שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שחקני מכבי נתניה או שתנצחו או שאל תבואו יותר לשחק בנתניה
18-Oct-2014, 0:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Oct-2014 על ידי 0:28 טל.מ.)
הודעה: #11
שחקני מכבי נתניה או שתנצחו או שאל תבואו יותר לשחק בנתניה
הבעיה של מכבי נתניה ב3-4 מקומות ולא בכל הגרש.
שני הרומנים לא משדרגים את נתניה, סרגי גרם לחלק לא מבוטל של הגולים הוא פשוט בלם גרוע. גבי סתם רץ על המגרש ומוסר על מטר מרובע.
ערן לוי צריך להתאפס. תחליפו היום את סרגי וגבי שתופסים שתי עמדות מרכזיות במגרש בשחקנים רציניים ותראו איך הכל נראה אחרת.
בנוסף - הגיע הזמן שמזרחי יעלה ליציע ויראה שבכל המשחקים עד עכשיו עמית בן שושן היה מצוין וכל פעם שהוא החליף אותו (למעשה בעל משחק) רמת המשחק ירדה ונתניה איבדה מחץ.
אל תחליף את בן שושן כחילוף קבוע. רן רול צריך להיות מוחלף בסבע.
לשחק עם עם אבו עביד בצד זה אומר שמפסיקים לתקוף משם. כחלון כבר עדיף . כל כך מהר הרמת ידיים מקנדה ? מזרחי - אתה הראשון שצריך להתאפס.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Oct-2014, 9:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Oct-2014 על ידי 9:10 עידן444.)
הודעה: #12
RE: שחקני מכבי נתניה או שתנצחו או שאל תבואו יותר לשחק בנתניה
מסכים עם הרוב, למרות שאני לא כזה נחרץ לגבי הרומנים- על אף שגבי עד כה חלש, וסרגי עד כה חלש מאוד(כמו שאמרת- אחראי ישיר על חלק לא מבוטל של השערים), אני עדיין חושב ששחקנים מוערכים בליגה הרומנית אמורים להיות מספיק טובים לליגה שלנו לקבוצת מרכז טבלה.

ושוב הביקורת שלי על מזרחי. אם היה עושה סקאוטינג מינימאלי היה מגלה די מהר שגבי הוא לא השחקן שישדרג אותנו הרבה מעבר לרמה של שחקנים שיש לנו ושחקנים לא פחות טובים ויותר זולים שמסתובבים בשוק הישראלי.
18-Oct-2014, 13:36
הודעה: #13
RE: שחקני מכבי נתניה או שתנצחו או שאל תבואו יותר לשחק בנתניה
(18-Oct-2014 0:25)טל.מ כתב:  הבעיה של מכבי נתניה ב3-4 מקומות ולא בכל הגרש.
שני הרומנים לא משדרגים את נתניה, סרגי גרם לחלק לא מבוטל של הגולים הוא פשוט בלם גרוע. גבי סתם רץ על המגרש ומוסר על מטר מרובע.
ערן לוי צריך להתאפס. תחליפו היום את סרגי וגבי שתופסים שתי עמדות מרכזיות במגרש בשחקנים רציניים ותראו איך הכל נראה אחרת.
בנוסף - הגיע הזמן שמזרחי יעלה ליציע ויראה שבכל המשחקים עד עכשיו עמית בן שושן היה מצוין וכל פעם שהוא החליף אותו (למעשה בעל משחק) רמת המשחק ירדה ונתניה איבדה מחץ.
אל תחליף את בן שושן כחילוף קבוע. רן רול צריך להיות מוחלף בסבע.
לשחק עם עם אבו עביד בצד זה אומר שמפסיקים לתקוף משם. כחלון כבר עדיף . כל כך מהר הרמת ידיים מקנדה ? מזרחי - אתה הראשון שצריך להתאפס.

טל מ. תקרא את הפוסטים שלי 3 חודשים אחורה ותראה שמה שכתבתי זה שיש עמוד שידרה לכל קבוצה : שוער (בהנחה והוא יהיה טוב) יש לנו, בלם (כרגע אין), קשר 50/50 (כרגע אין) , חלוץ יש....
אני נותן גם לשוער גם לבלם וגם לקשר את מלוא הקרדיט ומלוא הבטחון גם ככה מה שיש היום בשוק זה זבל לא שחקנים מסוגו של גביש הם הפתרון אבל לדוגמא : טל בן חיים כבלם היה פתרון טוב , אביחי ידין פתרון טוב לא בטוח שעם כל הטיילת לא הוציאו את הסכומים האלה של 2 השחקנים , בקיצור זול עולה ביוקר
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים