שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לאלי שגב ולשחקנים ולאוהדים
07-Aug-2014, 20:49
הודעה: #61
RE: לאלי שגב ולשחקנים ולאוהדים
(07-Aug-2014 20:45)צהוב לעולמים כתב:  אם מהתחלה היו מכינים אותנו שזה המצב. אפילו אם זה היה קורה לפני חודש וחצי. אבל כשמדברים כל כך הרבה ובסופו של דבר מתפללים להישאר בליגה זה מאכזב

אף אחד לא מתפלל להישאר בליגה,אני מאמין שכולם רוצים יותר.כנראה שחוסר הניסיון של שגב בהעמדת תקציב לליגת העל בשילוב הרצון לבנות קבוצה איכותית הביאה אותו למצב שהוא רצה יותר ממה שיכל בפועל...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Aug-2014, 20:52
הודעה: #62
(07-Aug-2014 20:49)אלון כתב:  
(07-Aug-2014 20:45)צהוב לעולמים כתב:  אם מהתחלה היו מכינים אותנו שזה המצב. אפילו אם זה היה קורה לפני חודש וחצי. אבל כשמדברים כל כך הרבה ובסופו של דבר מתפללים להישאר בליגה זה מאכזב

אף אחד לא מתפלל להישאר בליגה,אני מאמין שכולם רוצים יותר.כנראה שחוסר הניסיון של שגב בהעמדת תקציב לליגת העל בשילוב הרצון לבנות קבוצה איכותית הביאה אותו למצב שהוא רצה יותר ממה שיכל בפועל...

"להתפלל להישאר בליגה" לא נמאס לכם עם הדרמה?
בליגת הפח זבל הזו, יש 4 קבוצות טובות וכל השאר אותה רמה בינונית פחות או יותר, אפשר לגמור מקום 5 ואפשר לגמור מקום 14.
07-Aug-2014, 22:03
הודעה: #63
גם אני מאוכזב משחרור דודו סראנסה ועמית בן שושן אבל זה הכסף שיש ולפי מה שנאמר בן שושן לא רצה לוותר על 10 אחוז אז אין מה לעשות

לגבי דודו סראנסה אני מאוכזב כפליים אם יש לו בעיה בברך אז צודקים לשחרר אם אין לו בעיה וזה רק ענין גובה החוזה אז זה פשוט נקרא חובבנות אתה לא רודף במשך חודש אחרי שחקן מתמקח מסכם חותם ואחרי כמה אימונים + מחנה אימון מחליט שזה הרבה כסף ואז חותך , ככה לא מתנהגת קבוצה בליגה לאומית מה כל שכן בליגת העל !!

לגבי מה יהיה עם הקבוצה אני לא מודאג אבל בהחלט לא הייתי רוצה לראות במקום דודו סראנסה את משה אוחיון , אם כבר את לירוי צעירי ! או משה לוגסי !! כל רואי השחורות כנראה שיצטרכו לאכול כמה כובעים גם ככה נתניה תדבר חזק בליגת העל
07-Aug-2014, 22:37
הודעה: #64
רווח לא תראה במקומם יותר מידי.
אתה חייב להבין שיש חוזים חתומים. ואי אפשר ! לחתוך שחקן להעיף שחקן להקפיא שחקן או לבשל אותו על הגז, בלי לשלם לו את מלוא שכרו. ויש לך כבר ארבעה כאלה . בן שושן לא יוותר לך על שקל ובצדק, גם אני לא הייתי מוותר. את סיארנסה תצטרך לפצות כהוגן ויש לך עוד את שלו ושיטרית. מאיפה יבוא הכסף ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
07-Aug-2014, 22:41
הודעה: #65
(07-Aug-2014 22:37)טל.מ כתב:  רווח לא תראה במקומם יותר מידי.
אתה חייב להבין שיש חוזים חתומים. ואי אפשר ! לחתוך שחקן להעיף שחקן להקפיא שחקן או לבשל אותו על הגז, בלי לשלם לו את מלוא שכרו. ויש לך כבר ארבעה כאלה . בן שושן לא יוותר לך על שקל ובצדק, גם אני לא הייתי מוותר. את סיארנסה תצטרך לפצות כהוגן ויש לך עוד את שלו ושיטרית. מאיפה יבוא הכסף ?

בטוח שלא ממך!!!!!
07-Aug-2014, 22:43
הודעה: #66
נו קח את הרגיעון שלך כבר ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
07-Aug-2014, 22:45
הודעה: #67
הבנתי טל תודה רבה על ההבהרה הזאת זה חשוב

לגבי דודו סראנסה אם הוא נפצע באימוני טרום העונה אז הוא צודק הכאבים בברכיים נובעים מדלקת של הפרקים והסחוס נשחק בגלל עודף המשקל , דיאטה קטנה וזה עובר לו !!! לא משחררים שחקן שחתמת רק לפני חודש וחצי כנ"ל בן שושן שאני אישית לא מחזיק ממנו יש גם אינטגריטי שצריך לחשוב עליו רק מה בן שודן יכל לוותר על 10 אחוז לא היה מתמוטט העולם !!

לגבי שליו מנשה אני בדעה שאם הוא לא יכול להשיג קבוצה בליגת העל או בלאומית אז אין ברירה שיקצץ קצת וישאר הסך הכל הוא אדם חיובי

רק מה חבל שאלי שגב צריך לשלם על טעויות של גיל לב וקובי בלדב כי לא מחתימים שחקנים בגיל הזה לחוזים ארוכי טווח !!
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים