שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
היום היינו צריכים להיות במוסקבה.
31-Jul-2014, 21:31
הודעה: #11
RE: היום היינו צריכים להיות במוסקבה.
(31-Jul-2014 19:17)amir כתב:  כמה שאתה סתום.

מה שיותר מדאיג זה מי "ביקש" ממנו לכתוב פה...

מפגר אבל אופטימי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
31-Jul-2014, 21:36 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Jul-2014 על ידי 22:14 amir.)
הודעה: #12
זה מי שביקש ממנו.
הפרעת זהות דיסוציאטיבית (Dissociative identity disorder), היא אבחנה של הפרעה נפשית מסוג הפרעה דיסוציאטיבית, שבה יותר מאישיות אחת מתקיימת באדם. קיים לעתים בלבול בין אבחנה זו לבין סכיזופרניה, תופעה שונה לחלוטין ושכיחה בהרבה. ההפרעה ידועה גם בשמות אישיות מרובת פנים (Multiple Personality Disorder) ופיצול אישיות (בעיקר בספרות, בקולנוע ובשפת הדיבור).

הסתיים 1-1 תוצאה יפה מאוד לקש עקבותיו של טופי לא נראו במגרש.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
31-Jul-2014, 22:16
הודעה: #13
היום היינו צריכים להיות במוסקבה.
וואלה רווח אתה דפוק ... אבל לא נורא בתור הבדיחה של הפורום אפשר לסבול אותך

מרקו רויס - לא מילה גסה !
31-Jul-2014, 22:28
הודעה: #14
(31-Jul-2014 21:36)amir כתב:  זה מי שביקש ממנו.
הפרעת זהות דיסוציאטיבית (Dissociative identity disorder), היא אבחנה של הפרעה נפשית מסוג הפרעה דיסוציאטיבית, שבה יותר מאישיות אחת מתקיימת באדם. קיים לעתים בלבול בין אבחנה זו לבין סכיזופרניה, תופעה שונה לחלוטין ושכיחה בהרבה. ההפרעה ידועה גם בשמות אישיות מרובת פנים (Multiple Personality Disorder) ופיצול אישיות (בעיקר בספרות, בקולנוע ובשפת הדיבור).

הסתיים 1-1 תוצאה יפה מאוד לקש עקבותיו של טופי לא נראו במגרש.

עכשיו אני מבין את ה37 מנויים...

מפגר אבל אופטימי
The following 1 user Likes אריאל's post:
shraga (3131-0707-2014201420142014)
31-Jul-2014, 22:34
הודעה: #15
יפה אריאל, הבעייה עם כאלה שהם תמיד משתחררים על אי שפיות.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
01-Aug-2014, 3:33
הודעה: #16
עוד פעם חבורת הזבל בסימפוניה ? אוהד נתניה בשם אמיר מדברר את קריית שמונה כאילו לקחנו בחלומותיו את הגביע ומדבר עלי שאני חולה סכיזופרניה ? על זה כבר נאמר הרצחת וגם ירשת ? גם זה שאתה מדמיין את עצמך בקריית שמונה אם היינו לוקחים את הגביע ואם קיודה לא היה מחמיץ ואם החלוץ שלהם לא שם לנו בעיטה לפינה בגול ואם ואם אז או אז היינו עכשיו ברוסיה

בוא אני אלך אתך יותר רחוק אם יגאל מנחם היה שם את הפנדל נגד שמשון תל אביב היינו לוקחים אליפות , אם עודד מכנס ודוד לביא היו מכניסים גול נגד הפועל ירושלים בשנת 81 היינו לוקחים אליפות ולא כפר סבא , ואם בזמן מתיאוס היינו מנצחים את בני יהודה דניאל יאמר אולי היה נשאר כאן והיינו לא משחקים נגד דינמו מוסקבה ברוסיה אלא נגד מאריבור באלופות , אבל מה לעשות והפנטזיות שלך אמיר הן הן אשר מצביעות על מחלה נפשית קשה אין לי מושג כי איני פסיכיאטר אבל כנראה שמחלות הנפש בשמותיהן מוכרים לך מניסיון אישי !! רפואה שלמה לך אמיר רפואת הנפש במיוחד !!!

טל.מ כל עוד אני מצחיק ומשמח אנשים אין לי בעיה עם זה , מה כן לגביך עם הפסימיות והדכאונות שלך ונהרות הדמעות שלך עד ונציה לגבי פינאס , עדיף להיות בצד הנכון !!
01-Aug-2014, 7:56
הודעה: #17
(01-Aug-2014 3:33)זאב רווח כתב:  עוד פעם חבורת הזבל בסימפוניה ? אוהד נתניה בשם אמיר מדברר את קריית שמונה כאילו לקחנו בחלומותיו את הגביע ומדבר עלי שאני חולה סכיזופרניה ? על זה כבר נאמר הרצחת וגם ירשת ? גם זה שאתה מדמיין את עצמך בקריית שמונה אם היינו לוקחים את הגביע ואם קיודה לא היה מחמיץ ואם החלוץ שלהם לא שם לנו בעיטה לפינה בגול ואם ואם אז או אז היינו עכשיו ברוסיה

בוא אני אלך אתך יותר רחוק אם יגאל מנחם היה שם את הפנדל נגד שמשון תל אביב היינו לוקחים אליפות , אם עודד מכנס ודוד לביא היו מכניסים גול נגד הפועל ירושלים בשנת 81 היינו לוקחים אליפות ולא כפר סבא , ואם בזמן מתיאוס היינו מנצחים את בני יהודה דניאל יאמר אולי היה נשאר כאן והיינו לא משחקים נגד דינמו מוסקבה ברוסיה אלא נגד מאריבור באלופות , אבל מה לעשות והפנטזיות שלך אמיר הן הן אשר מצביעות על מחלה נפשית קשה אין לי מושג כי איני פסיכיאטר אבל כנראה שמחלות הנפש בשמותיהן מוכרים לך מניסיון אישי !! רפואה שלמה לך אמיר רפואת הנפש במיוחד !!!

טל.מ כל עוד אני מצחיק ומשמח אנשים אין לי בעיה עם זה , מה כן לגביך עם הפסימיות והדכאונות שלך ונהרות הדמעות שלך עד ונציה לגבי פינאס , עדיף להיות בצד הנכון !!

עם החמאס יש הפסקת אש ל72 שעות, אולי גם אתה תעלם לנו ל72 שעות?
היה פורום סביר עד ש״ביקשו ממך לכתוב פה״ ולזיין לנו במח

מפגר אבל אופטימי
01-Aug-2014, 9:24
הודעה: #18
לדעתי שומרים את טופי לגומלין ...
שלח תגובה 

[-]