שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הזרים שנתחזק בהם יקבעו לאן פני הקבוצה בליגת העל
09-May-2017, 8:58
הודעה: #1
הזרים שנתחזק בהם יקבעו לאן פני הקבוצה בליגת העל
הורה 2-3 זרים במידה ווארגוץ' נשאר .
העמדות הכי בעייתיות בנתיים זה :
שוער
מגן שמאלי
קשר אחורי גרזן

בעמדת השוער אם יחליטו על זר אז צריך כאן שוער מנוסה ומצוין פעמיים עלינו לעונה עם שוער זר חלש וירדנו ליגה , אחת עם השוער " הגבוה " טאובר מארגנטינה , שני עם צ'נאמו .
אישית אני מעדיף את לויטה או ינקו ( מרציאנו יקר ) ליפשיץ מצוין , ניצן הכי טוב בישראלים .

בעמדת המגן השמאלי בגלל שיטת המשחק ההתקפית צריך מגן קלאסה , מהיר מאוד , יודע לסגור מהר , יודע למסור דאבל- פס ולקבל על שטח קטן , בעל שליטה בכדור , בעל הרמות מדוייקות , בעל יכולת לכבוש ...ממש לא פשוט למצוא חייזר כזה פנוי ועוד צעיר !!! רק ביבשת השחורה באפריקה ניתן למצוא .....ואולי גם סרביה והונגריה מקדוניה קפריסין באים בחשבון ...

קשר אחורי גרזן שתהיה לו גם שליטה בכדור וגם ראיית משחק ויכולת מסירה מדוייקת , רק ניגריה או קמרון ( קמרון יותר יקר כי לכל קמרוני יש רשות להיות אזרח צרפת בגלל הקולוניאליזם ) , גם חוף השנהב מצוינים אבל אותה בעיית מחיר כמו הקמרונים ...קונגו גם אפשרי ויש שם שחקנים מצוינים וזולים .

שי ברדה וסלובו דראפיץ' בעונה שעברה היה להם קל יותר כי הם הכירו כבר את עלי מוחמד ודידייה קוגבניה , קשה יותר היה עם ווארגוץ' אבל קלעו בול !!!!
עכשיו יצטרכו לקלוע בעוד 2-3 זרים שישדרגו אותנו בכמה דרגות , אם המאמנים כולל גבאי יפגעו שוב בול אנחנו נפתיע את ליגת העל .

תזכרו טוב מה שאני רושם ורשמתי כאן , בגלל שיטת היהלום נצטרך הגנה לקישור אחורי מהיר חזק וחכם !!! זה לא ליגה לאומית שהכלים ההתקפים של היריבות היו חלשות , אנחנו ניתקל בהגנות צפופות וחזקות ובהתקפות מהירות וקטלניות ....לכן גם עלה לי ענין השיטות האחרות להכין כי לשחק מול בני יהודה ומול הפועל באר שבע זה לא אותה ליגה !!!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-May-2017, 9:32
הודעה: #2
RE: הזרים שנתחזק בהם יקבעו לאן פני הקבוצה בליגת העל
(09-May-2017 8:58)זאב רווח כתב:  הורה 2-3 זרים במידה ווארגוץ' נשאר .
העמדות הכי בעייתיות בנתיים זה :
שוער
מגן שמאלי
קשר אחורי גרזן

בעמדת השוער אם יחליטו על זר אז צריך כאן שוער מנוסה ומצוין פעמיים עלינו לעונה עם שוער זר חלש וירדנו ליגה , אחת עם השוער " הגבוה " טאובר מארגנטינה , שני עם צ'נאמו .
אישית אני מעדיף את לויטה או ינקו ( מרציאנו יקר ) ליפשיץ מצוין , ניצן הכי טוב בישראלים .

בעמדת המגן השמאלי בגלל שיטת המשחק ההתקפית צריך מגן קלאסה , מהיר מאוד , יודע לסגור מהר , יודע למסור דאבל- פס ולקבל על שטח קטן , בעל שליטה בכדור , בעל הרמות מדוייקות , בעל יכולת לכבוש ...ממש לא פשוט למצוא חייזר כזה פנוי ועוד צעיר !!! רק ביבשת השחורה באפריקה ניתן למצוא .....ואולי גם סרביה והונגריה מקדוניה קפריסין באים בחשבון ...

קשר אחורי גרזן שתהיה לו גם שליטה בכדור וגם ראיית משחק ויכולת מסירה מדוייקת , רק ניגריה או קמרון ( קמרון יותר יקר כי לכל קמרוני יש רשות להיות אזרח צרפת בגלל הקולוניאליזם ) , גם חוף השנהב מצוינים אבל אותה בעיית מחיר כמו הקמרונים ...קונגו גם אפשרי ויש שם שחקנים מצוינים וזולים .

שי ברדה וסלובו דראפיץ' בעונה שעברה היה להם קל יותר כי הם הכירו כבר את עלי מוחמד ודידייה קוגבניה , קשה יותר היה עם ווארגוץ' אבל קלעו בול !!!!
עכשיו יצטרכו לקלוע בעוד 2-3 זרים שישדרגו אותנו בכמה דרגות , אם המאמנים כולל גבאי יפגעו שוב בול אנחנו נפתיע את ליגת העל .

תזכרו טוב מה שאני רושם ורשמתי כאן , בגלל שיטת היהלום נצטרך הגנה לקישור אחורי מהיר חזק וחכם !!! זה לא ליגה לאומית שהכלים ההתקפים של היריבות היו חלשות , אנחנו ניתקל בהגנות צפופות וחזקות ובהתקפות מהירות וקטלניות ....לכן גם עלה לי ענין השיטות האחרות להכין כי לשחק מול בני יהודה ומול הפועל באר שבע זה לא אותה ליגה !!!
רווח , לדעתי קשר הגנתי אחד לא מספיק. אנו מאד רכים במשחק ההגנה וזה בעיה גדולה בליגת העל. צריך 2 קשרים גרזנים לליגת העל . אחד רק הגנתי ואחד 50-50. עלי ישחק יותר קדימה וערן ודיא ישלימו את הקישור ההתקפי. לגבי מגן שמאלי :יותר חשוב קודם כל בלם נוסף ברמה ליד וורגוץ. מגן שמאלי להביא מישהו שיכול להתמודד עם קובי מור על העמדה.
09-May-2017, 15:52
הודעה: #3
RE: הזרים שנתחזק בהם יקבעו לאן פני הקבוצה בליגת העל
שי , קשר אחורי גרזן בסגנון הוגו זה מספיק , כי מוחמד אביב וניקו משלימים . מצד שני אתה צודק זאת העמדה הכי שוחקת בכדורגל ....
בלם ? גיא גרוס צעיר מהיר מצוין אם וארגוץ' נשאר זה בסדר גמור אם לא נשאר תהיה לנו בעיה ...ההגנה היא המפתח לאי ירידת ליגה בכל קבוצות ליגת העל !!!
היתרון שלנו שהמשחק חושב התקפי כל הזמן לכן המהירות והסביבה הנכונה יותר חשובים כאן
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים