מכבי נתניה
חצי הגמר - שעה וחלוקת יציעים - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: חצי הגמר - שעה וחלוקת יציעים (/showthread.php?tid=703)

עמודים: 1 2 3 4

RE: חצי הגמר - שעה וחלוקת יציעים - מוטי נקש - 30-Mar-2014 20:13

מכירה מוקדמת.מחירים.יש מידע עליהם...

RE: חצי הגמר - שעה וחלוקת יציעים - פיליפצ'וק - 30-Mar-2014 20:23

משנה יציע, משנה מזל.
11-12 לא האיר לנו מזל, אולי 8-10 כן Smile

RE: חצי הגמר - שעה וחלוקת יציעים - אלון - 30-Mar-2014 20:50

מבחינת המנחוס בסדר,מבחינת מיקום-גועל נפש של מיקום.איך שמים אותנו ואת ב״ש באותם יציעים? ואל תספרו לי שיש הפרדה בין היציעים.עוד טימטום מבית היוצר של ההתאחדות לכדורגל,חוסר היגיון מוחלט.אנחנו וק״ש צריכים להיות במערבי,ב״ש ופ״ת במזרחי.

RE: חצי הגמר - שעה וחלוקת יציעים - תומר חרוב - 30-Mar-2014 20:59

אי אפשר לשים קבוצה אחת במערבי ואחת במזרחי. גם כשהפועל משחקת מול ביתר ברמת גן מחלקים חצי חצי.
ומה הבעיה שנשב באותו צד, לא אותו יציע, של ב"ש? אנחנו אפילו לא משחקים נגדם.

RE: חצי הגמר - שעה וחלוקת יציעים - זיו פלם - 30-Mar-2014 21:01

(30-Mar-2014 20:50)אלון כתב:  מבחינת המנחוס בסדר,מבחינת מיקום-גועל נפש של מיקום.איך שמים אותנו ואת ב״ש באותם יציעים? ואל תספרו לי שיש הפרדה בין היציעים.עוד טימטום מבית היוצר של ההתאחדות לכדורגל,חוסר היגיון מוחלט.אנחנו וק״ש צריכים להיות במערבי,ב״ש ופ״ת במזרחי.

ההתאחדות רוצה צבע

מול המצלמות

RE: חצי הגמר - שעה וחלוקת יציעים - אלון - 30-Mar-2014 21:08

תומר אל תהיה תמים,אני יותר מבטוח שתהיה התגרות מצד שני הקהלים,ראה משחק אימון טרום עונה...
ולמה לחלק את אוהדי הקבוצה למזרחי ומערבי? מצדי שיעשו הגרלה ויחליטו איזה שני קהלם אשר לא משחקים אחד נגד השני,ישבו במערבי ובמזרחי.לדעתי מכבי פ״ת ובאר שבע יביאו יותר קהל מנתניה וק״ש לכן הם צריכים לשבת במזרחי שם פוטנציאל המקום גדול יותר.

RE: חצי הגמר - שעה וחלוקת יציעים - amir - 30-Mar-2014 21:19

ההחלטה כבר נפלה והיא סבירה ולא מקפחת אף אחד אז מספיק לחפור.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

RE: חצי הגמר - שעה וחלוקת יציעים - Hagiqq - 30-Mar-2014 22:46

הטימטום הוא עצם קיום המשחק ברמת גן.
גדול מידי.רחוק מידי.מגעיל מידי

מה רע בטדי למשל ?

RE: חצי הגמר - שעה וחלוקת יציעים - לואיס מריןןןןןןןןןן - 30-Mar-2014 22:58

שמעו אם אנחנו לא מפרקים את מכבי פתח תקווה אנחנו פשוט פראיירים אני רואה את המשחק שלהם מול ביתר היה צריך להיות 5-0 לביתר הבינונית מכבי פתח תקווה יותר גרועה מרמת השרון ואני שם כסף שהם יורדים ליגה פשוט קבוצה חלשה אם הקהל שלנו חייבים לעבור אותם

RE: חצי הגמר - שעה וחלוקת יציעים - יגאל יהב - 30-Mar-2014 23:23

(30-Mar-2014 22:58)לואיס מריןןןןןןןןןן כתב:  שמעו אם אנחנו לא מפרקים את מכבי פתח תקווה אנחנו פשוט פראיירים אני רואה את המשחק שלהם מול ביתר היה צריך להיות 5-0 לביתר הבינונית מכבי פתח תקווה יותר גרועה מרמת השרון ואני שם כסף שהם יורדים ליגה פשוט קבוצה חלשה אם הקהל שלנו חייבים לעבור אותם

החזקתי אצבעות לבית"ר במשחק הזה. ולא שהאצבעות שלי פתאום קיבלו צורה של מנורה, אלא אני פשוט מעוניין שפ"ת תגיע למשחק הזה כשהיא מוטרדת מבעיות תחתית חמורות ככל האפשר. כשהיא מתלבטת אם לא להימנע משיתוף שחקן זה או אחר כדי לשמור אותו למלחמה נגד הירידה. אולי בסוף לא יעזור כלום, אבל להזיק זה לא יזיק.