שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
750 מנויים
25-Apr-2014, 19:50
הודעה: #21
RE: 750 מנויים
(25-Apr-2014 18:40)amir כתב:  
(25-Apr-2014 18:27)אייל ס כתב:  
(25-Apr-2014 18:15)צהוב לעולמים כתב:  אייל כמה לדעתך אוהדים יגיעו במינימום?

מתחילת העונה התנהלות הקהל וההגעה מפתיע ובחלק מהמקרים לא צפויה,לחצי הגמר הגיעו להערכתי 3000 צופים יותר מאשר ב3 חצאי הגמר הקודמים.
במידה והמשפחה שלי היא דוגמא,לגמר יגיעו יותר מפי 2 מאשר הגיעו לחצי Smile.
כמו שזה ניראה עכשיו יהיו למעלה מ15000 צהובים,שהמספר 20 הוא לא דימיוני.
במערבי ישבו למעלה מ8000 נתנייתים,ב11/12 ישבו 6500,הקיבולת של 8-10 היא 4500,משמעות מכירת כל התכולה של 8-12 בתוספת הצופים במערבי,שיותר מ19000 נתנייתים יהיו במגרש.

וכמה יהיו באוגוסט נגד רעננה / הפועל פ"ת/רמת השרון ?
זה המבחן של הקהל מנוים ולהגיע למשחקי ליגה בכל מצב.
כל הזמן בודקים פה כמה מגיעים לגמר וכמו שאמר תומר חצי בכלל לא יודעים מי מספר 99.זה מתאים לקבוצה קטנה בלי עבר ובלי מסורת יאללה תתקדמו כי אם חס ושלום נפסיד בגמר את רוב הקהל לא תראו יותר לעולם במגרש כדורגל.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
קבוצה קטנה בלי עבר ומסורת לא הייתה מביאה את המספרים שאנחנו מביאים גם למשחק בליגה השנייה נגד הפועל עפולה....בתור קהל ש30 שנים לא ראה תואר וחווה לרב אכזבות אחרי אכזבות כולל 3ירידות ליגה וכל זה לאחר שאותו קהל היה רגיל לראות את הכדורגל הכי יפה בארץ במשך למעלה מעשור,צריך להיות יותר ממרוצה ממה שקורה עם הקהל שלנו שלא עזב את הקבוצה גם ברגעים הכי קשים.אותי מעניין מה היה קורה לקהל של ה״קבוצות הגדולות״ אם היו עוברות את מה שאנחנו עברנו ב 30 שנים האחרונות....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-Apr-2014, 23:12
הודעה: #22
כמות האוהדים שתגיע למשחק הגמר פחות משמעותית ורלוונטית מבחינתי זאת בגלל שהיא תכלול אנשים שהם לא "אוהדים פוטנציאליים" ולכן לא צריך להתלהב מהכמות.
הבאזזז שהעונה הזאת נתנה שלא לדבר על הגעה לגמר גביע המדינה + זכייה בגביע בע"ה, זה הבונוס הגדול שיבוא לידי ביטוי בהגדלה משמעותית של כמות האוהדים במשחקי הבית בעונה הבאה.
The following 2 users Like פיליפצ'וק's post:
amir (2525-0404-2014201420142014), yaron73 (2626-0404-2014201420142014)
26-Apr-2014, 12:16
הודעה: #23
לפי האתר של לאן אזלו הכרטיסים למערבי
26-Apr-2014, 15:57
הודעה: #24
אני חושש שההתנהלות הלא מסודרת שהייתה בקופות שבוע שעבר מבריחה כמות של אוהדים וחבל. אני מקווה שההנהלה שמה לב לנעשה
26-Apr-2014, 16:00
הודעה: #25
(26-Apr-2014 15:57)צהוב לעולמים כתב:  אני חושש שההתנהלות הלא מסודרת שהייתה בקופות שבוע שעבר מבריחה כמות של אוהדים וחבל. אני מקווה שההנהלה שמה לב לנעשה

אני חושב שאוהדי כורסא הם גם קנייני כורסא.
מי שמטריח עצמו בימים הראשונים ילך בכל מקרה.
אוהדי הכורסא יקנו באינטרנט ובטלפון

מפגר אבל אופטימי
26-Apr-2014, 16:05
הודעה: #26
(26-Apr-2014 15:57)צהוב לעולמים כתב:  אני חושש שההתנהלות הלא מסודרת שהייתה בקופות שבוע שעבר מבריחה כמות של אוהדים וחבל. אני מקווה שההנהלה שמה לב לנעשה

הרבה זמן לא רכשתי כרטיסים בקופות היכל התרבות וגם לא ברב חן,מההיתרשמות שלי אתמול בבוקר ובצהרים והתרשמות הכותבים בפורום ההתנהלות של הגורמים השונים מאנשי לאן דרך אנשי האיצטדיון והרוכשים היתה למופת,הקופות נפתחו בזמן,אנשים עמדו בתור,כל מי שהגיע(למעט כמה לא סבלניים),קיבל את שביקש.
אגב,יצא לי לעמוד בחו"ל מעל לשעתיים בתור לכרטיסים ,זה מקובל בכל העולם.
וגם עם ספסר אחד או יותר רכש כמות של כרטיסים,זה לא היה דרמטי ומרבית הכרטיסים נמכרה בצורה ישירה.
26-Apr-2014, 16:41
הודעה: #27
(26-Apr-2014 16:05)אייל ס כתב:  

הרבה זמן לא רכשתי כרטיסים בקופות היכל התרבות וגם לא ברב חן,מההיתרשמות שלי אתמול בבוקר ובצהרים והתרשמות הכותבים בפורום ההתנהלות של הגורמים השונים מאנשי לאן דרך אנשי האיצטדיון והרוכשים היתה למופת,הקופות נפתחו בזמן,אנשים עמדו בתור,כל מי שהגיע(למעט כמה לא סבלניים),קיבל את שביקש.
וגם עם ספסר אחד או יותר רכש כמות של כרטיסים,זה לא היה דרמטי ומרבית הכרטיסים נמכרה בצורה ישירה.

אני יכול להעיד שתוך 5 דקות יצאתי עם קבלה על המנוי וכרטיסים לגביע . יש אנשים שחיכו טיפה יותר, סה"כ לא היה משהו יוצא דופן.
מתי לדעתך יגיע היום שנוכל להדפיס כרטיסים מהבית? (כמו שהיה ניתן ביורו האחרון). הרי הטכנולוגיה קיימת, חבל שלא משתמשים בה.
26-Apr-2014, 16:44
הודעה: #28
(26-Apr-2014 16:41)פולומבו כתב:  
(26-Apr-2014 16:05)אייל ס כתב:  

אני יכול להעיד שתוך 5 דקות יצאתי עם קבלה על המנוי וכרטיסים לגביע . יש אנשים שחיכו טיפה יותר, סה"כ לא היה משהו יוצא דופן.
מתי לדעתך יגיע היום שנוכל להדפיס כרטיסים מהבית? (כמו שהיה ניתן ביורו האחרון). הרי הטכנולוגיה קיימת, חבל שלא משתמשים בה.

גם אני מחכה לזה.

מפגר ולא אופטימי.
26-Apr-2014, 17:16
הודעה: #29
באיטליה קנינו דגם קטן של פיזה, דגם קטן של הקולוסיאום, מצרפת יש לנו את אייפל מבלגיה את המנקפיס והאטומיום וכן הלאה...

מה עם דגם קטן של איצטדיון היהלום? (אפשר גם בתוך כדור בדולח קטן כשהופכים יורד שלג)

מפגר אבל אופטימי
26-Apr-2014, 17:45
הודעה: #30
750 מנויים
אבל שיהיה סגור , כולל שלב ב .
אם זה לא יהיה יקר מידי לעשות .

מפגר ולא אופטימי.
שלח תגובה