שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לפעמים אני מצטער
15-Feb-2015, 18:29
הודעה: #11
RE: לפעמים אני מצטער
לא להיכנס לפאניקה. הקבוצה לא מתמוטטת ככ מהר. לא יתנו לזה להתרחש. לא מכל ידיעה בעיתון צריך להתרגש.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
15-Feb-2015, 19:09
הודעה: #12
לפעמים אני מצטער
(15-Feb-2015 18:23)טל.מ כתב:  אני לא מבין מה ההבדל בין שגב שמוכר את קאיודה במקום להביא כסף מהבית או יאמר שמוכר את שכטר ואת כל הבא ליד (והיתה חתיכת רשימה) במקום להביא כסף. זה נבלה וזה טרפה אבל לצערינו זה כשר.

מה אתה משווה?
יאמר לא הלין שכר.
יאמר השקיע 80 מיליון ₪ (לפי פירסומים זרים).
יאמר לא זייף ערבויות.
יאמר לא פירק אותך באמצע העונה.
על האדים של יאמר חיית עוד ארבע שנים אח״כ.
עם כל זה שיאמר הוא לא הבעלים האולטמטיבי, הוא עדיף בהרבה משגב.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
15-Feb-2015, 19:15
הודעה: #13
צודק בכל מה שאמרת ןעדיין לצערי מותר לו למכור שחקנים... הפועל ת"א עשתה את זה רק לפני שבוע.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
15-Feb-2015, 19:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Feb-2015 על ידי 19:35 ORENARIEL.)
הודעה: #14
(15-Feb-2015 19:15)טל.מ כתב:  צודק בכל מה שאמרת ןעדיין לצערי מותר לו למכור שחקנים... הפועל ת"א עשתה את זה רק לפני שבוע.

אל תשווה את הפועל ,
הם מכרו במחיר שכמעט ואי אפשר לסרב לו
הם לקחו הלוואה 4 מיליון והביאו שחקנים
קיבלו שחקנים אחרים תמורת המכירה
אצלנו שגב לא הבעלים היחידי ואין לו זכות בלעדית
אם פירקו את הקבוצה בהפועל זה לא אומר שאנחנו ניתן לזה לקרות בלי להגיב
כשיבוא בקרוב הבעלים הבאה של הפועל הם מאוד מאוד יצטערו על המכירות של כל השחקנים הטובים והחשובים
15-Feb-2015, 20:13
הודעה: #15
לפעמים אני מצטער
אוקי אז מה אתה מציע ? תהיה רגע מעשי . מה נראה לך ? שאני רוצה שימכרו את קאיודה ?
הערבויות של שגב לא שוות את הנייר שעליו הם כתובות, הבקרה וההתאחדות שמות עלינו זין. האופציה היא ששתתפרק ותרד ליגה עכשיו על השולחן או שתמכור את קאיודה ואולי אולי תשרוד על הדשא. אף אחד לא יכול להכריח לצערי את שגב להעביר כסף ולא למכור שחקנים. אלה העובדות. מי זה הבעלים הנוסף ? מאור ? לא יודע עד כמה הוא מעורב אבל ממה שהבנתי לא יותר מידי כרגע. אז מה אתה מצפה ? יש חובות של מיליונים משכורות שלא משולמות חובות לספקים שלא ממומשים. מה אתה מצפה שיעשו ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
15-Feb-2015, 21:13
הודעה: #16
(15-Feb-2015 20:13)טל.מ כתב:  אוקי אז מה אתה מציע ? תהיה רגע מעשי . מה נראה לך ? שאני רוצה שימכרו את קאיודה ?
הערבויות של שגב לא שוות את הנייר שעליו הם כתובות, הבקרה וההתאחדות שמות עלינו זין. האופציה היא ששתתפרק ותרד ליגה עכשיו על השולחן או שתמכור את קאיודה ואולי אולי תשרוד על הדשא. אף אחד לא יכול להכריח לצערי את שגב להעביר כסף ולא למכור שחקנים. אלה העובדות. מי זה הבעלים הנוסף ? מאור ? לא יודע עד כמה הוא מעורב אבל ממה שהבנתי לא יותר מידי כרגע. אז מה אתה מצפה ? יש חובות של מיליונים משכורות שלא משולמות חובות לספקים שלא ממומשים. מה אתה מצפה שיעשו ?

שימכרו את קאיודה עכשיו, אבל שהוא יעבור רק בסוף העונה. וכמובן רק אם המכירה שלו תאזן את התקציב באופן סופי. אם סכום המכירה לא יספיק וממילא נפשוט רגל, אז עדיף שלא ימכרו אותו.
15-Feb-2015, 21:50
הודעה: #17
לפעמים אני מצטער
(15-Feb-2015 20:13)טל.מ כתב:  אוקי אז מה אתה מציע ? תהיה רגע מעשי . מה נראה לך ? שאני רוצה שימכרו את קאיודה ?

אף אחד מכתבי הפורום לא יודע מה שוות הערבויות. נכתב גם שישנם צ׳קים של אחות של שגב אצל אורליצקי והוא ביקש לא לפדות אותם. לא יודע מה באמת הולך שם אבל בדבר אחד אני בטוח, אסור לקבוצה להיפגע באמצע העונה בגלל רשלנות של הבקרה/התאחדות/מנהלת. הקבוצה לא צריכה לרדת ליגה/להתפרק בגלל רשלנות של אחרים. גם במקרה של פשיטת רגל לא אמורה להיפגע במהלך העונה ולשם כך ישנם ערבויות, הבקרה אישרה אותם, עכשיו שתדאג להזרים כסף לקבוצה על חשבון הערבויות האלה.

15-Feb-2015, 22:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Feb-2015 על ידי 22:22 ORENARIEL.)
הודעה: #18
(15-Feb-2015 21:50)אלון כתב:  

אף אחד מכתבי הפורום לא יודע מה שוות הערבויות. נכתב גם שישנם צ׳קים של אחות של שגב אצל אורליצקי והוא ביקש לא לפדות אותם. לא יודע מה באמת הולך שם אבל בדבר אחד אני בטוח, אסור לקבוצה להיפגע באמצע העונה בגלל רשלנות של הבקרה/התאחדות/מנהלת. הקבוצה לא צריכה לרדת ליגה/להתפרק בגלל רשלנות של אחרים. גם במקרה של פשיטת רגל לא אמורה להיפגע במהלך העונה ולשם כך ישנם ערבויות, הבקרה אישרה אותם, עכשיו שתדאג להזרים כסף לקבוצה על חשבון הערבויות האלה.

עד שלא תוגש תביעה מטעם האוהדים שום דבר לא יזוז שם ולא בתקשורת!!
בואו נתארגן .. מי יכול לנסח מי יכול לעזור כאלה שמתעסקים בתחום?
לפחות שזה יעשה רעש תקשורתי כבר עשינו את שלנו
אנחנו הקבוצה היחידה בליגת העל בלי ערבויות , פשוט בושה איפה המנהלת כשצריכים אותה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים