מכבי נתניה
האמת, כל הדיבורים על היחסים בין הבעלים והיכולות הכספיות שלהם - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: האמת, כל הדיבורים על היחסים בין הבעלים והיכולות הכספיות שלהם (/showthread.php?tid=883)

עמודים: 1 2

האמת, כל הדיבורים על היחסים בין הבעלים והיכולות הכספיות שלהם - אריאל - 10-May-2014 17:33

מגעיל אותי.

זה לא עינייני, זה לא מעניין אותי, זאת בעיקר רכילות זולה ולשון הרע.

אני אוהד וכזה אני נשאר.

יאללה, נדבר בעונה הבאה

האמת, כל הדיבורים על היחסים בין הבעלים והיכולות הכספיות שלהם - טל.מ - 10-May-2014 18:47

לא מבין מה מגעיל אותך. עתיד המועדון ובטחונו הכלכלי לא מעניינים אותך ?

RE: האמת, כל הדיבורים על היחסים בין הבעלים והיכולות הכספיות שלהם - אופיר34 - 10-May-2014 19:54

יפה אמרת אריאל Exclamation
לצערי זה לא השתנה כי יש פה אנשים שמבחינתם המקלדת סופגת הכל.
הכל פשוט, הכל ברור מאליו והכל פתיר.
אם היו נותנים לי 3 משאלות הראשונה היתה לתת לאחד החכמים פה לנהל קבוצת כדורגל. אני מת לראות איך הקבוצה היתה מתנהלת בהנהגתם.

האמת, כל הדיבורים על היחסים בין הבעלים והיכולות הכספיות שלהם - טל.מ - 10-May-2014 20:09

תגיד אופיר במה אתה לוקה ...? קראת כאן שמישהו רוצה להעיף את ההנהלה הקיימת? שמישהו טוען משהו כנגדם שהכל פשוט הכל פתיר ..?
אנשים מודאגים . מה הבעיה בזה ?

RE: האמת, כל הדיבורים על היחסים בין הבעלים והיכולות הכספיות שלהם - אופיר34 - 10-May-2014 20:32

(10-May-2014 20:09)טל.מ כתב:  תגיד אופיר במה אתה לוקה ...? קראת כאן שמישהו רוצה להעיף את ההנהלה הקיימת? שמישהו טוען משהו כנגדם שהכל פשוט הכל פתיר ..?
אנשים מודאגים . מה הבעיה בזה ?

הבעיה הכי גדולה שלך שאתה לא מודע לבעיה שלך. הבנת את זה ??

תן כבר לאנשים לעבוד ותפסיק לבלבל את המח עם כל הדאגות שלך. אם רק אחוז מכל הדאגות שלך בשנים האחרונות היו מתממשות כולנו כבר לא היינו פה.

כל היום אתה מצוטט לי את ידיעות מהתקשורת כאילו מדובר בעשרת הדיברות שקיבלנו ממשה רבנו. יאללה כבר ,באמת נמאסת...
וחשבתי שכבר אני מחוסן.....

האמת, כל הדיבורים על היחסים בין הבעלים והיכולות הכספיות שלהם - טל.מ - 10-May-2014 20:44

טוב הרמת להנחתה אבל כבר אין לי כח אליך . תקרא מסביב ותבין שאתה העיוור היחיד.

RE: האמת, כל הדיבורים על היחסים בין הבעלים והיכולות הכספיות שלהם - אופיר34 - 10-May-2014 20:50

נתחיל בזה שאני אומר את דעתי בלי קשר למה שקורה מסביב.
ההיסטוריה כבר הוכיחה שלא כל מה שקורה "מסביב" תמיד מתממש (בדר"כ לא..).
מעבר לזה, אני בסה"כ חיזקתי את פותח הפוסט ולא הזכרתי שמות, אבל כנראה שמי שהמציא את המשפט "על ראש הגנב בוער הכובע" ידע על מה הוא מדבר.

עכשיו אתה מוזמן להמשיך לתאר את כל דאגותיך...
רק תודיע לי מתי אפשר להוריד רמת כוננות.

RE: האמת, כל הדיבורים על היחסים בין הבעלים והיכולות הכספיות שלהם - אריאל - 10-May-2014 20:50

(10-May-2014 18:47)טל.מ כתב:  לא מבין מה מגעיל אותך. עתיד המועדון ובטחונו הכלכלי לא מעניינים אותך ?

מעניין גם מעניין...

מנהלים פה דיון בלי בסיס בלי מידע בלי הבנה מישהו מעלה ספקולציה אצל השני יש כבר פרשנות לספקולציה השלישי כבר לוקח את הספקולציה כתורה מסיני והרביעי כבר מביע דעתו על אנשים יקרים על סמך ניתוח הספקולציה של החמישי שלא הבין כלום ממה שאמר השני על דברי הראשון

ואז כולם מסתובבים עם כאב בטן כי המועדון על סף פירוק וירידת שלוש ליגות כי הבעלים החדשים (שהם ליצנים שנבהלו מעצמם) עשו עלינו סיבוב כדי לקבל קצת יחסי ציבור ומוכרים הכל בזול כי הם רבו בארוחת בוקר אצל אופירע שהקדימה בסקופ את פשחצקי (או ההיפך)

בדרך כלל זה אמור להיות בספרדית בטלויזיה פרק 4381 כשאנטוניו בוגד בלוליטה הבת של פרננדו מהרומן עם מריה האחות הרחמניה....

RE: האמת, כל הדיבורים על היחסים בין הבעלים והיכולות הכספיות שלהם - אופיר34 - 10-May-2014 20:52

אריאל ,שלא תעיז להרגיע אותנו !
יש פה אנשים שרוגע עושה להם צרבת....

האמת, כל הדיבורים על היחסים בין הבעלים והיכולות הכספיות שלהם - טל.מ - 10-May-2014 20:54

(10-May-2014 20:50)אופיר34 כתב:  נתחיל בזה שאני אומר את דעתי בלי קשר למה שקורה מסביב.
ההיסטוריה כבר הוכיחה שלא כל מה שקורה "מסביב" תמיד מתממש (בדר"כ לא..).
מעבר לזה, אני בסה"כ חיזקתי את פותח הפוסט ולא הזכרתי שמות, אבל כנראה שמי שהמציא את המשפט "על ראש הגנב בוער הכובע" ידע על מה הוא מדבר.

עכשיו אתה מוזמן להמשיך לתאר את כל דאגותיך...
רק תודיע לי מתי אפשר להוריד רמת כוננות.

אני מסכים איתך . אתה באמת אומר את דעתך וממשיך לומר אותה בלי קשר למה שקורה מסביב. הגדרת את בעייתך לבד. הללויה.