מכבי נתניה
לשעות הפנאי מלאו את השמות שאתם חושבים יהיו פה בעונה הבאה בקיץ נראה מי הכי קרוב. - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: לשעות הפנאי מלאו את השמות שאתם חושבים יהיו פה בעונה הבאה בקיץ נראה מי הכי קרוב. (/showthread.php?tid=608)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: לשעות הפנאי מלאו את השמות שאתם חושבים יהיו פה בעונה הבאה בקיץ נראה מי הכי קרוב. - אלון - 06-Mar-2014 12:13

מה זה משנה באיזו ליגה???? זו השנה הראשונה של הבעלים ושל המאמן,בינתיים שניהם מצליחם מעל המצופה,הן בנושא התקציב והן בצד המקצועי.חכו בסבלנות גם את "מכבי ת"א הגדולה" לא בנו ביום אחד.תזכירו לי כמה זמן וכסף נשפך שם מאז האליפות האחרונה שלהם ועד היום????

RE: לשעות הפנאי מלאו את השמות שאתם חושבים יהיו פה בעונה הבאה בקיץ נראה מי הכי קרוב. - yaron73 - 06-Mar-2014 12:19

זו ליגה קשה מאוד בלי הרבה כדורגל. להוביל אותה בפער כזה זה דבר נדיר.
מזרחי מאמן מנוסה יסודי מקצועי מאוד ובניגוד לשטויות שכותבים גם חזק וסמכותי מול ההנהלה והשחקנים. הוא המאמן הנכון בזמן הנכון ובמקום הנכון.

RE: לשעות הפנאי מלאו את השמות שאתם חושבים יהיו פה בעונה הבאה בקיץ נראה מי הכי קרוב. - פיליפצ'וק - 06-Mar-2014 12:19

(06-Mar-2014 12:09)טל.מ כתב:  משנה מאוד באיזו ליגה. אם לא היית חי מקינטורים וגבורת מקלדת היית מבין לבד. כשאלון כותב תגובה כזו המשפט הראשון שאני רוצה להגיד לו זה כנס לפרופורציה.

נכון, איך שכחתי.
אנחנו מדברים על מכבי נתניה הגדולה, שבשני העשורים האחרונים לקחה 3 אליפויות בפער דו ספרתי על המקום השני, 2 גביעי מדינה אחרי שרמסה בדרך את כל יריבותיה.
מי שצריך להיכנס פה לפרופורציה ומהר אלו הזויים כמוך שחושבים שהם נמצאים בפורום של באיירן מינכן או ריאל מדריד.

RE: לשעות הפנאי מלאו את השמות שאתם חושבים יהיו פה בעונה הבאה בקיץ נראה מי הכי קרוב. - טל.מ - 06-Mar-2014 12:20

ועדיין אני אומר לך ... כנס לפרופורציה ואל תתלהב.. אל תשווה בין הליגה הלאומית לליגת העל, שעם כל הבינוניות הפח זבל וכל שאר הכתרים שאוהבים לקשור לה , עדיין בפער אדיר על הליגה הלאומית. ואל תכרוך את מכבי נתניה ומכבי ת"א כדורגל או כדורסל, באותו משפט כי ביננו לבינם מפרידות שנות אור ואל תדמיין שאנחנו נצמצם את הפער.

(06-Mar-2014 12:19)פיליפצוק כתב:  
(06-Mar-2014 12:09)טל.מ כתב:  משנה מאוד באיזו ליגה. אם לא היית חי מקינטורים וגבורת מקלדת היית מבין לבד. כשאלון כותב תגובה כזו המשפט הראשון שאני רוצה להגיד לו זה כנס לפרופורציה.

נכון, איך שכחתי.
אנחנו מדברים על מכבי נתניה הגדולה, שבשני העשורים האחרונים לקחה 3 אליפויות בפער דו ספרתי על המקום השני, 2 גביעי מדינה אחרי שרמסה בדרך את כל יריבותיה.
מי שצריך להיכנס פה לפרופורציה ומהר אלו הזויים כמוך שחושבים שהם נמצאים בפורום של באיירן מינכן או ריאל מדריד.

לא חמודי ..אני יודע בדיוק איפה אני חי. תקרא בתגובה האחרונה שלי לאלון ואם עדיין לא תבין תזעק לעזרה.

RE: לשעות הפנאי מלאו את השמות שאתם חושבים יהיו פה בעונה הבאה בקיץ נראה מי הכי קרוב. - לואיס מריןןןןןןןן - 06-Mar-2014 12:22

בתקציב שהעמידו למזרחי הקבוצה היתה צריכה לשחק גם כדורגל יפה וגם לדרוס כמו שקורה באמת, רואים שלקבוצה אין שיטה ודרך אני חושב שהם בכלל באימונים משחקים שש בש , מזרחי גונב דעת וביחד עם היחצן אבי נימני מיציע העיתונות עובד על כולם

RE: לשעות הפנאי מלאו את השמות שאתם חושבים יהיו פה בעונה הבאה בקיץ נראה מי הכי קרוב. - yaron73 - 06-Mar-2014 12:22

יש הבדל בין ליגת העל ללאומית. לעלות מהלאומית בפער כזה זה הישג בלתי נתפס.

RE: לשעות הפנאי מלאו את השמות שאתם חושבים יהיו פה בעונה הבאה בקיץ נראה מי הכי קרוב. - פיליפצ'וק - 06-Mar-2014 12:22

(06-Mar-2014 12:20)טל.מ כתב:  ועדיין אני אומר לך ... כנס לפרופורציה ואל תתלהב.. אל תשווה בין הליגה הלאומית לליגת העל, שעם כל הבינוניות הפח זבל וכל שאר הכתרים שאוהבים לקשור לה , עדיין בפער אדיר על הליגה הלאומית. ואל תכרוך את מכבי נתניה ומכבי ת"א כדורגל או כדורסל, באותו משפט כי ביננו לבינם מפרידות שנות אור ואל תדמיין שאנחנו נצמצם את הפער.

נכון, איך שכחתי.

לא חמודי ..אני יודע בדיוק איפה אני חי. תקרא בתגובה האחרונה שלי לאלון ואם עדיין לא תבין תזעק לעזרה.

שום שנות אור ושום בטיח, נשפך שם "קצת" יותר כסף זה הכל.
תשפוך כסף כזה גם בנתניה ותראה את אותם תוצאות.

RE: לשעות הפנאי מלאו את השמות שאתם חושבים יהיו פה בעונה הבאה בקיץ נראה מי הכי קרוב. - לואיס מריןןןןןןןן - 06-Mar-2014 12:24

נכון, איך שכחתי.

מה הקשר פורום של באיירן? מה ביקשנו? סך הכל לשחק כדורגל התקפי ויפה שניצא מהמשחק מסופקים, להביא את אגייב מבני יהודה זה גם לפורום של באיירן?

RE: לשעות הפנאי מלאו את השמות שאתם חושבים יהיו פה בעונה הבאה בקיץ נראה מי הכי קרוב. - yaron73 - 06-Mar-2014 12:25

מזרחי בוודאי לא גונב דעת. הוא אדם צנוע כמו רובן ומלמיליאן. צריך להעריך אותם. אין הרבה כאלה היום.

RE: לשעות הפנאי מלאו את השמות שאתם חושבים יהיו פה בעונה הבאה בקיץ נראה מי הכי קרוב. - אלון - 06-Mar-2014 12:25

זה בדיוק מה שאתה צריך לעשות לפני כל תגובה שלך... ולידיעתך,ליגת העל או לפחות מחציתה היא פח זבל לא פחות גדול מהליגה הלאומית,ועוד דבר-אני בטוח שאם היינו שנה שעברה עם המאמן והסגל הזה,לא היינו יורדים ליגה...