שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה יהיה יוסי?
28-Aug-2014, 11:56
הודעה: #41
RE: מה יהיה יוסי?
(28-Aug-2014 9:17)itzhak כתב:  איך היה דודו?

סביר. יש לו ראיית משחק טובה. לא נראה שיש לו מגבלה רפואית אבל ברור שחסר לו כושר גופני ותיאום עם השחקנים.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Aug-2014, 12:16
הודעה: #42
לא רואים שלדודו יש בעיה רצינית? הבנאדם גורר רגל ואפילו עיוור יכול לראות את זה. כשיש לך בלם חלש (עידו לוי) ומגן שמאלי חלש וירין חסן חלש ואין לך שחקן אמצע ואין לך חלוץ. אז הקבוצה שבנית היא קבוצה שלא תחזיק מעמד בליגה. תסלחו לי אבל ירין חסן עידו לוי שריקי הרוש בן ברוך. אלו לא שחקנים לליגה ראשונה פשוט צריך להיות מאמן מאד חלש בשביל שלא לשים לב לזה. איפה שיטה איפה לחץ על הכדור. הכל מקרי, לא שהיה יותר מידי לראות אתמול. אבל כאחד שראה את כל המשחקים ופשוט לא רואה שיפור. ההפך רק רואה יכולת יותר גרועה אז אני לא מצפה שנגיע לבלומפילד ופתאום נראה יכולת אחרת. זאת הכלה ובואו נקווה שנישאר בליגה
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
28-Aug-2014, 13:16
הודעה: #43
(28-Aug-2014 9:11)אופיר34 כתב:  דוד, אלון ושאר בעלי הפתרונות האחרים,
ביקורת היתה לי תמיד אבל היסטריה ופאניקה ממש לא. וגם היום אני לא משנה את עמדתי.
אכן טענתי שבנין מקצוען ואני עדיין טוען ככה. זה שהוא נכשל פה בגדול לאו דווקא קשור למקצוענות שלו הן כשחקן והן כמאמן. ובזה נסיים את הדיון על בנין.
אנחנו אוהדים ולנו מותר הכל. לבקר, לשאול למה לא הביאו את ההוא ולמה לא הביאו את הזה, למה הם רצים ולמה לא, ולמה לא משקיעים יותר כסף. מותר לנו לשאול ולהגיד מה שאנחנו רוצים. המקלדת סופגת הכל.
בפועל, יש מי שעושה ומקבל את ההחלטות ולא תמיד זה מתיישר עם הרצונות שלנו.
יוסי מזרחי לא הפסיק להיות מאמן מנוסה וטוב (ובניגוד לבנין לו יש גם משהו ברזומה). הוא בנה קבוצה חדשה, הביא שחקנים שהתקציב אפשר לו להביא, יכול להיות שנפל בחלק מהבחירות שלו, ויכול להיות שהצליח באחרים.
נכון להיום ,במשחקי ההכנה רואים בעיות שדורשות טיפול ומצד שני רואים גם במה אנחנו יותר טובים (ואני יודע שעל זה מסתכלים פחות). שוב, בשלב הנוכחי עוד מוקדם לצאת בהצהרות. דברים עוד יכולים להשתנות לכאן או לכאן.
שתו מים, קחו אוויר, ספרו עד 10 ותתחילו להרגיע. אנחנו עדיין עם 0 נקודות. בדיוק כמו מכבי חיפה ומכבי ת"א דרך אגב......

ספר לי מה טוב..באמת מה רואות עיניך?
28-Aug-2014, 13:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Aug-2014 על ידי 14:01 טל.מ.)
הודעה: #44
אני לא יודע מה רואות עיניו אבל ככה בדיוק הכל התנהל בעונת הירידה אחרי קופס. הוא ואלימלך אמרו שכולם היסטריים והכל יהיה בסדר ויתחבר בעוד שאחרים טענו שהם עיוורים .. נראה לי שאנחנו חוזרים על אותו הדפוס. אני לא בטוח שמדובר כאן בשליפות או חריצת גורלות .. יש כאלה שרואים יותר מה ר ויש כאלה שלוקח להם זמן להבין. בכל מקרה אנחנו לא אלה שמשנים משהו .

(28-Aug-2014 11:25)אופיר34 כתב:  אם אתה אומר היום ,עוד לפני ששוחק משחק אחד בליגה, שנפלנו עם 3 זרים זה רק מחזק ומוכיח מבחינתי עד כמה אתה חסר סבלנות ופסימיסט. ההסטוריה הוכיחה כבר במקרים לא מעטים שזרים מתחילים פחות טוב ולאט לאט הולכים ומשתפרים ונהפכים לשחקנים מרכזיים.
שלשתם (כולל דודו) נמצאים פה כולה חודשיים. מקום חדש, קבוצה חדשה, מאמן חדש, שחקנים טובים יותר או פחות לידם, ומעבר לזה דווקא הם (בעיקר הרומנים) היחידים שמראים כרגע יציבות ורמה בכלל לא רעה של כדורגל.
הבעייה איתך זה שאתה מתחיל את לירות את הצרורות שלך ונכנס למוד השלילי האופייני שום דבר לא עוצר אותך (וכן, זה היה לגופו של אדם)

מצידי תגיד שאני אידיוט. הנה אני אמרתי שלא יעיפו אותך מהפורום..
כשרון ויכולות של שחקנים רואים מייד. לא צריך לחכות חצי שנה בשביל לדעת עם הבנאדם שחקן כדורגל ובאיזה רמה הוא. וגם אם לא הולך לו אתה יכול לראות פעולות קטנות, טאץ' בכדור, ראית משחק, יכולת הגנתית התקפית, דיוק - מלא פרמטרים. ואני אומר לך למה אני מתכוון - אני לא אומר שהרומנים לא יודעים כדורגל והם על הפנים. הם לא. הם פשוט לא יותר טובים ממה שיש לך היום ולכן הם לא משדרגים את הקבוצה. אני חושב שאני ברור לא ? גבי טוב מצלישר ? טכני ממנו ? דוחף קדימה יותר ? מוציא התקפות ?
סרגי טוב יותר מליפנייה שכולנו אמרנו שהעמדה הזו צריכה שדרוג , הוא שומר טוב ממנו ? תחנה אחרונה ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
28-Aug-2014, 14:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Aug-2014 על ידי 14:44 אופיר34.)
הודעה: #45
ככה גם הכל התנהל שנה שעברה שאחרי ההפסד הראשון שלנו בליגה טל מ. ואלה "שרואים יותר מהר" הודיעו לציבור שככה מכבי נתניה לא תעלה ליגה ??
הכל התנהל ככה גם באותם שנים שסיימנו בצמרת ולא כיכבנו יותר מידי במשחקי טרום העונה ?
ככה הכל התנהל שטל מ. "הרואה בקלפים" קבע נחרצות שאין סיכוי שמזרחי, לוויטה, ערן לוי, שלן מנשה וכו' ירדו לליגה לאומית ?
ככה התנהל הכל שטל מ. "מגדת העתידות" של הפורום פסק שבלדב ולב בחיים לא ימכרו את מכבי נתניה ??

אני מציע לך להפסיק לעוף על עצמך. אתה לא רואה פסיק יותר ממה שאני ואחרים עם דעה דומה רואים. אתה פשוט פועל מהבטן ,שולף תחזיות שחורות בשלבים מאד מאד מוקדמים ולא מבין שכדורגל זה דבר דינאמי שכל הזמן משתנה.
ואני אומר לך שוב כמו שאמרתי לפני הירידה הקודמת - גם אם יקרה הנורא ונרד ,אל תחשוב לרגע שאתה מבין גדול יותר או בעל ניסיון יותר עשיר. אתה לא אידיוט בכלל, אתה בסה"כ טיפוס פסימי שרואה תמיד את חצי הכוס המלאה, ולא חשוב מי ואיך משחקים, בסוף איכשהו תמיד תגיע הנבואה האפוקליפטית.
ולגבי הרומנים - כן. שניהם עדיפים על קודמיהם. בתור אחד שרואה הכל לפני כולם ציפיתי שתראה את זה.

(28-Aug-2014 13:16)davidb7 כתב:  
(28-Aug-2014 9:11)אופיר34 כתב:  דוד, אלון ושאר בעלי הפתרונות האחרים,
ביקורת היתה לי תמיד אבל היסטריה ופאניקה ממש לא. וגם היום אני לא משנה את עמדתי.
אכן טענתי שבנין מקצוען ואני עדיין טוען ככה. זה שהוא נכשל פה בגדול לאו דווקא קשור למקצוענות שלו הן כשחקן והן כמאמן. ובזה נסיים את הדיון על בנין.
אנחנו אוהדים ולנו מותר הכל. לבקר, לשאול למה לא הביאו את ההוא ולמה לא הביאו את הזה, למה הם רצים ולמה לא, ולמה לא משקיעים יותר כסף. מותר לנו לשאול ולהגיד מה שאנחנו רוצים. המקלדת סופגת הכל.
בפועל, יש מי שעושה ומקבל את ההחלטות ולא תמיד זה מתיישר עם הרצונות שלנו.
יוסי מזרחי לא הפסיק להיות מאמן מנוסה וטוב (ובניגוד לבנין לו יש גם משהו ברזומה). הוא בנה קבוצה חדשה, הביא שחקנים שהתקציב אפשר לו להביא, יכול להיות שנפל בחלק מהבחירות שלו, ויכול להיות שהצליח באחרים.
נכון להיום ,במשחקי ההכנה רואים בעיות שדורשות טיפול ומצד שני רואים גם במה אנחנו יותר טובים (ואני יודע שעל זה מסתכלים פחות). שוב, בשלב הנוכחי עוד מוקדם לצאת בהצהרות. דברים עוד יכולים להשתנות לכאן או לכאן.
שתו מים, קחו אוויר, ספרו עד 10 ותתחילו להרגיע. אנחנו עדיין עם 0 נקודות. בדיוק כמו מכבי חיפה ומכבי ת"א דרך אגב......

ספר לי מה טוב..באמת מה רואות עיניך?

מבחינת שחקנים יש כמה טובים - קאיודה, בן שושן, קנדה, גבי, סרגי, סבע, ערן לוי (למרות שאני לא מת עליו) ודודו שעדיין לא הרמתי ידיים לגביו.
ויש את אלה שלא מתאימים או לא מספיק טובים - עידו לוי, כחלון, אברג'יל, הרוש, חסן, רן רול.
אבל השמות הם לא הדבר הכי חשוב. מה שחשוב זה החיבור ,צורת המשחק ,הכושר הגופני, וההנהגה המקצועית.
בחלק מהדברים האלה אנחנו חייבים להשתפר. עד היום נראה שהקבוצה לא מייצרת משחק שוטף עדיין, אין לחץ על היריב ,יש בעייה בכושר הגופני וממעטים להגיע למצבים. מצד שני, אני לא חושב שהקבוצה עדיין רצה מספר משחקים בהרכב האופטימלי שלה ולכן אני חושב שצריך לחכות עוד קצת וצריך לתת למזרחי את הקרדיט לטפל בבעיות שדורשות טיפול.
המהירות שבה אתם מורידים אותנו ליגה פשוט נראית לי הזויה.
28-Aug-2014, 14:43
הודעה: #46
(28-Aug-2014 14:30)אופיר34 כתב:  ככה גם הכל התנהל שנה שעברה שאחרי ההפסד הראשון שלנו בליגה טל מ. ואלה "שרואים יותר מהר" הודיעו לציבור שככה מכבי נתניה לא תעלה ליגה ??
הכל התנהל ככה גם באותם שנים שסיימנו בצמרת ולא כיכבנו יותר מידי במשחקי טרום העונה ?
ככה הכל התנהל שטל מ. "הרואה בקלפים" קבע נחרצות שאין סיכוי שמזרחי, לוויטה, ערן לוי, שלן מנשה וכו' ירדו לליגה לאומית ?
ככה התנהל הכל שטל מ. "מגדת העתידות" של הפורום פסק שבלדב ולב בחיים לא ימכרו את מכבי נתניה ??

אני מציע לך להפסיק לעוף על עצמך. אתה לא רואה פסיק יותר ממה שאני ואחרים עם דעה דומה רואים. אתה פשוט פועל מהבטן ,שולף תחזיות שחורות בשלבים מאד מאד מוקדמים ולא מבין שכדורגל זה דבר דינאמי שכל הזמן משתנה.
ואני אומר לך שוב כמו שאמרתי לפני הירידה הקודמת - גם אם יקרה הנורא ונרד ,אל תחשוב לרגע שאתה מבין גדול יותר או בעל ניסיון יותר עשיר. אתה לא אידיוט בכלל, אתה בסה"כ טיפוס פסימי שרואה תמיד את חצי הכוס המלאה, ולא חשוב מי ואיך משחקים, בסוף איכשהו תמיד תגיע הנבואה האפוקליפטית.
ולגבי הרומנים - כן. שניהם עדיפים על קודמיהם. בתוא אחד שרואה הכל לפני כולם ציפיתי שתראה את זה.

מסכים איתך. אי אפשר להשוות בין הסגל השנה לשנה שעברה. הקבוצה היום הרבה יותר חזקה. מצד שני בעיות ניהוליות , פציעות והרחקה מטופשת גרמו לכך שההכנה של הקבוצה גרועה. חסרים עוד 3-2 שחקנים איכותיים כמו גם שחרור של מס' שחקנים חלשים מסגל הקבוצה.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
28-Aug-2014, 15:14
הודעה: #47
אופיר שנינו ראינו את אותו משחק אתמול ואפילו מאותה זווית,ראינו גם את משחקי האימון עד עכשיו ומה ראינו?
קבוצה שמתאמנת חודשיים בעלת כושר גופני לקוי,חסרת תוכנית משחק(כתבתי את זה גם אחרי ה0:0 נגד מכבי ת"א),פגיעה מאוד בהגנה ולוקה במשחק ההתקפה.
אם זה יספיק או לא יספיק לליגה (אני מאוד מקווה שנשתפר וזה יספיק)?ימים יגידו...
מה שבטוח שהפכתם את הוויכוח למי יש יותר גדול לעיקר במקום להתרכז בבעיות ובהצעות לשיפור.
ועוד הערה קטנה,חוזרים פעם אחרי פעם על המנטרה שיוסי מאמן וותיק בעל ניסיון וכו' וכו' וכו'.
סתם שאלה....במה בא לידי ביטוי(במה שאנחנו רואים על המגרש) הניסיון הרב של יוסי?
28-Aug-2014, 15:20
הודעה: #48
ומנגד עמד מאמן צעיר שנה ראשונה בליגת העל עם קבוצה של 13 מיליון שקל והיתה יותר טובה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
28-Aug-2014, 15:26
הודעה: #49
(28-Aug-2014 15:14)אייל ס כתב:  אופיר שנינו ראינו את אותו משחק אתמול ואפילו מאותה זווית,ראינו גם את משחקי האימון עד עכשיו ומה ראינו?
קבוצה שמתאמנת חודשיים בעלת כושר גופני לקוי,חסרת תוכנית משחק(כתבתי את זה גם אחרי ה0:0 נגד מכבי ת"א),פגיעה מאוד בהגנה ולוקה במשחק ההתקפה.
מה שבטוח שהפכתם את הוויכוח למי יש יותר גדול לעיקר במקום להתרכז בבעיות ובהצעות לשיפור.
ועוד הערה קטנה,חוזרים פעם אחרי פעם על המנטרה שיוסי מאמן וותיק בעל ניסיון וכו' וכו' וכו'.

אולי נפסיק ללכת סחור סחור? מה שנראה כמו חאפר הוא בסוף חאפר ולא משנה כמה שנים מבחינת ניסיון הוא כבר חאפר. אפילו אצל עזריה הקבוצה היתה מוכנה יותר לליגה. שיתביישו הוא והולצמן, על התוצרת. בנקודה הזאת היינו צריכים להיות אחרי מחזור ליגה. הקבוצה כבר צריכה להיות בעלת כושר, תבנית משחק וכושר משחק.
28-Aug-2014, 15:44
הודעה: #50
(28-Aug-2014 15:14)אייל ס כתב:  אופיר שנינו ראינו את אותו משחק אתמול ואפילו מאותה זווית,ראינו גם את משחקי האימון עד עכשיו ומה ראינו?

קודם כל, הוויכוח הזה הוא ריטואל שחוזר על עצמו כמו שאתה שם לב כל שנה וגם כמה פעמים במהלך השנה. מה לעשות, יש אנשים כמוני וכמו משה למשל שפשוט נמאס להם עם כל הפסימיות והביקורות הבלתי פוסקות גם שיש להן סיבה וגם שלא. משיהו פה צריך לתת קונטרה ולי אין בעייה לקחת את הג'וב הזה.
לגבי הקבוצה - אף פעם לא אמרתי שאין בעיות. יש בעיות ויוסי מזרחי הוא האחראי המיקצועי העליון. מזרחי, נכון להרגע, נפל עם שחקן מאד יקר שעליו הקבוצה היתה אמורה להתבסס. מזרחי לא השכיל עדיין למצוא לנו גולר, ומזרחי בין היתר אחראי לבעיית הכושר הלקוי. אז מה אתם מציעים ? מה עכשיו עוזרות על הנבואות ושאר הקשקשת ?
ובקשר לניסיון - תסכים איתי שאדם עם ניסיון רב בתחומו ידע אולי להתמודד יותר בקלות עם בעיות שצצות בעסק שלו ? אדם עם נסיון צבר משהו בחייו המיקצועיים (ולא רק) זה לא אמור להקל עליו בסיטואציות קשות ?
או שאולי אתה מעדיף את בנין בסיטואציה הזאת ?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים