שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 2 הצבעות - 3 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אם נפסיד זה לא יפתיע אם ננצח זאת סנסציה ענקית
10-Nov-2014, 1:47
הודעה: #21
מה אתה רוצה מהשוער. משחקים לפניו חבורה של גלמים. תראה את התגובה שלו אחרי הטעות של רומריו (ראבאק מי נוגח אחורה ...? לא מגיע - אל תגע) ותבין הכל. אף שוער לא יצליח ככה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Nov-2014, 1:48
הודעה: #22
RE: אם נפסיד זה לא יפתיע אם ננצח זאת סנסציה ענקית
אני גן שיניתי דעתי על ערן לוי לא מועיל בקושי רץ אפילו הגנה לא עושה ויותר מידי עצבני מה שגם לא ציפתיי שנוציא משהו מהמשחק הזה עם הגנה כמו שלנו לא היה סיכוי חוץ מקיואדה כולם גרועים.
10-Nov-2014, 1:54
הודעה: #23
Re: RE: אם נפסיד זה לא יפתיע אם ננצח זאת סנסציה ענקית
(10-Nov-2014 1:47)טל.מ כתב:  מה אתה רוצה מהשוער. משחקים לפניו חבורה של גלמים. תראה את התגובה שלו אחרי הטעות של רומריו (ראבאק מי נוגח אחורה ...? לא מגיע - אל תגע) ותבין הכל. אף שוער לא יצליח ככה.
בגלל השני הכדור יצא לקרן בגללו ואח"כ ספגנו, בשלישי פריצה בעט ישר למרכז השער והוא מזנק לפני הבעיטה בכלל ומוותר על הכדור ומחפש להאשים מישהו נכון הוא לא אשם בגולים אבל הוא גם בנתיים לא שוער שמביא נקודות.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
10-Nov-2014, 2:19
הודעה: #24
הדברים הרגילים:
עידו לוי, חסן, צלישר ורול שחקנים ברמה של ליגה לאומית, להעיף לספסל פשוט להעיף.
אבו עביד יהיה שחקן גדול גם בתור מגן ימני אבל עד אז נשלם שכר לימוד.
דיע סבע צריך לשחק והרבה יותר.
מי שמאשים את הרוש אין לו מושג בכדורגל, חבורה של קונוסים עומדים לפניו ומצפים ממנו להיות גם השוער וגם חולית ההגנה.
10-Nov-2014, 2:21
הודעה: #25
הבעיה הגדולה היא עמידה גרועה על המגרש.
כל קבוצה אחרת הייתה עושה לפאקו וחבורתו בית ספר.

גם בונקר צריך לדעת לשחק. לא מספיק להעמיד ארבעה בלמים ומגן ועוד 2 קשרים עורפיים.

פריצה קיבל כנה פעמים כדור שהוא אחרי הבלם-זה הפקרות.

צריך היה לנצל את הכלים ההתקפים שלנו הרבה יותר במקום להזמין התקפות.

אחרי הגול שבא מוקדם מדי היה צריך לשחק חכם ולגנוב עוד גול. במקום זה ירדו כולם למטה כאילו שיש רק עוד 5 דקות לסיום.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
10-Nov-2014, 2:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Nov-2014 על ידי 2:25 עידן444.)
הודעה: #26
(10-Nov-2014 1:54)amir כתב:  
(10-Nov-2014 1:47)טל.מ כתב:  מה אתה רוצה מהשוער. משחקים לפניו חבורה של גלמים. תראה את התגובה שלו אחרי הטעות של רומריו (ראבאק מי נוגח אחורה ...? לא מגיע - אל תגע) ותבין הכל. אף שוער לא יצליח ככה.
בגלל השני הכדור יצא לקרן בגללו ואח"כ ספגנו, בשלישי פריצה בעט ישר למרכז השער והוא מזנק לפני הבעיטה בכלל ומוותר על הכדור ומחפש להאשים מישהו נכון הוא לא אשם בגולים אבל הוא גם בנתיים לא שוער שמביא נקודות.

מסכים עם כל מילה!!!

שטראובר ביום טוב לוקח לפחות שניים מהשערים שספגנו היום. הזכרתי לפני המשחק את התצוגה ההרואית של מרטין פשקו בבלומפילד. הוא לקח במשחק הזה כדורים יותר קשים מהשערים שספגנו היום.
הרוש לא אשם בשערים, אבל בדיוק כמו שאמיר אמר- הוא לא שוער שמביא נקודות. שוער בינוני, מספיק טוב לקבוצת אמצע טבלה בליגת העל שלנו. בחיים לא יכול להוביל את נבחרת ישראל! זה מההתרשמות שלי עד כה. מי שעוקב אחרי התגובות שלי יודע שאני לא מחזיק יותר מידי מאוהד לויטה. אני חושב שהיה מקום לחפש שוער אחר. כפי שזה נראה כרגע, אחרי 8 מחזורים, אריאל הרוש ממש לא מהווה קפיצת מדרגה לעומת לויטה. שוערים ברמה שווה. ואני אומר זאת בצער רב, כאחד שתמך במהלך. שוב מדגיש, ההכרות שלי עם אריאל הרוש לפני הגעתו אלינו היתה שטחית לחלוטין והסתמכתי על דעות של אנשים, ובעיקר הדעה של המאמן הלאומי שאני מחזיק ממנו מאמן כדורגל יסודי- שסימן את אריאל הרוש כשוער שהוא הולך איתו(לפני היכולת המזעזעת שלו בחודש הראשון של העונה לעומת היכולת הטובה של מי שהיו אמורים להיות המחליפים שלו). עדיין מוקדם לשפוט. אריאל הרוש הגיע מאוחר, ועבר תקופה קשה, אבל אפשר לראות ביסודות שלו כשוער כדורגל שאין לו את המאפיינים של שוער דומיננטי שהקבוצה היריבה לפני המשחק אומרת לעצמה, וואלה... צריך לעשות את הדברים טוב במיוחד היום כדי לשים גולים. עם השוער של מכבי חיפה אין לי ספק שהיינו היום עם עוד כמה נקודות. ה- 3 נקודות שלהם אתמול לדוגמה- רשומות על שמו. אז אולי יש שיאשימו אותו בשערים שהם ספגו מול רעננה, אבל אין ספק שמדובר בפיגורה בשער. שוער שמביא נקודות!
The following 1 user Likes עידן444's post:
amir (1010-1111-2014201420142014)
10-Nov-2014, 2:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Nov-2014 על ידי 2:24 טל.מ.)
הודעה: #27
אמיר בוא נפסיק לדבר בקלישאות . אף שוער לא יצליח ככה. גם שירן ייני הביא היום נקודה למכבי כי לא נתנו לכדור להגיע לרחבה שלו והוא לקח שתי בעיטות מבחוץ. אצלנו כל הגולים ממרחק של 5-7 מ מול השער. אין קשר ללויטה או הרוש. והאגדה ״לא שוער שמביא נק ״ לא תופסת כשאין אף שחקן הגנה לפניו.

10-Nov-2014, 2:24
הודעה: #28
מאמן פחדן.
משחק פחדני ביותר

במומנטום שהיה טרם המשחק היה צריך לשחק ממש אחרת והיינו יוצאים גדולים.

כשראיתי את ההרכב היה ברור שנפסיד.
השאלה הייתה באיזה הפרש.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
10-Nov-2014, 2:25
הודעה: #29
נו עוד כמה נחשפים לבלוף ששמו מזרחי ..