שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מתי מתי מתחילה מכירה של כרטיסים לגמר?
22-Apr-2014, 23:37
הודעה: #21
RE: מתי מתי מתחילה מכירה של כרטיסים לגמר?
(22-Apr-2014 20:15)טל.מ כתב:  או אלימלך חזרת לבלבל את המוח ... עכשיו אני יודע שהשנה הבאה נדונה "להצלחה". לא חמודי אני לא טוען כלום לגבי שנה הבאה. אני לא טוען כלום כבר הרבה זמן. מה יש לי לומר ... מה שאמרתי קרה אחד לאחד ואתה מהבושה (כן עבודה .. שמענו עליך) עזבת את הארץ (לא אופיר אין צורך שתחזור על זה שלא ניבאתי את הגעתו של מזרחי ..)

מזל שהגיעו בעלים שאולי בזכותם נראה קצת ימים של חסד. רק ברשותך מהיום והלאה אל -

תכנה שחקנים של ליגה שניה כשחקני ליגה אירופית

אל תכנה שרלטנים בתור המקצוען מספר אחד בארץ

תסכים שאתה לוקה בהבנת העתיד ותתרכז בלעשות לביתך.

הסר דאגה,לא חזרתי לבלבל את המוח, יעברו עוד הרבה מים בירדן עד שאחזור, בינתיים אני אכן עושה לביתי אבל גם לנפשי, רואה הרבה כדורגל אירופי משובח בהולנד, גרמניה ואנגליה,
מתגעגע מאוד למכבי נתניה ומתכוון להגיע ספיישל לגמר אבל לא מתגעגע לכדורזבל הישראלי.

ולגבי טל בנין, אני עדיין חושב עליו בדיוק אותו דבר, מאמן מעולה ואני יודע שאני אולי היחידי שחושב כך.
רק תראה מה הוא עשה עם נצרת.

אמנם השנה לא ראיתי משחקים של הקבוצה, אבל חברים שכן טוענים שעומר פרץ הוא מהברגים היותר משמעותיים בקבוצה.

וזה שאתה לא טוען כלום לגבי העונה הבאה, כל הכבוד, שינוי משמעותי, כנראה שאופיר הצליח לחנך אותך.
אבל לפני שאשלח לאופיר ברכות אחכה לפגרה, אולי בכל זאת המרה השחורה תחזור ותשתלט, איתך אי אפשר לדעת.

Sent from my RM-892_eu_403_netherland using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Apr-2014, 23:48
הודעה: #22
איפה אתה?
איזה קבוצה ראית בגרמניה?

מפגר ולא אופטימי.
22-Apr-2014, 23:49
הודעה: #23
חמודי אם תזכר ל מ ה טענתי את מה שטענתי תבין שבדקה ה95 בזמן פציעות השתנו התנאים. אבל תמיד היה לך זכרון קצר מה אני יכול לעשות ...
לגבי עומר פרץ.
פרץ התחיל את הקריירה בנתניה כשחקן התקפה הוסט להגנה ונוסה בתפקיד הזה גם ע״י מזרחי בתחילת הליגה . אחכ הוא סבל מפציעה וכשהוא חזר מזרחי ניסה אותו במרכז המגרש ליד צלישר כקשר הורס נוסף. אחרי כמה נסיונות חייבים להגיד שהוא הצליח להתברג בתפקיד בזכות לחימה בלתי מתפשרת אי ויתור על אף כדור ובקיצור אכל את הדשא ובצדק הרוויח את מקומו במגרש. אבל בוא לא נשכח זו ליגה שניה. ולדעתי בליגת העל זה או פרץ או צלישר או חסאן. אין מקום לכל כך הרבה שחקנים מוגבלים טכנית (וחסאן הוא הפחות מוגבל ביניהם ) במרכז המגרש.
פרץ כנראה זכה לחידוש חוזהו ובצדק לאור מה שהראה במגרש אבל וזה אבל גדול , בקבוצה שרצה לפלייאוף עליון אין לו מקום ב11 (לדעתי גם לא לצלישר אבל זה כבר ויכוח אחר).

מרקו רויס - לא מילה גסה !
23-Apr-2014, 0:08
הודעה: #24
וואלה אלימלך התגעגעתי....
נהיה פה רציני מידי מאז שפרשת...
בקשר לידידנו - תאמין לי שאני עובד על זה 24x7. אני מתחיל לראות אור בקצה המנהרה אבל אני חייב חיזוק לסגל. קשה לסחוב לבד את הקבוצה על הגב שלי....
23-Apr-2014, 1:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Apr-2014 על ידי 2:04 אלימלך.)
הודעה: #25
(22-Apr-2014 23:48)אני gad כתב:  איפה אתה?
איזה קבוצה ראית בגרמניה?

בעיקרון אני יושב באמסטרדם אבל מסתובב הרבה בגרמניה, אנגליה וקצת בשוויץ.
הבעלים של החברה שאני עובד בה הוא יהודי חולה כדורגל ברמות קשות ביותר ויושב בדירקטוריון של אייאקס, היה בעבר מאמן הנוער שלהמועדון, החליף את חמי לשעבר (כך הגעתי אליו).
כמנהל הטכנולוגי של החברה אני מצטרף אליו לכל הפגישות, ובכל מקום שמגיעים הבנאדם מתעקש לראות משחק ואני נהנה מההפקר, רואה המון כדורגל גם בחורים נידחים וגם ליגות נמוכות וגם משחקי נוער ונהנה מכל רגע.
ביום שישי ראיתי את דורטמונד מנצחת את מיינץ ואתמול ראיתי קבוצה מדיסלדורף נגד קבוצה מאסן מהליגה השלישית המחוזית, גם בליגות הללו מגיע הרבה קהל, אתמול לדעתי היו כ-עשרת אלפים אוהדים.
רואה הרבה את אייאקס, הייתי באנפילד שלוש פעמים השנה ואני אהיה שם גם משחק האחרון , מת לשיר ליברפול באנגליה נתניה בישראל, ראיתי את שני המשחקיםשל באיירן נגד שאלקה, ראיתי את לאציו מפסידה לנפולי בבית , מדהים כמה נאצים יש בלאציו.
לראות את תרבות הכדורגל של האוהדים גם של בקבוצות מהליגות הנמוכות ולמות מקנאה.
בקיצור עבודה קשה ומעייפת אבל זה ג'וב שהייתי מוכן לשלם עליו הרבה כסף במקום לקבל שכר.
לדעתי בשנה וחצי שאני שם ראיתי קרוב למאה משחקים מתוכם כשלושים בליגות הבכירות והשאר ליגות המוכות ונוער.

ואופיר, עושה רושם שאתה עושה עבודה מצויינת ויש תוצאות אל תישבר.

וסתם סיפור מעניין, בינואר הייתי בעיר בשם זרבריקן שגודלה כמו נתניה, יש שם 12 קבוצות בוגרים כולם לדעתי בליגות הנמוכות או האזוריות, יש שם איצטדיון אחד שטוחנים לו את הצורה, בערך כמו הקופסא של פעם כשהיו יציעים מסביב, רובם יציעי עמידה. לכל קבוצה יש מגרש אימונים משלה, פאב של הקבוצה.
בבוקר המשחק השחקנים של הקבוצה שצפיתי במשחק שלה התרכזו בפאב שתו בירה בכמויות שלא היו מביישות עדר גמוסים, אכלו נקניקיות הכל על חשבון הקבוצה, זה המשכורת שלהם. כשעתיים לפני המשחק הגיעו כמה מאות אוהדים וליוו את השחקנים לאיצטדיון עם שירים, דגלים, קרנבל חבל על הזמן.
הבנתי שגם בהפסקה הם שותים בירה.
בשישים דקות הראשונות היה כדורגל מאוד מהנה, בשלושים דקות האחרונות הם כבר לא מסוגלים לזוז, נגמר 7-2 לקבוצה המקומית והקהל לאמפסיק לשיר ולעודד.
תחשבו מה היה קורה בנתניה אם היו פועלות בה 12 קבוצות בוגרים.

23-Apr-2014, 6:46
הודעה: #26
אלימלך בוקר טוב,
יש במה לקנא,אין ספק שכדורגל זה תרבות ואתה חווה אותה מכל הכיוונים/גוונים/צורות/רמות
ולגבי בנין,תרשה לי לחלוק אלייך,הבחור לקח את יתרונותיו והפך אותם לחסרונות,את חריצותו ואת התמדתו הוא השקיע במקומות הלא נכונים והפך עצמו למנוכר והזוי בחדר ההלבשה/באמצעי התקשורת ובעיקר במגרש.
.ולגבי נצרת,השנה הליגה הלאומית זה ליגה לא ברורה במקרה הטוב והזויה במקרה הפחות טוב,קבוצות שנלחמו על חייהם נמצאות בפליאופ העליות ועלולות/עשויות לעלות ואחרות שרצו בצמרת נלחמות על חייהם ולכן לא רואה טביעת אצבע שלו גם שם.
23-Apr-2014, 9:49
הודעה: #27
מה שאתה עושה נקרא
Ground hopping

http://en.m.wikipedia.org/wiki/Groundhopping

וזה תמיד משהו שרציתי לעשות
תעלה תמונות מידי פעם.

מפגר ולא אופטימי.
The following 1 user Likes אני gad's post:
תומר חרוב (2323-0404-2014201420142014)
23-Apr-2014, 9:59
הודעה: #28
אפשר לעשות גם בישראל. יש לי חבר שמתקרב בצידי ענק לאצטדיון המאה שלו והוא מכוון להגיע לזה בפתיחת האצטדיון בחיפה.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
23-Apr-2014, 11:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Apr-2014 על ידי 11:39 אני gad.)
הודעה: #29
יפה
אבל נראה לי מגניב יותר באירופה בכמה מדינות

יש חברה שמתחזקים אתרים של זה ומעדכנים בכל נסיעה עם סיפור ותמונות.

http://www.groundhopping.se/index.htm בחור שוודי

ואם תיכנסו לשנת 2014 באתר תראו שהוא ביקר ב 3 משחקים בארץ.

מפגר ולא אופטימי.
23-Apr-2014, 13:21
הודעה: #30
תודה על ההפניה לאתר. רואים שמדובר בחובב כדורגל אמיתי. הוא יודע הרבה פרטים מעבר למשחק עצמו. חבל שהוא לא ביקר אצלנו במשחק, אני בטוח שהוא היה מתלהב מהאיצטדיון ומהאווירה.
גם אני מנסה בחו"ל לראות כמה שיותר משחקים. פחות חשובה לי המסגרת או הרמה אלא יותר האווירה. ראיתי לפני חצי שנה שלושה משחקים בסופיה בולגריה ונהניתי מאוד.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים