מכבי נתניה
השקט בגזירתנו מעורר דאגות? - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: השקט בגזירתנו מעורר דאגות? (/showthread.php?tid=931)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: השקט בגזירתנו מעורר דאגות? - Nakar Dudi - 20-May-2014 18:14

(20-May-2014 18:01)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב:  פירסמו שגם נוואקמה בדרך לנתניה אני רואה ששגב קורא את הדעות של האנשים בפורום נוואקמה +ביטון+ קאיודה= הצהרת כוונות לאליפות

"בדרך לנתניה..." מזכיר לי תקופות שלפני עידן האינטרנט שהיינו בקיץ מחכים לראות במוספי הספורט מי עובר לאן וכו'. מודה שהיום זה לא מרגש כמו פעם בגלל ריבוי האתרים/ידיעות מפוברקות וגם אולי בגלל הגיל.
לדעתי העונה של הרכש הטובה ביותר של נתניה הייתה ב 1986. הצהרת כוונות הכי חזקה שיכולה להיות. אריה חביב(שוער נבחרת), ניסים ברדה(בלם נבחרת), החזרנו את עודד וגדי מכנס ממכבי פ"ת אחרי עונה גדולה שלהם וכמובן חיים בר חזר אחרי פציעה. אז חוץ ממשחק פתיחה גדול(3:0 על מכבי פ"ת) העונה הייתה כישלון מוחלט.

בקיצור נתאזר בסבלנות ולא צריך להתלהב מכל פרסום Smile

השקט בגזירתנו מעורר דאגות? - טל.מ - 22-May-2014 15:34

עפ ספורט 5 השקט בגזרתנו מופר קמעה עת ק״ש עומדת להחתים מחר את טופי ומתקרבת להחתים את נווקאמה.
כנראה שדני אלבס בדרך לנתניה. חבל אני לא סובל אותו..

RE: השקט בגזירתנו מעורר דאגות? - אלון - 22-May-2014 15:49

(22-May-2014 15:34)טל.מ כתב:  עפ ספורט 5 השקט בגזרתנו מופר קמעה עת ק״ש עומדת להחתים מחר את טופי ומתקרבת להחתים את נווקאמה.
כנראה שדני אלבס בדרך לנתניה. חבל אני לא סובל אותו..

זה אותו שקט שהיה...אין חדש תחת השמש,ק"ש עומדת להחתים את טופי כבר מינואר...תהיה בטוח שאם הוא יחתום בק"ש יחתום אצלנו אחד לא פחות טוב(ובמקרה של טופי זו לא בעיה כ"כ גדולה...Tongue ).

RE: השקט בגזירתנו מעורר דאגות? - Shaul - 22-May-2014 16:03

מכבי נתניה רדומה חד משמעית.

RE: השקט בגזירתנו מעורר דאגות? - פיליפצ'וק - 22-May-2014 16:44

הפלצה של תומר לוי וכל ההיסטרים מתחילים ליילל.
לטופי יש חוזה לעונה עונה עם נתניה אז ככה שהוא יכול לסכם עם ק"ש עד מחר, בלי שיחרור מנתניה הוא לא יכול ללכת לשום מקום.

השקט בגזירתנו מעורר דאגות? - טל.מ - 22-May-2014 16:47

בוא נגדיר את זה ככה (לפחות לפי דעתי) - כמועדון שיודע שהוא צריך להחליף לפחות 5-6 שחקנים מה11 שפותחים - אנחנו קצת רדומים . ומתוך ה6 האלה - מתוך הנחה אולי שגויה שדאבור לא מיועד להרכב ,להחליף 3 שחקני הגנה נראה לי יותר מידי. אבל עוד חזון למועד .

(22-May-2014 16:44)פיליפצוק כתב:  הפלצה של תומר לוי וכל ההיסטרים מתחילים ליילל.
לטופי יש חוזה לעונה עונה עם נתניה אז ככה שהוא יכול לסכם עם ק"ש עד מחר, בלי שיחרור מנתניה הוא לא יכול ללכת לשום מקום.

אתה יודע אם נתניה אישרה לו לנהל מומ לפני שאתה מתחיל בשלל הברכות שלך ?

(22-May-2014 16:44)פיליפצוק כתב:  הפלצה של תומר לוי וכל ההיסטרים מתחילים ליילל.

אתה יודע אם נתניה אישרה לו לנהל מומ לפני שאתה מתחיל בשלל הברכות שלך ?

RE: השקט בגזירתנו מעורר דאגות? - פיליפצ'וק - 22-May-2014 17:07

אם היא אישרה לו, אז כנראה שיוסי מזרחי החליט שהוא יכול להביא מישהו טוב ממנו לעמדה הזו או לחילופין הוא החליט שהוא צריך את משבצת הזר של טופי לתפקיד אחר ומגן ימני הוא יביא רכש מישראל.
זו זכותו ואנחנו נשפוט את ההחלטה הזו רק בעונה הבאה.
ואני לא מבין מה הבעיה עם השקט, שקט זה טוב, שקט זה אומר שמתמקדים בעשייה מאחורי הקלעים ולא בזיוני שכל בתקשורת או בספינים חסרי ערך ויוצאים החוצה רק כאשר הדברים סגורים.

RE: השקט בגזירתנו מעורר דאגות? - אריאל - 22-May-2014 17:44

פולניה אחת מספרת לחברה שלה שהבת שלה מצאה את החתן המושלם, לא מסכים שתצא לעבוד, נתן לה כרטיס אשראי לא מוגבל לרכישות שלה, מפרגן לה שכל בוקר נפגשת עם חברות לשופניג וארוחות בחוץ ובערב כשהוא חוזר, הוא מתעקש להכין בעצמו לשניהם ארוחת ערב, ואחר כך עושה כלים, מטפל בכביסה, מגהץ ובסוף שבוע עושה ספונג׳ה.

אבל הבן שלה ממש מסכן, התחתן עם מכשפה אמיתית, היא לא מוכנה לעבוד, יש לה כרטיס אשראי וכל בוקר נפגשת עם חברות לשופניג ולמסעדות, בערב כשהוא חוזר, אין מה לאכול אז הוא נאלץ לבשל, גם עבורה, אם הוא לא יכבד ומגהץ בעצמו לא יהיה לו מה ללבוש לעבודה ובסוף שבוע כשהבית כבר במצב זוועתי, במקום לנוח הוא נאלץ לעשות ספונז׳ה כי היא לא מוכנה להשגיח על עוזרת...

כל מי שלא שווה כלום כשהוא אצלנו כשעוזב אותנו הוא אבידה גדולה. מי שחותם אצלנו הוא ברירת מחדל אבל אצל אחרים הוא ״חיזוק״
כשאצלנו לא מחתימים אף אחד אנחנו רדומים ואם מחתימים זאת ״החתמה חפוזה״ אצל אחרים החתמה מהירה זאת היערכות נכונה והחתמה מאוחרת זאת עבודת סקאוטינג רצינית ובררנית

מעייף פה

השקט בגזירתנו מעורר דאגות? - טל.מ - 22-May-2014 17:55

מה שאני חושב שאתה לא מבין הוא -

א. לדעתי אף קבוצה עם יכולת כלכלית בינונית ומטה כמו נתניה לא תצטרך להחליף חצי קבוצה. אל תתעלם מהנתון הזה .
ב. אני לא בטוח שחוץ מאלון ואמיר כולם כולל צוות האימון חושבים שטופי כזה אפס. להזכירך נתון ששכחת - השחקן פתח בכל המשחקים העונה, ומבוקש ע״י קבוצת צמרת בארץ. מה שטוב לקש רע לנתניה ?
ג. לדעתי וזו דעתי בלבד השקט הזה גם מצביע על בעיה כלכלית. קשה לי לחשוב שהפרדות מאחד השותפים אין לה משמעות כלכלית.
לכן יש ביננו שלא מתים על השקט הזה. מה שמיד מקפיץ את כל הפליפצ׳וקים והאופירים שחלילה אם תגיד משהו שונה מדעתם המלומדה.

RE: השקט בגזירתנו מעורר דאגות? - אופיר34 - 22-May-2014 18:06

היות ושמי עלה לאוויר.... (וברור לכולם ע"י מי כמובן...).

כמו ששמת לב אני לפחות משתדל לא להתערב ,כי באמת אני מגיע למסקנה שעולם כמנהגו נוהג. ואריאל צודק בכל מילה. ששקט זה רע, שרועש זה גרוע, שמשחררים זה על הפנים, שמחתימים תמיד אפשר יותר טוב....
בקיצור, יהודים זה עם קשה עורף...
בינתיים תמשיכו לאכל אחד לשני את הראש על כלום..
שיהיה סגל סגור נדבר....