שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
להכיר את האוהדים
11-Apr-2014, 15:08
הודעה: #31
RE: להכיר את האוהדים
סתם ציינתי עובדה. גם אני לא.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Apr-2014, 15:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Apr-2014 על ידי 15:32 יגאל יהב.)
הודעה: #32
(11-Apr-2014 14:41)idobenami כתב:  אני עידו, בן 39
גדלתי בשכונת נווה איתמר בנתניה. כיום אני מתגורר בקדימה.
למרות שאני קורא את ההודעות בפורום לעיתים תכופות, אני בדרך כלל לא מגיב.
הסיבה שאני כותב עכשיו, כי אני חושב שהסיפור שלי יכול לענין אתכם.
בגן חובה, בשנת 81, מסיבה לא ברורה, למדתי בגן בנתניה. היה בחור שעבד אצל אבא שלי, ותפקידו היה להסיע אותי הביתה.
לבחור היתה עוד עבודה בשבתות.
לחורר את הרשתות במדי נתניה.
תארו לכם ילד בן 6, שעודד מכנס מחכה לו באוטו ביציאה מהגן.

היום באופן קבוע אני מגיע למגרש עם הבן והאבא. 3 דורות של אוהדי נתניה
עידו

מדהים שכדורגלנים אחזו אז במשרות נוספות, וזה לא הפריע להם להגיע לרמות הגבוהות ביותר.

(11-Apr-2014 15:08)amir כתב:  סתם ציינתי עובדה. גם אני לא.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

זה בסדר. אם חששת שנפגעתי אז אתה יכול להירגע. אני גא להיות לא נתנייתי אוהד מכבי נתניה.

בדרך למשחק החוץ נגד בני לוד, כבר בתוך העיר, אוהד במכונית שראה את צעיף הקבוצה הקשור לסבל הקטנוע שלי (וכך זיהה אותי כאיש מחננו) שאל אותי "מה, עם זה באת מנתניה?". על כך השבתי לו "השתגעתי ככה לנסוע מרחק כזה? אני גר בתל אביב. לא בנתניה. אני תל אביבי שאוהד את מכבי נתניה". אגב, נתנייתים אוהדי הקבוצה אוהבים מאוד את התשובה הזו.

ואגב, אני מכיר מישהו שעשה את ה-50 ק"מ האלו בקטנוע...
11-Apr-2014, 20:08
הודעה: #33
להכיר את האוהדים
(11-Apr-2014 13:06)nitzan כתב:  ניצן הראל בן 51 יליד חבצלת השרון.
אוהד מגיל 6 בערך.. מהגול של שפיגלר באוסטרליה..
כיום תושב גבעת טל ,קרית אתא.
בעל משרד עו"ד, ובעל חב' ניהול פיננסית עם רקע של מעל 20 שנה בביטוח.(לדעתי טל מיוחס ואני למדנו יחד ביטוח, כשקובי בלדב למד
ועבד אצל מאיר אוזן בסוכנות שקל...).
חוויתי תקופות יפות יותר ופחות...
חג שמח לכולנו.

אכן !!! היתה לי תקופה שחורה כזו שנקראה ביטוח .. לשמחתי הרבה היא נשארה קצרה אחרי שהבנתי שאני ומחשבים מסתדרים טוב יותר Wink
ניצן אני זוכר אותך מצוין !!

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
nitzan (1212-0404-2014201420142014)
11-Apr-2014, 20:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Apr-2014 על ידי 20:26 אייל ס.)
הודעה: #34
אייל סגל בן 53+(יליד 60)יליד נתניה,גדלתי ב"משה שפירא" מול המגרש(נכד משני הצדדים למקימי נתניה).
אוהד,מגיל 9(סקופ מיוחד לשי עטר,כילד גרתי מגיל 3 ועד 10 בב"ש וכשהנוער של נתניה הגיע למשחק בב"ש הכיר לי שמוליק פרלמן את משה שלומוביץ שהבקיע כמה שבועות קודם שער ניצחון היסטורי במדי נבחרת הנוער במשחק נגד רוסיה ב69).
שרוף מגיל 11,מאותו נצחון בית 5:0 במחזור השני בעונת 71/2.
בשנות ה70 אוהד שרוף לא הפסיד אימון,מבית ספר היינו זורקים ת'תיק בבית ומגיעים למגרש ונשארים עד שאחרון השחקנים יוצא מחדר ההלבשה,בימי חמישי היה משחק נגד קבוצת הנוער,כשלא מעט פעמים ידו של הנוער היה על העליונה.
גר במושב גנות(עזבתי סופית את נתניה ב88)...ובמילים אחרות,אפשר היה להוציא אותי מנתניה,אי אפשר להוציא ת'נתניה מימני.
12-Apr-2014, 15:08
הודעה: #35
(11-Apr-2014 20:24)אייל ס כתב:  אייל סגל בן 53+(יליד 60)יליד נתניה,גדלתי ב"משה שפירא" מול המגרש(נכד משני הצדדים למקימי נתניה).
אוהד,מגיל 9(סקופ מיוחד לשי עטר,כילד גרתי מגיל 3 ועד 10 בב"ש וכשהנוער של נתניה הגיע למשחק בב"ש הכיר לי שמוליק פרלמן את משה שלומוביץ שהבקיע כמה שבועות קודם שער ניצחון היסטורי במדי נבחרת הנוער במשחק נגד רוסיה ב69).
בשנות ה70 אוהד שרוף לא הפסיד אימון,מבית ספר היינו זורקים ת'תיק בבית ומגיעים למגרש ונשארים עד שאחרון השחקנים יוצא מחדר ההלבשה,בימי חמישי היה משחק נגד קבוצת הנוער,כשלא מעט פעמים ידו של הנוער היה על העליונה.
גר במושב גנות(עזבתי סופית את נתניה ב88)...ובמילים אחרות,אפשר היה להוציא אותי מנתניה,אי אפשר להוציא ת'נתניה מימני.

שאפו!
זוכר את ה-0:5 הזה ,נגד הכח מחזור 2 עונת 1971-72, 4 שערים של שפיגלר...
אשתי אומרת לי שאני פשוט לא נורמלי... הזיכרון שלי מיועד לדבריה רק לנושא אחד...(אגב,גם מירב אשתו של יוסי מאור אמרה לי את זה פעם..)ואני אומר לה,הנה תראי,יש עוד כמה כמוני...
רק שמחות..
12-Apr-2014, 16:50
הודעה: #36
(12-Apr-2014 15:08)nitzan כתב:  
(11-Apr-2014 20:24)אייל ס כתב:  אייל סגל בן 53+(יליד 60)יליד נתניה,גדלתי ב"משה שפירא" מול המגרש(נכד משני הצדדים למקימי נתניה).

שאפו!
זוכר את ה-0:5 הזה ,נגד הכח מחזור 2 עונת 1971-72, 4 שערים של שפיגלר...
אשתי אומרת לי שאני פשוט לא נורמלי... הזיכרון שלי מיועד לדבריה רק לנושא אחד...(אגב,גם מירב אשתו של יוסי מאור אמרה לי את זה פעם..)ואני אומר לה,הנה תראי,יש עוד כמה כמוני...
רק שמחות..

לא זו בלבד שאני זוכר את המשחק, אלא אני אפילו זוכר שהכותרת במעריב הייתה "רסיטל יחיד של מוטל'ה שפיגלר". הנצחון הזה, לאחר ההפסד במחזור הפתיחה נגד מכבי ת"א, נטע תקוות לאליפות שנייה ברציפות, ואלו, לבסוף, לא התממשו.
12-Apr-2014, 17:36
הודעה: #37
כילד אילתי בעונת 83/82 הזיכרון שלי מהקבוצה הוא חזק אבל החוויה היתה בעיקר דרך "שירים ושערים" , תוכנית סיכום המחזור בטלוויזיה ועיתוני ספורט.
בסוף אותה עונה מדהימה נתניה הגיעה למשחק ראווה באילת מול נבחרת של כוכבי הליגה (הסתיים 1-1 , בפנדלים ניצחו הכוכבים) - אני מחפש תיעוד כלשהו של המשחק הזה , אם מישהו יכול לעזור אני אודה לו .
אני זוכר את שוש עטרי מנסה לשדר שיר בתוכנית "שירים ושערים" ולא יכולה כי כל פעם היה איתות מהמגרש בנתניה , איזו תקופה....

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
13-Apr-2014, 9:16
הודעה: #38
הערה למנהלי הפורום. רצוי שהפוסט הזה יהיה בנעוץ. כמוכן באותה הזדמנות אפשר להוריד את הנעוצים הוקדמה שעת המשחק והחלה מכירת המנויים…

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
13-Apr-2014, 10:02
הודעה: #39
(13-Apr-2014 9:16)חזום חזום כתב:  הערה למנהלי הפורום. רצוי שהפוסט הזה יהיה בנעוץ. כמוכן באותה הזדמנות אפשר להוריד את הנעוצים הוקדמה שעת המשחק והחלה מכירת המנויים…

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

מסכים איתך
13-Apr-2014, 10:49
הודעה: #40
אייל...מזכיר לי את כמות הקהל שהייתה מגיעה לאימון יום חמישי.
פשוט לא ייאמן...
הנוער מול הבוגרים. יותר קהל מאשר מגיע לרוב משחקי ליגת העל כיום.אלפי אנשים.
חגיגה. ככה היו מחשלים את הנוער לשחק מול קהל גדול ומול הקבוצה הכי גדולה במדינה
נוסטלגיה

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 14 אורחים