שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רומריו פירס סיכם
23-Sep-2014, 18:37
הודעה: #71
RE: רומריו פירס סיכם
גבר, עם תקציב כזה ק"ש לקחה אליפות... ושנה אחרי זה הגיע לגמר גביע... ושנה אחרי זה לקחה גביע...
שם יודעים מה לעשות עם הכסף... מסתבר...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-Sep-2014, 18:47
הודעה: #72
(23-Sep-2014 18:37)עידן444 כתב:  גבר, עם תקציב כזה ק"ש לקחה אליפות... ושנה אחרי זה הגיע לגמר גביע... ושנה אחרי זה לקחה גביע...

ק"ש היא דוגמא חריגה מאוד בליגת העל שאתה כרגע לא יכול להשוות אלינו בשום מצב.
כתבת באיזה מקום שבכל תחילת עונה אתה מצפה לאליפות ולגביע. תמשיך לחלום אבל מבחינה ריאלית אני ממליץ לך שתוריד קצת את הציפיות. הבטחת ההישארות בליגה לפני מחזורי הסיום ובניית שלד לשנה שאחרי תהיה הישג יפה מאוד. זה לפני שדנים בנושא הכלכלי בשנים הבאות.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
23-Sep-2014, 18:56
הודעה: #73
(23-Sep-2014 18:37)עידן444 כתב:  גבר, עם תקציב כזה ק"ש לקחה אליפות... ושנה אחרי זה הגיע לגמר גביע... ושנה אחרי זה לקחה גביע...

שכר שחקנים של ק"ש שווה ערך ל15/16 בקבוצות מרכז הארץ...איזי מחייב את כולם לגור בצפון..עלות המעסיק שלו נמוכה ב30 אחוז בגלל פטור במיסים על חלק גדול מהשכר...
The following 1 user Likes davidb7's post:
shraga (2323-0909-2014201420142014)
23-Sep-2014, 18:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Sep-2014 על ידי 19:11 עידן444.)
הודעה: #74
ק״ש חריגה כי כל השאר שכונה. לא יודע מה איתך, אני חושב שבמכבי נתניה דברים אמורים וצריכים להראות אחרת. זו צריכה להיות השאיפה. אגב, איזי שירצקי היה מת שיהיה לו בק״ש את תנאי הפתיחה שיש בנתניה. בלי מסורת, בלי מתקנים, בלי קהל.
לגבי השאיפות והמטרות לגבי העונה הזו אני מסכים איתך לחלוטין. ובכל זאת מותר לי לפנטז:-)
גם כאוהד ארסנל באמצע שנות ה-90 אליפות היתה נראית משהו בגדר פנטזיה רחוקה, וברגע שהגיע איש מקצוע רציני, ששינה את כל דפוסי החשיבה והמקצוענות במועדון, פתאום הפנטזיה הפכה למציאות.

(23-Sep-2014 18:56)davidb7 כתב:  

שכר שחקנים של ק"ש שווה ערך ל15/16 בקבוצות מרכז הארץ...איזי מחייב את כולם לגור בצפון..עלות המעסיק שלו נמוכה ב30 אחוז בגלל פטור במיסים על חלק גדול מהשכר...
זו החוכמה, לנצל את היתרונות שלך ולמזער את המגרעות שלך. ולמכבי נתניה היום יש תנאי פתיחה ויתרונות רבים לעומת קבוצות אחרות כולל ק״ש.

למכבי נתניה אין היום אפילו מגרעה אחת שאני מצליח לחשוב עליה. איש עם ממון והתנהלות נכונה הופך את מכבי נתניה לאחד המועדונים המובילים בארץ תוך כמה חודשים! ולא בהשקעה של עשרות מיליונים כמו גולדהאר או שחר.
23-Sep-2014, 20:28
הודעה: #75
איזי שרצקי נמצא בק"ש הרבה שנים. מכבי נתניה היתה ללא בעלים עד שנה שעברה.
גם כיום לא ברור אם שגב ומאור ישארו וכמה הם ישקיעו. אל תשווה בין דברים שכרגע אי אפשר להשוות ביניהם.

"כל החיים בלב את אלופה"
23-Sep-2014, 20:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Sep-2014 על ידי 20:55 עידן444.)
הודעה: #76
לא הבנתי בין מה למה לא להשוות? דיברנו על תקציב והתנהלות נכונה. טענת שאני חי בסרט שעם תקציב כולל של 24 מיליון קשה מאוד לבנות קבוצה טובה ואני טוען שזה מספיק כסף לבנות אחלה קבוצה ונתתי את ק״ש כדוגמה ומקום שיודע למקסם את ההשקעה הכספית השפויה. אם התכוונת שאיזי מנוסה יותר מאלי שגב אתה צודק. אני מקווה שאלי שגב ישאר כאן כמה שיותר וילמד מטעויות. יאמר למשל מעונה לעונה רק עשה יותר טעויות ולא פחות...

יאמר למעשה עבד לפי המודל הטוב של מכבי ת״א. התחיל מצויין. הביא ג׳נרל מנג׳ר שבנה קבוצה מאוד מעניינת, שהביא מאמן מצויין, מאמן מאוד יסודי, עם דרך, וחבל שמהר מאוד הוא פירק את התבנית וחזר לתבנית ״וואו מן שואו״ של עטר, שאחר כך הפכה ל״וואן מן שואו״ של מתיאוס, ואז החליט שנמאס לו מהצעצוע...
חבל... ההתחלה היתה בהחלט מבטיחה מאוד.
23-Sep-2014, 20:56
הודעה: #77
מתוך תקציב של 24 מיליון ש"ח בערך 10 מיליון מיועדים לבניית הקבוצה כשכר שחקנים. מכבי נתניה עלתה ליגה ולכן נתוני הפתיחה שלה פחות טובים מאלה של עכו , סכנין , רעננה וכ'ו. אומנם יש לקבוצות האלה תקציב נמוך יותר אבל הן קבוצות עם סגלים של ליגת העל.

"כל החיים בלב את אלופה"
23-Sep-2014, 20:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Sep-2014 על ידי 21:10 עידן444.)
הודעה: #78
גם שגב ומאור התחילו מצויין... כנראה יש משהו במועדון הזה שהופך אותך לאיש מבולבל שהולך לאיבוד...

סכנין ועכו כל שנה מחליפות מאמנים וחלק גדול מהסגל. הכל שם בשליפה מהמותן מתוך מטרה אחת- לשרוד. מכבי נתניה עם הסגל של שנה שעברה יכולה היתה להתמודד כשווה מול שווה מול חצי ליגת על. לויטה, טופי, ליפניה, טובול, מנשה, ערן לוי, עומר פרץ, עידו אקסברד, ועידן שריקי הם לא שחקני ליגה שניה אורטודוכסים. רובם בקושי בילו בה. נכון שחלקם מעבר לשיא, אבל לא היה שום מקום להחליף בסגל כמעט את כל השחקנים. ברור שזה עושה הכל יותר קשה, אבל זה נעשה מבחירה. יכלו גם לנהוג אחרת.

אין להם שום יתרון. לא הייתי מתחלף איתם בכלום. יודע מה? גם עונה שעברה אם היית אומר לי שאני יכול לעשות החלפות עם הסגל של עכו, לא הייתי מרגיש שאני בטוח עולה ליגה.
23-Sep-2014, 23:49
הודעה: #79
בחייכם לפניה אם היה כזה בלם טוב למה לכל הרוחות שיוסי מזרחי לא ירצה אותו ? ואיך זה שאף קבוצת ליגת על לא קפצה עליו ?
עידן שריקי אם מתאים לליגת העל למה אין לו ביקוש
24-Sep-2014, 0:03
הודעה: #80
אם לא שמת לב יש רשימה מאוד ארוכה ומכובדת של שחקנים שאין להם ביקוש. זה לא אומר שהם לא מתאימים לליגת העל. אתם מדברים על ליגת העל בכזה להט כאילו איזה רמה יש לנו בארץ!!! ממש קצב איכות ומהירות שאי אפשר לעמוד בהם!
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 11 אורחים