שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הגרלת הגביע
12-Jan-2014, 11:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Jan-2014 על ידי 11:15 חזום חזום.)
הודעה: #11
Re: RE: הגרלת הגביע
(10-Jan-2014 10:52)דוד חטב כתב:  וואלה נערים ג׳ בדרבי פנימי זה דבר סופר מרגש לותיקי הפורום קצת היסטוריה כשאני הייתי ילד היה מפגש פיקנטי בין שנתון 68 (רונן לוזון, אלעד קורן , רוני קירי , טל בראל , ועוד ועוד) בשנתון 69 (גבי פקר, אייל שלמה, יוסי טוויל (לא המאמן) , שימי ג׳אן, גילי חוכיימה)
בקיצור 2 קבוצות הכי טובות בארץ משני שנתונים שונים (לא יודע למה היה איחוד או שאצלנו הקפיצו את 69 ) להזכירכם אז לא היה טוברוק היה בית״ר נתניה . משה יוסף מאמן את 69 ויגאל לז׳ינסקי את 68 והיתה הפתעה מרעישה הצעירים ניצחו ...
אני בטוח ששימי ג׳אן לדעתי אחד המאמנים הטובים במחלקה יספר לחניכים שלו את הסיפור הזה לפני המשחק

אתה בטוח שגבי פקר שיחק בנערים.אם אני זוכר טוב הוא בא רק לנוער. בא ממעלות או חצור לא זוכר.זוכר רק שאחותו היתה בכיתה שלי .
ושימי גאן וגיל חוכימה נולדו בתקופה הלא נכונה.סיימו כל עונה בממוצעי שערים אסטרונומים אבל נפלו לסגל בוגרים חזק ולכן היה להם קשה להשתלב.
ויגאל לצינסקי לדעתי היה מאמן ילדים הטוב ביותר בכל הזמנים.
ידע להכניס יסודות של כדורגל ולהיות מורה ומחנך.
חבל שאין עוד אנשים כאיש ההוא.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Jan-2014, 13:48
הודעה: #12
RE: הגרלת הגביע
אתה בטוח שגבי פקר שיחק בנערים.אם אני זוכר טוב הוא בא רק לנוער. בא ממעלות או חצור לא זוכר.זוכר רק שאחותו היתה בכיתה שלי .
ושימי גאן וגיל חוכימה נולדו בתקופה הלא נכונה.סיימו כל עונה בממוצעי שערים אסטרונומים אבל נפלו לסגל בוגרים חזק ולכן היה להם קשה להשתלב.
ויגאל לצינסקי לדעתי היה מאמן ילדים הטוב ביותר בכל הזמנים.
ידע להכניס יסודות של כדורגל ולהיות מורה ומחנך.
חבל שאין עוד אנשים כאיש ההוא.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
[/quote]
בוקר טוב
יגאל חינך דורות של ילדים בנתניה ובחודש האחרון אני "צמוד" לשניים שגדלו אצל יגאל לא מעט שנים לפנייך,כשאחד מהם שיחק ב11 בעונת האליפות הלפני אחרונה ושמו של יגאל עולה פעם אחרי פעם,כמאמן,כמחנך,כדמות לחיקוי.

בעבר עבודת המאמן היתה הרבה יותר קלה,הוא חיי "בוואקום",זו היתה מלכתו ,זו היתה ממלכתו,איש לא הפריע לו בעבודת הקודש ואכן היו בנתניה 3-4 מאמנים משכמם ומעלה שלקחו אותנו למקומות אחרים.
היום המצב שונה בתכלית,מאמן צריך להיות גם איש יחסי ציבור,ללכת בין הטיפות כלוליין ולפתח עור של תנין ולא לשמוע את שיש לכל הורה להשמיע כאשר הבן שלו,שחקן העתיד של ברצלונה/באיירן/ארסנל(הוא רק צריך לבחור)הוחלף 3 דקות לסיום,או לא פתח,או לא קיבל מסירה בזמן וכו' וכו' וכו'.
גם היום מכבי נתניה התברכה במאמנים מצויינים,שגורמים לנו להיות אבן שואבת לשחקנים מנתניה,מהאזור וגם ממחוזות רחוקים למרות בעיות אוביקטיביות לא פשוטות.
13-Jan-2014, 23:00
הודעה: #13
RE: הגרלת הגביע
אבא של גבי פקר איש חיל האויר אכן שירת בבסיס צבאי בחצור גבי אכן עבר להתגורר לתקופה של שנה וחזר עם געגועים לחברה ולכדורגל חזר והתגורר אצל הסבתא בשכ׳ עמידר...לגבי המשחק הספציפי אני לא בטוח אם הוא שיחק ...מה שבטוח שנתון 69 הצעיר ניצח איתו או בלעדיו ...
בתצוגה של שוער (אלון סיני ז״ל) שלא ראיתי כמותה עד היום
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים