שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נבנתה קבוצה פצצה תודה רבה לאייל לסלובו ולעוזר שלו
29-Jul-2016, 18:13
הודעה: #21
RE: נבנתה קבוצה פצצה תודה רבה לאייל לסלובו ולעוזר שלו
(29-Jul-2016 18:09)אלדד כתב:  אבייתר לנג פירסם שיש אכזבה מקוגבנייה ומחפשים חלוץ אחר ואני שואל איך דראפיץ שהביא את השחקן לביתר ת"א ומכיר אותו מצויין במשך עונה שלמה חשב שהוא מתאים למכבי נתניה ופתאום מתחרט

ולא שאני יודע שזו הסיטואציה(שהוא יתחרט),אך לא תמיד דברים שטובים במקום אחד נכונים למקום אחר.
ראה מקרה רוני לוי ויעקב שחר(שמכיר אותו היטב)ורק לפני פחות מחודש שדרג את חוזהו...
וזה לא המקרה הראשון והאחרון בישראל.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-Jul-2016, 19:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Jul-2016 על ידי 19:06 עידן444.)
הודעה: #22
כיוון שהתפתח כאן דיון בנושא אוסיף את השני גרוש שלי גם לכאן-
ראיתי היום מחצית ואני רוצה לתת כמה נקודות.

1. קשה מאוד לשפוט את הקבוצה במשחקים בחום הזה. ישבתי והתענתי ובמחצית עזבתי. קשה מאוד לשחק כדורגל, הקהל לא מגיע. מיותר בעיני.
2. הזרים: אני רואה קריאות לגבי רמת הזרים ולמה לא הביאו זרים מוכחים בליגה הזו כמו למשל מיכאילוביץ׳ שהגיע לעכו ופאנקה(שהאמת היא שהוא די איכזב בהפועל פ״ת בעונה שעברה). צריך להבין שבנתניה עשו בחירה מאוד ברורה- משקיעים את הכסף הדרוש כדי להשאיר את שני ״שוברי השיוויון״ ערן לוי ודיא סבע. חלק מאוד משמעותי בתקציב השקיעו בהם מה שהשאיר תקציב מוגבל לשאר- כולל הזרים. האם זו החלטה טובה- ימים יגידו. ומי שיודע להגיד היום שזו היתה טעות- שיקום עכשיו! ממתין לאמיץ...
כמה מילים על כל אחד-
עלי מוחמד:
לגבי עלי מוחמד אני אישית לא דואג. ראיתי אותו היום מחצית ולדעתי הוא ואולסק זה מרכז שדה הרבה יותר טוב ממה שהיה לנו בעליה הקודמת.
דידיה קוגבנייה:
כבר החלו רחשים שאולי יחליפו אותו. אם מדובר בחוסר התאקלמות חברתית, חוסר חיבור לקבוצה- אפשר בהחלט לחשוב על החלפה.
מבחינה מקצועית לא הייתי ממהר להחליף כי ממש לא בטוח שיש אלטרנטיבה טובה בסכומים שנתניה הקציבה עבור הזרים. במעט שראיתי יש לי תחושה שיש עם מה לעבוד. בסך הכל בחור צעיר עם נתונים לא רעים בכלל.
בראנקו ורגוץ׳:
אני כבר שומע את הרחשים על כמה הוא חלש ואיך לא רואים שהוא חלש וכל הדברים הרגילים שאנחנו שומעים על זרים מהסוג הזה- גבוהים, די כבדים, וגמלוניים- הקהל בארץ לא מתחבר לזה. לדעתי גם אם היו מנחיתים כאן את מרדסאקר בלם ארסנל ואלופת העולם גרמניה יספיקו לאוהד הישראלי הממוצע 5 דקות להכריז עליו כעגלה. ראיתי סרטונים של הבחור(סרטונים של סקאוטרים ולא של סוכנים שרוצים לפאר ואוספים רק קטעים טובים), אני רוצה להאמין שסלובו או שי ברדה או שניהם ראו את מה שאני ראיתי והחליטו שזה מה שהם רוצים- בלם שהחוזקות שלו מאוד ברורים והחולשות שלו ברורים לא פחות.
3. משחק התקפה- ואני בכוונה אומר משחק התקפה באופן כללי ולא חלוץ 9 כי מהמחצית שראיתי היום קשה מאוד להגיד שהבעיה היא היעדר חלוץ 9. אני ראיתי קבוצה שבאופן כללי משחק ההתקפה שלה מאוד מפוזר. לא מספיק מתואם. לא מספיק מדוייק. ובפשטות- לא מספיק טוב.
השאלה היא אם סלובו מרגיש שהוא יכול לחבר את זה כמו שזה + חלוץ נוסף שיהיה צרויה או מישהו אחר, או שיש בעיה עמוקה יותר של חוסר כימיה. אני חושב שגם בלי שום שינוי, אפשר יהיה לגרום לחלק קדמי שכולל שחקנים כמו ערן ודיא, וקוגבנייה ושון ויסמן- ששיחקו היום במחצית שראיתי- לשחק הרבה הרבה יותר טוב.

צריכים להבין שמדובר בקבוצה חדשה לגמרי ולוקח זמן להתחבר. נקווה לשיפור משמעותי עד לתחילת העונה.
אני חושב שההתעסקות הפרסונלית היא לא נכונה כי אף אחד לא מבטיח שהאלטרנטיבות טובות יותר. השמות שעולים לדעתי שחקנים שישברו את תקרת התקציב שלנו משהו שאייל סגל אמר שלא יקרה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
29-Jul-2016, 19:22
הודעה: #23
לדעתי משחקי אימון צריכים להתקיים באותם התנאים של המשחק האמיתי באצטדיון ובשעות הערב לאור הזרקורים לגבי האימונים עדיף בשעות אחר הצהריים המאוחרות
ואני אישית מעדיף 11 ישראלים שטורפים את הדשא מאשר 5 זרים בינוניים פלוס שלא יתנו 120 אחוז בכל משחק, אולי להשקיע רק בזר אחד איכותי ביותר
ואם אין בשוק בעמדה מסוימת אלטרנטיבה מתאימה מקצועית ותקציבית אז תהמר על צעיר שלנו שאולי יצא ממנו משהו בעתיד
29-Jul-2016, 19:32
הודעה: #24
אני חושב שמשחקי אימון ביולי אוגוסט צריכים להיות ב8 בבוקר או 8 בערב.
אבל מה שהכי מסקרן אותי מיהו מאמן הכושר. מה רמתו האם רואים שיפור. תמיד טענתי שמאמן כושר זה חצי קבוצה…

Sent from my A0001 using Tapatalk
29-Jul-2016, 19:38
הודעה: #25
מה לעשות שבליגה הלאומית המשחקים בשישי בצהרים והחברה צריכים להתרגל

Sent from my iPhone using Tapatalk
29-Jul-2016, 19:43
הודעה: #26
נו מה יהיה אתכם ? כבר מסקנות אחרי כמה משחקי אימון ?? עזבו אתכם מתוצאות זה עדיין חא הליגה נבנתה קבוצה טובה מאוזנת
יש הגנה טובה , יש קישור נסוג טוב , יש קישור קדמי מצוין , יש חלוצים צעירים ומהירים

אהבתי את הגישה של אופיר
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים