מכבי נתניה
משהו לא טוב עובר על מכבי נתניה - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: משהו לא טוב עובר על מכבי נתניה (/showthread.php?tid=4411)

עמודים: 1 2

RE: משהו לא טוב עובר על מכבי נתניה - זאב רווח - 10-Jan-2019 2:02

מסכים איתך לחלוטין עידו , אבל למדתי להכיר את אייל סגל במשך השנים , זה מסוג האנשים שהוא רגיל ללחץ רגיל לשחות כמו כל דג חי כנגד הזרם , מה לעשות שצריך לפעמים את המבוגר האחראי ???
הניהול מצוין הצוות המקצועי פשוט מקצועי וחי את הקבוצה , בהתחלה גם אני כעסתי קצת על הפזרנות של אייל סגל אבל אז הבנתי שמה שלא רואים מכאן רואים משם .
ההבנה שלי שוב בשביל להפוך למועדון גדול באמת צריך הרבה יותר מ 4000 מנויים , כשהגיע ל 10000 מנויים אפשר לומר שהדרך הארוכה כן צלחה , מה שעושה אייל סגל זה להחזיר את האהבה למועדון משהו שהלך לאיבוד אצל הרבה אוהדים שרואים רק את הרצון להצליח אבל חוסר הסבלנות גורם לחוסר ההצלחה .
גם אני הייתי מהאוהדים הפאנטים האלו אבל לוקח זמן להבין , ואייל סגל כמו מורה מדריך ומפקד טוב יצטרך ממש כמו אבא או סבא ללמד את האוהדים איך להיות אוהדים באמת . את זה אף פעם לא ניסו מעולם לעשות !!!

RE: משהו לא טוב עובר על מכבי נתניה - חזום חזום - 28-Jan-2019 18:02

שובל גוזלן עובר לקפריסין שיהיה לו בהצלחה.
עכשיו נתניה מפמפמת כמה בציארי גדול כאילו שכבר חושבת על המכירה הבאה. מה קורה פה? קוגבניה יושאל(בצדק). מה עם חיזוק. ואם עזרא יעדיף את המשכורת השמנה בבש? מה עם אלטרנטיבות אחרות? אין זרים? החלון נסגר עוד שבוע.

RE: משהו לא טוב עובר על מכבי נתניה - זאב רווח - 29-Jan-2019 14:56

חזום אני מאמין שיגיע חיזוק .
קוגבניה , גוזלן , בריק , שחף , עזבו .
יגיעו 3-4 שחקנים במקום .
השאלה היא האם יגיעו צעירים מבטיחים ?? בסגנון של קניקובסקי וברשצקי ??

לפי מה ששומע זיקרי מהפועל תל אביב , ואולי חן עזרא , לי אישית חסר גם טל כחילה ויגו שמאלי במקום בורשטיין

RE: משהו לא טוב עובר על מכבי נתניה - חזום חזום - 29-Jan-2019 19:09

נראה לי מוכרים בלבד. מקווה שאתבדה.
מה שבטוח שמגן שמאלי וקשר התקפי זה מאסט.

RE: משהו לא טוב עובר על מכבי נתניה - זאב רווח - 29-Jan-2019 19:30

למרות שלדעתנו זה מאסט לא נראה לי שיגיע מגן שמאלי , מכבי חיפה רוצה את ירדן כהן , איזה טעות היתה לא לקנות אותו מרעננה ...הוא וטויטו היו סוגרים את הפינה הזאת להרבה שנים חבל פשוט פספוס .