מכבי נתניה
השקט בגזירתנו מעורר דאגות? - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: השקט בגזירתנו מעורר דאגות? (/showthread.php?tid=931)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: השקט בגזירתנו מעורר דאגות? - אופיר34 - 27-May-2014 0:02

(26-May-2014 23:24)טל.מ כתב:  אני תומך בשאול ותוהה אופיר איך השנה שעברה לא שינתה את צורת מחשבתך אפילו במילימטר .

זה בסדר. לא חשבנו אחרת... נראה לי שאתה ושאול הופרדתם בלידתכם....

ואת האמת אתה באמת מצחיק אותי לפעמים. האחרון שצריך לדבר על שינוי צורת מחשבה זה אתה אדוני הנכבד. הרי בדיוק היום לפני שנה האדון טל מ. פקפק בכל שם שעלה בהקשר של מכבי נתניה. אותם התגובות היו אז ואותם התגובות גם היום.
אמרתי לך כבר אלף פעם ,הרוטינה הזאת לא תשתנה לעולם. עונת המלפפונים הזאת הומצאה במיוחד לאנשים כמוך וכמו שאול. אתה בדר"כ פורח בתקופה הזאת וברב הפעמים 10 חודשים אח"כ שותק כמו דג.
אז תמשיכו לדאוג כמו שאתם כל כך אוהבים ואנחנו ננסה להוריד כוננות. עולם כמנהגו נוהג....

השקט בגזירתנו מעורר דאגות? - טל.מ - 27-May-2014 0:05

די התשובה שלך ריקה מתוכן. איפה ההתלבטות החשיבה ההערכה מחדש הפקת הלקחים ..? לפני יותר משנה סירבת לראות את המציאות שהורידה את הקבוצה שלך ליגה וכלום לא השתנה מאז ? שמע זה לא רציני.
חוץ מזה כאיש QA אתה צריך להיות מדויק. שני שמות . לא כל שם. אני אזכיר לך שוב - מזרחי ולויטה.

RE: השקט בגזירתנו מעורר דאגות? - amir - 27-May-2014 0:07

(27-May-2014 0:00)טל.מ כתב:  לא אתה היה זה שהבטיח החתמה גדולה בראשון או שני ..? כי הזמן אוזל ..
הוא התכוון שגניש חתם בתפקיד הדובר.

RE: השקט בגזירתנו מעורר דאגות? - אופיר34 - 27-May-2014 0:20

(27-May-2014 0:05)טל.מ כתב:  די התשובה שלך ריקה מתוכן. איפה ההתלבטות החשיבה ההערכה מחדש הפקת הלקחים ..? לפני יותר משנה סירבת לראות את המציאות שהורידה את הקבוצה שלך ליגה וכלום לא השתנה מאז ? שמע זה לא רציני.
חוץ מזה כאיש QA אתה צריך להיות מדויק. שני שמות . לא כל שם. אני אזכיר לך שוב - מזרחי ולויטה.

ריקה מתוכן ???
יוסי מזרחי - אין סיכוי...
לויטה - לא יחזור לארץ ועוד לנתניה....
שלו - לא ירד ליגה....
ערן לוי - בחיים לא...

ואני כבר לא מדבר על כל הקיטורים על הבית אבות, על האיטיות, על הבנייה וכו' וכו'...
חביבי, אחד הדברים החשובים שאיש QA צריך זה זכרון.... אל תנסה לסבן אותנו. כולה עברה שנה.
ואתה שוב חוזר לירידה (זה כנראה מאד נוח להאחז "בהישג" היחידי שלך בשנים האחרונות) - הקבוצה הזה ירדה בגלל הרבה סיבות לאו דווקא בגלל הבנייה שלה. כבר דשנו בזה הרבה מידי פעמים ,ולמרות שזה מאד נוח לך להעלות את הנושא בעיתויים כאלה ואחרים, אני מוותר על התענוג לחזור לזה שוב.
אני מציע לך להתמקד בנבואה הבאה שלך.... למה ללכת אחורה....

השקט בגזירתנו מעורר דאגות? - טל.מ - 27-May-2014 0:24

(27-May-2014 0:20)אופיר34 כתב:  
(27-May-2014 0:05)טל.מ כתב:  די התשובה שלך ריקה מתוכן. איפה ההתלבטות החשיבה ההערכה מחדש הפקת הלקחים ..? לפני יותר משנה סירבת לראות את המציאות שהורידה את הקבוצה שלך ליגה וכלום לא השתנה מאז ? שמע זה לא רציני.

ריקה מתוכן ???
יוסי מזרחי - אין סיכוי...
לויטה - לא יחזור לארץ ועוד לנתניה....
שלו - לא ירד ליגה....
ערן לוי - בחיים לא...

ואני כבר לא מדבר על כל הקיטורים על הבית אבות, על האיטיות, על הבנייה וכו' וכו'...
חביבי, אחד הדברים החשובים שאיש QA צריך זה זכרון.... אל תנסה לסבן אותנו. כולה עברה שנה.
ואתה שוב חוזר לירידה (זה כנראה מאד נוח להאחז "בהישג" היחידי שלך בשנים האחרונות) - הקבוצה הזה ירדה בגלל הרבה סיבות לאו דווקא בגלל הבנייה שלה. כבר דשנו בזה הרבה מידי פעמים ,ולמרות שזה מאד נוח לך להעלות את הנושא בעיתויים כאלה ואחרים, אני מוותר על התענוג לחזור לזה שוב.
אני מציע לך להתמקד בנבואה הבאה שלך.... למה ללכת אחורה....

מכיון שאני במקצוע שלך רק מהצד השני אומר לך שגם לי יש זיכרון מעולה. ואם אתה רוצה לפתוח לי באג - תביא הוכחות. אני אומר מזרחי ולויטה. אתה טוען עוד ? תוכיח. אין נדמה לי . או 0 או 1 או שתסגור את הבאג כלא ניתן לשחזור.

RE: השקט בגזירתנו מעורר דאגות? - זיו פלם - 27-May-2014 0:28

(27-May-2014 0:00)טל.מ כתב:  לא אתה היה זה שהבטיח החתמה גדולה בראשון או שני ..? כי הזמן אוזל ..

אני אמרתי שיש לי הרגשה ואז בן שער ושפונגין טסו לי עם הנבחרת

בבקשה
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=127&docID=169651&lang=HE

חם חם מהתנור

השקט בגזירתנו מעורר דאגות? - טל.מ - 27-May-2014 0:36

אני לא יודע מה יפול בגורל המומ עם נווקאמה אבל במקרה יצא לי לשמוע היום ב103 את אחד מבעלי הקבוצה , דמיאן משו .. והוא נשאל לגבי השחקן ותשובתו היתה שהוא ישחק השנה ברעננה. אז אולי זו עוד המצאה של ידידנו או שיש משהו בגו. בכל מקרה למען המוטיב הסקפטי - אם איזי לא הצליח לקנות אותו מאשר אלון .. Wink

RE: השקט בגזירתנו מעורר דאגות? - זיו פלם - 27-May-2014 0:41

(27-May-2014 0:36)טל.מ כתב:  אני לא יודע מה יפול בגורל המומ עם נווקאמה אבל במקרה יצא לי לשמוע היום ב103 את אחד מבעלי הקבוצה , דמיאן משו .. והוא נשאל לגבי השחקן ותשובתו היתה שהוא ישחק השנה ברעננה. אז אולי זו עוד המצאה של ידידנו או שיש משהו בגו. בכל מקרה למען המוטיב הסקפטי - אם איזי לא הצליח לקנות אותו מאשר אלון .. Wink

אשר אלון אריק אזיקוביץ אלי שגב זה נראה כמו פרלמנט של בית קפה

השקט בגזירתנו מעורר דאגות? - טל.מ - 27-May-2014 0:42

רק חסרים לי שאולי ואירנה

RE: השקט בגזירתנו מעורר דאגות? - זיו פלם - 27-May-2014 0:44

(27-May-2014 0:42)טל.מ כתב:  רק חסרים לי שאולי ואירנה

קובי בלדב בתפקיד שאולי
גיל לב בתפקיד אירנה
ושפיגלר בתפקיד קרקו