שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המקום הראשון
09-May-2017, 9:58
הודעה: #21
RE: המקום הראשון
אחרון ערן כמובן -45 דקות של עצבים, איבודי כדור מפגרים, עבירות מיותרות וכל שאר הפוטיפורים מבית מדרשו...וכרגיל לוקח את התהילה (שלא מגיעה לו היום) בגול בשנייה האחרונה.
סלובו ושי צריכים לחשוב טוב טוב בנושא ערן לוי כי זה יהיה או סקנדל או פסטיבל איתו.
[/quote]

חשבו חשבו כבר, הסר דאגה מליבך לגבי ערן לוי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-May-2017, 10:13
הודעה: #22
אני אוהב את בדש אבל אתמול הוא היה איום ונורא, פעולה חיובית אחת לא ראיתי ממנו כל המשחק. רציתי אותו לסגל כי בתור חלוץ שלישי או רביעי לא בטוח שנמצא משהו יותר טוב וגם אחד שלא יעשה פרצופים כשהוא לא משחק אבל אני מתחיל לחשוב שוב.

אילון ירושלמי לא היה טוב אבל לזכותו ייאמר שהוא לא שיחק כמו שחקן נוער אלא כן ניסה מעבר ללתת פס לשחקן הכי קרוב. ברוב המקרים זה לא הלך.
אהבתי את המשחק של עאיישה(ככה כותבים?) בניגוד למגן בצד השני שלדעתי היה חלש מאוד ובאופן כללי אם היינו מפסידים את המשחק זה היה בגלל הותיקים יותר מאשר הילדים.
להוציא את ניקו, שושן וקצת ניסן כל השאר היו מתחת לרמה שלהם.

ערן לא היה טוב אבל גם לפני הגול הוא סידר כמה כמעטים. יום ממוצע בעבודה
09-May-2017, 20:07
הודעה: #23
קודם כל בהתייחסות למשחק אתמול צריכים לקחת בחשבון את ירידת המתח והרכב הטלאים שלנו. זה היה נראה יותר כמו משחק אימון (עם עידוד יפה של הקהל שלנו).
מהשחקנים ששיחקו אתמול מתאימים לליגת העל רק ערן, קוגבניה ואולסק כששני האחרונים עדיין לא שחקנים מוכחים בליגת העל.
אני חושב שלדיין, בדש, טגה, דנון, שינה, רביד אין מה למכור בליגת העל. מקווה שאין להם חוזים לעונות הבאות. עם כל הכבוד וההערכה אליהם אלה לא שחקנים שיקדמו אותנו בליגת העל ועדיף להיפרד מהם.
ערן לוי היה די חלש (אוהב את המחוייבות שלו בכל משחק) ועדיין נתן כמה מסירות נדירות וכמובן שער שוויון דרמטי בשניה האחרונה.
ישבתי ביציע עם חבר מהעבודה אוהד נתניה ולאורך כל המשחק אמרתי לו שאיבגי תמיד חוטף גולים מערן. כבר לא האמנתי ואז שוב הוא חטף מערן....

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
09-May-2017, 20:15
הודעה: #24
לא רוצה להדליק אותך אבל את הגול שהוא חטף מערן נראה לי שגם אתה עוצר....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
09-May-2017, 20:39
הודעה: #25
(09-May-2017 20:15)אופיר34 כתב:  לא רוצה להדליק אותך אבל את הגול שהוא חטף מערן נראה לי שגם אתה עוצר....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

החומה הסתירה לו ונראה לי שירין או שחקן הגנה אחר קפץ לפניו כמו תיש והפריע לו לעצור את הכדור. צילמתי את הגול עם הטלפון.

"כל החיים בלב את אלופה"
10-May-2017, 10:10
הודעה: #26
(09-May-2017 20:07)yaron73 כתב:  קודם כל בהתייחסות למשחק אתמול צריכים לקחת בחשבון את ירידת המתח והרכב הטלאים שלנו. זה היה נראה יותר כמו משחק אימון (עם עידוד יפה של הקהל שלנו).
מהשחקנים ששיחקו אתמול מתאימים לליגת העל רק ערן, קוגבניה ואולסק כששני האחרונים עדיין לא שחקנים מוכחים בליגת העל.
אני חושב שלדיין, בדש, טגה, דנון, שינה, רביד אין מה למכור בליגת העל. מקווה שאין להם חוזים לעונות הבאות. עם כל הכבוד וההערכה אליהם אלה לא שחקנים שיקדמו אותנו בליגת העל ועדיף להיפרד מהם.
ערן לוי היה די חלש (אוהב את המחוייבות שלו בכל משחק) ועדיין נתן כמה מסירות נדירות וכמובן שער שוויון דרמטי בשניה האחרונה.
ישבתי ביציע עם חבר מהעבודה אוהד נתניה ולאורך כל המשחק אמרתי לו שאיבגי תמיד חוטף גולים מערן. כבר לא האמנתי ואז שוב הוא חטף מערן....

איזה גולים איבגי חטף מערן לוי בעונה של יוסי מזרחי, שופרא דשופרא Wink
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
yaron73 (1010-0505-2017201720172017)
10-May-2017, 20:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-May-2017 על ידי 1:29 yaron73.)
הודעה: #27
(10-May-2017 10:10)פיליפצוק כתב:  
(09-May-2017 20:07)yaron73 כתב:  קודם כל בהתייחסות למשחק אתמול צריכים לקחת בחשבון את ירידת המתח והרכב הטלאים שלנו. זה היה נראה יותר כמו משחק אימון (עם עידוד יפה של הקהל שלנו).

איזה גולים איבגי חטף מערן לוי בעונה של יוסי מזרחי, שופרא דשופרא Wink

בטוח שערן הסיוט שלו. אני בטוח שאיבגי מתעורר מידי פעם בלילה עם זיעה קרה לאחר שהוא חולם שערן מקבל כדור חופשי מולו. כמה מהשערים שערן הבקיע מולו ממש לפנתיאון.

"כל החיים בלב את אלופה"
11-May-2017, 0:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-May-2017 על ידי 0:58 Bilev.)
הודעה: #28
שאלה בנושא אחר... (אגב הסיבה שאני שואל כאן, כי הנושא הוא "מקום ראשון")

נכנסתי לאתר ההתאחדות ולתדהמתי גיליתי שמכבי נתניה נמצאת במקום האחרון!! בטבלת הקבוצה ההוגנת.
מסתבר שירידה מתחת לקבוצות בזויות כמו אחי נצרת נבעה מכך שהיו התפרעויות אוהדים ב-3 מ-4 המשחקים האחרונים (עכו, ר"ג ורמלה)

מה בדיוק היה שם? למה היו התפרעויות שצוינו בכלל?

עריכה: מצאתי...
למי שמתעניין : http://football.org.il/Association/LawSy...ision.aspx
11-May-2017, 6:29
הודעה: #29
אוהדי נתניה השנה(וגם עם זה מיעוט),פגעו במועדון כלכלית ותדמיתית.
הופענו 5 פעמים בוועדת המשמעת,בפעם הבאה יופעל עונש רדיוס.
11-May-2017, 9:51
הודעה: #30
לפי מה שאני ראיתי קיבלנו קנס של 10000 שקל....
זה בערך 200 מנויים במחיר של עונה קודמת ...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים