שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מספר תהיות ודווקא אחרי ניצחון
11-Jan-2017, 0:20
הודעה: #11
(10-Jan-2017 23:50)amir כתב:  
(10-Jan-2017 23:32)עידן444 כתב:  נתניה כשלה היום בהגנה. לא רק דין גל.
אני חושב שאין לאף אחד ספק שזו החוליה שהכי תזדקק לשדרוג וטוב שיש גם בליגה הזו משחקים שמדגישים את זה.
ולדעתי השדרוג יצטרך להיות זר כי מצד אחד אני לא רואה מציאות ומצד שני על דור אלו הכוכב העולה אבי לוזון רוצה 2 מיליון יורו(בחיי שמעתי אותו אומר את זה היום ברדיו)

Sent from my iPhone using Tapatalk
נתניה כשלה בהגנה מסכים, אבל כשהשוער שלך לוקה בביסיק ווהודף כדורים כל הזמן למרכז ולא תופס שום כדור שחולף ברחבה לא יעזור גם הגנה של נבחרת איטליה, והשאלה הגדולה לאחר שעברה חצי עונה האם זה שוער העתיד שלנו האם זה השוער שיכול להשאיר אותנו בליגה בעונה הבאה? לא בטוח.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

לדעתי המשחק הזה הוא היוצא דופן. הוא השתפר מאוד ביציאה לכדורי גובה ומאגרף מה שצריך לאגרף וקולט מה שצריך לקלוט.

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes עידן444's post:
אלדד (1111-0101-2017201720172017)
11-Jan-2017, 0:21
הודעה: #12
RE: מספר תהיות ודווקא אחרי ניצחון
מחצית ראשונה טובה ושניה חלשה. ניצחון חשוב מאוד וזה העיקר.
ערן לוי חשוב גם בכושר לקוי. לא כל אחד יכול לשמור על קור רוח ולהבקיע פנדל בסוף תוספת הזמן.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
11-Jan-2017, 0:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Jan-2017 על ידי 0:23 nirsimoni.)
הודעה: #13
דין גל יהיה יופי של שוער בליגת העל, גם כחלון יהיה מגן ראוי. חוץ מבבאר שבע, מכבי תא ומכבי פת, לא רואה בקבוצות אחרות תחליפים יותר טובים. אולי רוצים להחזיר את הרוש ? שמעתי שהוא מתפנה...

11-Jan-2017, 0:26
הודעה: #14
מתפנה לשירותים ..?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
11-Jan-2017, 0:28
הודעה: #15
RE: מספר תהיות ודווקא אחרי ניצחון
מילה לגבי ערן ודיא -
"מחנה ערן" תמיד תוהה למה דיא לא מקבל את המנה שערן מקבל מחלק מהאוהדים. אז אני מסכים שגם דיא עולה על העצבים לפעמים עם הדריבלים המעצבנים שלו ,אבל עם כל השטויות שדיא עושה מהלכים כמו שראינו בדקה האחרונה לא הרבה שחקנים יודעים לעשות (בטח לא ערן), וכן, אני מוכן לסבול קצת במהלך המשחק ובסוף לקבל סללום כזה (ולא בפעם הראשונה) שמביא לי נצחון.
זה הרבה יותר מרגש אותי מעוד בעיטת עונשין ,פנדל או כדור ארוך מדויק.

ויחד עם כל זה ,אם יש שחקן שהייתי רוצה שיבעט את הפנדל בדקה ה95 זה ערן לוי.
11-Jan-2017, 0:34
הודעה: #16
תכלס המשך של משחק הגביע .. חלשים עד פתטיים . רכים מאוד באמצע , געגועי לאולסן, או לפחות לגזל .. עלי לא יכול להיות קשר אחורי זה פשוט לא הוא . כדררת בלתי פוסקת שגם היום עלתה בגול שהחזיר את שעריים למשחק. הוא ואביב רכים מאוד באמצע. כל עוד ניקו חסר גזל צריך להיות על המגרש או ביחד עם שניהם על חשבון מישהו למעלה או שאביב יורד לספסל, אחרת זו קומדיה של טעויות ואיבודי כדור. דין גל טעה היום בגול הראשון בהדיפה לאמצע, בשאר הוא היה שותף לחוסר הביטחון המוחלט בקו האחורי. לא ברור לי איך ההתקפות האימתניות של ראשון ושעריים מצליחות להביך אותנו ככה. מישהו צריך לעורר פה את ההגנה הזו. קובי מור דרך אגב חלש מאוד. לגבי החלק הקדמי אנחנו בתכלס קבוצה ללא תכלס Wink
מילה אחרונה על ערן לוי - טוב שיש בעיטות עונשין שם הוא בא לידי ביטוי, בשאר הזמן האיש הזה הוא חידה . אני מקווה שאולי נקבל תשובה יום אחד מה הקטע, למה הוא לא רץ, זו מגבלה פיזית או מנטלית או השד יודע מה ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
יניב (1111-0101-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים