את קבוצת הדגל של העיר- הערבוב שלו העונה בתוך מכבי נתניה מטריד! ובמצב שהקבוצה במצב כלכלי קשה- מטריד שבעתיים! יש לי תחושה שמכבי נתניה חשובה ויקרה לאיש כקליפת השום...
23-Feb-2015, 10:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Feb-2015 על ידי 11:00 טל.מ.)
הודעה: #20
איזיקוביץ' שרמוטה תוריד את הידיים מלארי קיודה
זו בדיוק הנקודה דויד שאני לא מבין את מאור. אם הוא מתכוון להכנס לנתניה בשנה הבאה, אז למה שהוא לא ינקוט בצעד הזה ? אין סיכוי שבעולם שבשנה הבאה שגב יהיה בעלים. הוא לא מסוגל להעביר שום חוזה בבקרה, המקסימום שהוא יוכל לעשות זה תמות נפשי עם פלישתים ולפרק את המועדון דבר שניתן לעשות בכל רגע נתון. אם מותרת בעלות פרטית על כרטיס שחקן אז מה זה משנה למאור אם זה הוא או איזיקוביץ ? בכל מקרה הוא לא יפסיד (אלא אם כן אני טועה פה במשהו בסיסי).

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים