שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
החטא ועונשו.
12-Feb-2015, 14:09 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Feb-2015 על ידי 14:10 KOBI.)
הודעה: #21
RE: החטא ועונשו.
(12-Feb-2015 10:44)דוד חטב כתב:  בבית הדין אין הגיון ...ראה מקרה אחי נצרת עד שלא יקרה אסון במגרש הזה ואוהד לא ימות שם...הם יקבלו עונשים קלים...
בני יהודה במקרה אחר קיבלה הפסד טכני על שחקן שנכנס ל-3 דק׳ במצב של 3:0 לבני יהודה מגיע הפחתת 3 נק׳ אבל לא מגיע להפועל ירושלים 3 נק׳ ובטח לא מגיע ליריבות בתחתית להיפגע בגלל טעות של דמאיו...
זה מצחיק אותי כי אחי נצרת פעם אחר פעם עושים בלגנים אצלם בבית והם מקבלים עונש מצחיק ולא קשה בכלל למה הם מחכים שיקרה אסון???עם כבר שיתנו גם לנצרת עונש קשה וכמו שצריך. ...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Feb-2015, 14:29
הודעה: #22
(12-Feb-2015 14:09)KOBI כתב:  
(12-Feb-2015 10:44)דוד חטב כתב:  בבית הדין אין הגיון ...ראה מקרה אחי נצרת עד שלא יקרה אסון במגרש הזה ואוהד לא ימות שם...הם יקבלו עונשים קלים...
בני יהודה במקרה אחר קיבלה הפסד טכני על שחקן שנכנס ל-3 דק׳ במצב של 3:0 לבני יהודה מגיע הפחתת 3 נק׳ אבל לא מגיע להפועל ירושלים 3 נק׳ ובטח לא מגיע ליריבות בתחתית להיפגע בגלל טעות של דמאיו...
זה מצחיק אותי כי אחי נצרת פעם אחר פעם עושים בלגנים אצלם בבית והם מקבלים עונש מצחיק ולא קשה בכלל למה הם מחכים שיקרה אסון???עם כבר שיתנו גם לנצרת עונש קשה וכמו שצריך. ...
מצחיק אותי שמצחיק אותך,הקהל של נתניה היה עד לפני 3 עונות הקהל ההוגן בליגה.
מאז שנתנו במה לכמה עשרות אנרכיסטים ולא העיפו אותם והתלוננו נגדם במשטרה ותבעו אותם בתביעת נזיקים אישית,אנחנו לא שונים מאחרים....והציון שאני או אתה נותנים לאחרים ולנו לא אובייקטיבי.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
Hagiqq (1414-0202-2015201520152015)
12-Feb-2015, 14:41
הודעה: #23
האמת שהיה די מפתיעה שדווקא בנתניה היה עד לא מזמן קהל הוגן.

השאלה זה לא למה הקהל היום כמו שהוא, אלא איך הצליחו, דווקא בנתניה לשמור במשך שנים על קהל הוגן...

מפגר אבל אופטימי
12-Feb-2015, 14:49
הודעה: #24
(12-Feb-2015 14:41)אריאל כתב:  האמת שהיה די מפתיעה שדווקא בנתניה היה עד לא מזמן קהל הוגן.

השאלה זה לא למה הקהל היום כמו שהוא, אלא איך הצליחו, דווקא בנתניה לשמור במשך שנים על קהל הוגן...

היו יסודות אנרכיסטים שמילאו את הוואקום אחרי התפרקות אירגון האוהדים(למעשה האחרון) הרציני שהיה במשך שנים(להערכתי גם אתה היית חלק מימנו),יאמר לזכותו של קובי שהוא נכנס בהם כמו שהוא יודע ודאג שהמשטרה תטפל בהם על בסיס קבוע והושיב אותם לבד ביציע של הטניס....עד שהתפרקו מנשקם והיה שקט במשך כמה שנים עד "שהנכדים" שלהם התחילו לבצבץ בעונת הירידה ואיש לא עשה דבר.
12-Feb-2015, 16:14
הודעה: #25
מעניין אם זאת הסיבה שהמשטרה מקשה כך כך על חיי הארמי.

מפגר ולא אופטימי.
14-Feb-2015, 13:11
הודעה: #26
הכל מתחיל ונגמר במשטרה היד רכה מידי...כולם יודעים מי העשבים השוטים ואיפה הם יושבים ואף אחד לא עושה כלום...
אגב יש גם את נושא הספסרות שלא פותרים וכולם מכיר את הגבוה המעצבן הזה שבכל משחק עם קהל גדול מגיע ומספסר והמשטרה לא עושה כלום...
14-Feb-2015, 14:48
הודעה: #27
חלקכם יודע מי זרק את הכוס ואת ה"גבוה שמספסר" ולא שולח (לפחות בעילום שם) את הפרטים להנהלת הקבוצה ומשטרה? למה ?
זו לא הלשנה זו תמיכה בקבוצה.
14-Feb-2015, 15:40
הודעה: #28
חגי אני לא יודע מי זרק את הכוס אני יושב בעליון...
לגבי הספסר הגבוה אוהדים העלו תמונות שלו בפייסבוק ועשו שיתוף...אין מצב שההנהלה לא מכירה...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים