מכבי נתניה
סיום בדרבי הנוער - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: סיום בדרבי הנוער (/showthread.php?tid=662)

עמודים: 1 2 3

סיום בדרבי הנוער - amir - 22-Mar-2014 16:03

מכבי נתניה מנצחת את ביתר טוברוק בתוצאה 2-1.

RE: סיום בדרבי הנוער - לואיס ראזאק - 22-Mar-2014 16:25

מחצית ראשונה נאה ומחצית שנייה זוועה (הרגיש כמו 10 ד"ק תוספת זמן...).

ומזג אוויר איום ונורא ואנחנו רק במרס... סעמק.

RE: סיום בדרבי הנוער - פיליפצ'וק - 22-Mar-2014 16:45

כל הכבוד על הניצחון, טוב ליריבות ולאגו אבל אותי מה שמעניין זה אלו שחקנים ניתן לקחת משתי הקבוצות לעונה הבאה.
אז ככה, בנתניה אני לוקח את ירין חסן ונור ביסאן, את מנצור ויאיר זיו משאיל, כל השאר לא שווים בשלב זה בוגרים לדעתי.
מטוברוק אני לוקח קודם כל את השוער מהדי זועבי ומשאיל להתחשלות בקבוצת בוגרים בליגה הלאומית, יכול היות השוער הבא של המועדון ללא ספק, את איאד אבו עביד שלא שיחק היום אחלה בלם, מנהיג, יכול להשתלב בכייף שנה הבאה אפילו בהרכב ואת ראול גרשומוב.

RE: סיום בדרבי הנוער - זיו פלם - 22-Mar-2014 17:13

(22-Mar-2014 16:45)פיליפצוק כתב:  כל הכבוד על הניצחון, טוב ליריבות ולאגו אבל אותי מה שמעניין זה אלו שחקנים ניתן לקחת משתי הקבוצות לעונה הבאה.
אז ככה, בנתניה אני לוקח את ירין חסן ונור ביסאן, את מנצור ויאיר זיו משאיל, כל השאר לא שווים בשלב זה בוגרים לדעתי.
מטוברוק אני לוקח קודם כל את השוער מהדי זועבי ומשאיל להתחשלות בקבוצת בוגרים בליגה הלאומית, יכול היות השוער הבא של המועדון ללא ספק, את איאד אבו עביד שלא שיחק היום אחלה בלם, מנהיג, יכול להשתלב בכייף שנה הבאה אפילו בהרכב ואת ראול גרשומוב.

שכחת את דין גל לדעתי אחלה שוער ,יותר טוב ממהדי

סיום בדרבי הנוער - טל.מ - 22-Mar-2014 17:36

מהדי זועבי=בעיקר יחסי ציבור. לא ראיתי שהוא טוב מדין גל או מתן זלמנוביץ.

סיום בדרבי הנוער - זיו פלם - 22-Mar-2014 18:05

(22-Mar-2014 17:36)טל.מ כתב:  מהדי זועבי=בעיקר יחסי ציבור. לא ראיתי שהוא טוב מדין גל או מתן זלמנוביץ.

בעיקר ? זה רק יחסי ציבור ואבא שלו
ראינו מה ראיון בעיתון יכול לעשות
ועובדה שדין לקח לו את האפודה בנבחרת הנוער

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: סיום בדרבי הנוער - לואיס ראזאק - 22-Mar-2014 18:27

מה הוא בתכלס עושה... חוץ מלצעוק ללא הפסקה?

RE: סיום בדרבי הנוער - אייל ס - 22-Mar-2014 18:39

(22-Mar-2014 18:27)לואיס ראזאק כתב:  מה הוא בתכלס עושה... חוץ מלצעוק ללא הפסקה?

היום לא שמעתי אותו.

RE: סיום בדרבי הנוער - פיליפצ'וק - 22-Mar-2014 20:08

אני לא כתבתי את מה שכתבתי על סמך המשחק הזה בלבד.
אחד התפקידים החשובים של שוער זה גם לצעוק, להעיר, לכוון את כל החלק האחורי, כנ"ל של בלמים, כדורגל זה משחק שגם צריך לדבר פה (אחד מהמגרעות של אוהד לויטה דרך אגב).
זועבי הראה לי מנהיגות, כריזמטיות, חוצפה חיובית, הדברים הדרושים לשוער שרוצה להיות שוער גדול מעבר ליכולת מקצועית שאותה ניתן לשדרג בהמשך.
דין גל? כרגיל מתלהבים מבינוניות, יהיה שוער ראשון בליגה א' או שוער מחליף בליגה שנייה/ראשונה לא יותר מזה, עוד דניאל ליפשיץ כזה.

סיום בדרבי הנוער - טל.מ - 22-Mar-2014 20:57

(22-Mar-2014 20:08)פיליפצוק כתב:  

אני לא כתבתי את מה שכתבתי על סמך המשחק הזה בלבד.
אחד התפקידים החשובים של שוער זה גם לצעוק, להעיר, לכוון את כל החלק האחורי, כנ"ל של בלמים, כדורגל זה משחק שגם צריך לדבר פה (אחד מהמגרעות של אוהד לויטה דרך אגב).
זועבי הראה לי מנהיגות, כריזמטיות, חוצפה חיובית, הדברים הדרושים לשוער שרוצה להיות שוער גדול מעבר ליכולת מקצועית שאותה ניתן לשדרג בהמשך.
דין גל? כרגיל מתלהבים מבינוניות, יהיה שוער ראשון בליגה א' או שוער מחליף בליגה שנייה/ראשונה לא יותר מזה, עוד דניאל ליפשיץ כזה.

קטונתי לדעת מה יהיה עם דין גל או זועבי .. אבל הנחרצות שלך גורמת לי לחשוב שכנראה את מבין יותר טוב מכולנו !!

דרך אגב ראית את המשחק היום ?