שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ללמוד מהקשיים של בני יהודה אשקלון והפועל חיפה
16-Jan-2017, 17:52
הודעה: #31
RE: ללמוד מהקשיים של בני יהודה אשקלון והפועל חיפה
לדעתי היה מדובר בשקלים.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
16-Jan-2017, 17:54
הודעה: #32
(16-Jan-2017 17:52)טל.מ כתב:  לדעתי היה מדובר בשקלים.

זה סביר.
16-Jan-2017, 18:42
הודעה: #33
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2639478,00.html

ציטוט:הבעלים של מכבי נתניה, אשר אלון, הבטיח לשחקני הקבוצה, כי אם ינצחו מחר (ו',16:30) את בית"ר ירושלים, ויבטיחו את המקום הרביעי בתום העונה, תוותר ההנהלה על כוונתה לקצץ 15% משכרים בעונה הבאה. כידוע, הקבוצה שתסיים את העונה במקום הרביעי תקבל מענק בסך 550 אלף דולר, מה שעשוי לסייע רבות לתקציב הקבוצה בעונה הבאה.
16-Jan-2017, 21:01
הודעה: #34
(14-Jan-2017 21:33)זאב רווח כתב:  ראזק אני פותח פוסטים מתי שבא לי איך שבא לי בלי לעשות לך חשבון , למה זה עולה לך כסף ??

שיהיה בכיף, זה פשוט מעיק ומיותר ואם היה כאן הנהלת פורום מסודרת לא היה מתאפשר למשתמש אחד לפתוח כאן עשרות פוסטים ללא הפסקה על כל דבר שעולה לו לראש.
17-Jan-2017, 5:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Jan-2017 על ידי 5:27 זאב רווח.)
הודעה: #35
אבל זה כל הענין של הפורומים לא מבין אותך , שים לב כמה פותחים פוסטים ? רק עלי נתפסת ? ניסינו את השיטה שלך ונעדרתי מהפורום הוא היה מת רק בדיחות קרטון של אריאל ......
אני יודע ומבין שהרבה לא נכנסים בכוונה לפוסטים שאני כותב ולא מגיבים , נו אז מה ? לא מפריע לי כל עוד אני אומר ופורק את מה שיש לי לומר כאוהד , אני לא פותח פוסט רק בשביל לפתוח ולקבוע שיא פוסטים , ככה אני ....
מצטער שזה מפריע לך אבין אותך גם אם לא תגיב לפוסטים שאני כותב לא מנסה לעצבן אף אחד
תסתכל בדף הפוסטים שנמצא כרגע תראה שלא פתחתי פוסטים יותר מאחרים , ולפחות לא פותח פוסטים שלא אומרים כלום ולא מגוונים את נושא ותחומי הענין שלנו בקבוצה בשחקניה והפוסט הזה בא בסך הכל לתת עוד מבט על טעויות חוזרות ונשנות של קבוצות נדנדה בליגת העל על מנת שנלמד מהן לא לעשות את אותן טעויות
שים לב ראזק לפוסטים אחרים
או אוי אוי - לך תבין מה נתקע לו ???
שמח שהפועל תל אביב תשכיח את הביזיון של עונה שעברה - כאוהד נתניה מה אכפת לי מהפועל תל אביב היום ??
יש עוד הרבה פוסטים שנפתחים ויש להם סיבה כמו אמיר שמביא אינפורמציה שמענינת ולפעמים לא אבל הוא מביא כי זה בהחלט יכול לענין

לסיכום אני מצטער שזה מפריע לך לא עושה לך בכוונה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים