מכבי נתניה
המון כבוד לבעלים וליוסי מזרחי את הולצמן והמון תודה - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: המון כבוד לבעלים וליוסי מזרחי את הולצמן והמון תודה (/showthread.php?tid=968)

עמודים: 1 2

המון כבוד לבעלים וליוסי מזרחי את הולצמן והמון תודה - זאב רווח - 31-May-2014 22:31

אומרים לי שחוץ מדודו הברזילאי גם בלם צרפתי אמור להגיע וכבר מעל 80 אחוז שמושיקו לוגסי ילבש צהוב העונה הפעם של נתניה .
זה אומר בלם ברמה , קשר נסוג ברמה , קשר התקפי ברמה .
זה גם אומר שיש כבר 3 זרים ויש המון שחקנים ישראלים שמציעים עצמם לנתניה מי היה מאמין ? אני גם עכשיו מתקשה להאמין .

קודם זה אומר שהבעלים מוציאים יותר כסף ממה שנאמר ועל זה המון כבוד ברכה והצלחה
כשיושלם הפאזל למי שאין מנוי יצטרך להחזיר אמון לבעלים ברכישת מנוי חייבים למלא במנויים לפחות 5000 אוהדים .

RE: המון כבוד לבעלים וליוסי מזרחי את הולצמן והמון תודה - אופיר34 - 31-May-2014 22:33

אני מקווה שאתה מוכן לתגובות שהפוסט הזה יגרור Wink

המון כבוד לבעלים וליוסי מזרחי את הולצמן והמון תודה - טל.מ - 31-May-2014 22:42

עזוב רווח אתה נסחף לגמרי. אף אחד לא חתם אף אחד לא סגר ובינתיים חוץ מדיבורים אין כלום.
הגבתי רק בגלל אופיר .

RE: המון כבוד לבעלים וליוסי מזרחי את הולצמן והמון תודה - amir - 31-May-2014 22:44

בנתיים היחידי שהגיע לחתום במשרדים בנתניה זה שחקן מהליגה השניה אז בא נחכה להחתמות רשמיות לפני מחיאות הכפים.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

RE: המון כבוד לבעלים וליוסי מזרחי את הולצמן והמון תודה - eliahu - 31-May-2014 22:46

רווח אתה אופטימי ואם אכן זה יסכר כפי שכתבת אז שיהיה לנו שבוע טוב ושמח.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

RE: המון כבוד לבעלים וליוסי מזרחי את הולצמן והמון תודה - זאב רווח - 31-May-2014 23:18

נכון ששום דבר לא סגור אבל שימו לב מידיעה אישית יש מו"מ לכיוון שרוצים לסגור לא לפלרטט ואם זה לא יהיה השחקן הזה אז שחקן אחר במקומו יגיע זה אומר המון ששגב התכוון לחזק את הקבוצה באמת לכיוון פליאוף עליון וזאת בשבילי ההפתעה היפה ועל זה אני אומר כל הכבוד והלוואי ולא אתבדה .

טל אני מודע שיש לך עוד כעסים על שחרור פינאס אבל בינינו פינאס הובא כמגן שמאלי לנתניה תופס עמדת זר וכזר הוא די בינוני . גם עומר פרץ לא נופל ממנו וזה לא מדויק לומר שירדנו ליגה עם עומר פרץ גם עם פינאס ירדנו ליגה לפחות מעל חצי עונה .

אופיר אני אופטימי כי יש שינוי כיוון מבורך מאז אלי שגב ומאור דרכו בנתניה , אין בעיה לקטול כשזה מגיע אבל כאן מדובר על ממש השקעה יפה ותכנון טוב ואני בעד לחזק מגמות כאלו תמיד כמו בימי דניאל יאמר עד שהגיע ברקו והרס הכל

לי אישית חסר לי אם מושיקו לוגסי יגיע שחקן קישור התקפי כמו סינטיהו סולליך , מאז שהיה בעכו מצא חן בעיני המשחק שלו הלוואי גם אותו יביאו שחקן חופשי כרטיס ביד מת להצליח זאת הזדמנות טובה בשבילנו ובשבילו .
בענין רביד גזל פליפצ'וק אם רביד רוצה לבוא ובנתניה המאמנים והבעלים יוכלו לעמוד בחוזה אני בעד , צריך לשכוח העבר להתאחד לגבי העתיד !

RE: המון כבוד לבעלים וליוסי מזרחי את הולצמן והמון תודה - רמי - 01-Jun-2014 12:13

לא את לוגסי די סיימנו עם ההההשאלות

RE: המון כבוד לבעלים וליוסי מזרחי את הולצמן והמון תודה - צהוב לעולמים - 01-Jun-2014 12:16

פוסט מיותר תנו לנו חתימות!@#!@

RE: המון כבוד לבעלים וליוסי מזרחי את הולצמן והמון תודה - mordii2 - 01-Jun-2014 14:17

זאב הבעיה לא הבעלים ולא יוסי מזרחי את הולצמן הבעיה מי שלוחש באוזנו של הבעלים וזה הנחש מוטלה שגרם לנתניה לרדת ועכשיו חוזר בדלת הראשית
ורק תחשוב על זה 150 אלף שקל בחודש זה מוטלה בלדב וגיל לב ועכשיו תחשוב על איזה שחקן תותח אפשר במקומם

RE: המון כבוד לבעלים וליוסי מזרחי את הולצמן והמון תודה - Shaul - 01-Jun-2014 15:31

(31-May-2014 22:31)זאב רווח כתב:  אומרים לי שחוץ מדודו הברזילאי גם בלם צרפתי אמור להגיע וכבר מעל 80 אחוז שמושיקו לוגסי ילבש צהוב העונה הפעם של נתניה .
זה אומר בלם ברמה , קשר נסוג ברמה , קשר התקפי ברמה .
זה גם אומר שיש כבר 3 זרים ויש המון שחקנים ישראלים שמציעים עצמם לנתניה מי היה מאמין ? אני גם עכשיו מתקשה להאמין .

קודם זה אומר שהבעלים מוציאים יותר כסף ממה שנאמר ועל זה המון כבוד ברכה והצלחה
כשיושלם הפאזל למי שאין מנוי יצטרך להחזיר אמון לבעלים ברכישת מנוי חייבים למלא במנויים לפחות 5000 אוהדים .

בינתיים היחידים שמגיעים למשרדים זה החברת ניקיון.