מכבי נתניה
דודי תירם הפוסט הזה בשבילך - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: דודי תירם הפוסט הזה בשבילך (/showthread.php?tid=4386)

עמודים: 1 2

דודי תירם הפוסט הזה בשבילך - זאב רווח - 09-Nov-2018 13:24

קראתי את הכתבה עליך בספורט 1 זה ממש חימם לי את הלב שיש עדיין שחקנים אידיאליסיטיים שמוכנים להשקיע עוד ועוד וללמוד כל הזמן .
כשקרלס פויול התחיל כמגן ימני לשחק בברצלונה רק קיללתי אותו ( עזוב שאני אוהד ריאל ) . אבל העקשנות שלו ההשקעה שלו הלב והנשמה שלו הפכו אותו לבלם הכי טוב בעולם בזמנו .

ממגן דפוק הוא הפך לבלם הנערץ בספרד ובעולם כולו .

דודי תירם אתה לא חיים בר ולא קרלס פויול אתה דודי תירם , ואם תמשיך להשתפר תנפוך לבלם שני ואני מאמין שתהפוך לבלם ראשון . האינטרס של נתניה הוא שתהפוך להיות בלם ראשון עם אזולאי או בלם ישראלי אחר כי זה חוסך שכר גבוה מאוד להויבך ומפנה מקום של זר בתפקיד אחר .

גם חיים בר כשהתחיל לשחק בבוגרים בגיל 19 היה רק כסחן , אבל אחר כך עם הניסיון הפך לבלם הכי טוב בארץ בכל הזמני ( כן אני יודע יגידו אבי כהן ז"ל אבל גם אבי כהן ז"ל הצליח בנבחרת מהכיסוי של חיימקה ) , בעקשנות שלך אתה מזכיר לי את חיים בר .

בשביל להצליח כמוהו תמשיך להיות בלם אמיתי , תחנה אחרונה , תשמור על הבית , אל תחפש להיות בונה משחק מאחור עם פסים ארוכים או מתוחכמים כמו שהיה נגד בני יהודה , תנסה להיות קודם כל זה ששומר על השוער ועל השער . בנגיחות אתה 10 תמשיך ללמוד מדוד לביא הוא היה הכי טוב בזה . אם תישאר תמיד באותה עמדה ישמרו עליך ולא תצליח לנגוח . לפעמים אם תופסים אותך לפני הנגיחה אל תתבייש ליפול כי זה שווה פנדל !!! ותיזהר עם כל ההגנה בכדורי קרן לא לתפוס בחולצה .

אני מאחל ומייחל שתתפוס כבר את המקום השני והראשון בהגנה , תצטרך להראות שההגנה ללא דודי תירם זה בעייתי , המאמנים ישימו לב שכשאתה משחק לא משנה מי מצוות איתך ההגנה טובה , אבל כשאתה לא משחק יש בעיות בהגנה .

בטוח שאתה שומר על כושר ותזונה נכונה ומכין את עצמך הכי טוב לקראת המשחק , גם מנוחה חשובה מאוד דודי , במיוחד לפני המשחק . דודי ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו כאוהדים לראות כמה שיותר שחקנים שצמחו כאן מצליחים בהרכב הראשון .

RE: דודי תירם הפוסט הזה בשבילך - אלדד - 09-Nov-2018 14:04

דודי לא מתאים להיות בלם ראשון, הוא יכול לעשות הסבה לתפקיד אחר
וחשוב שהוא יפסיק עם העבירות הסתמיות, ובמצבים נייחים הוא יותר מידי תופס את היריב מחבק ומשתמש בידיים.. כשיהיה var ישרקו על זה פנדל בכל פעם

RE: דודי תירם הפוסט הזה בשבילך - שימי - 09-Nov-2018 14:34

דודי שחקן נשמה וזה לא משנה אם הוא בלם ראשון שני או שליש הוא עדיין צעיר ורק בסביבות גיל 27-28 לבלמים יש את הניסיון הכי טוב ככה שאם הוא ימשיך כך הוא יהיה הבלם של נתניה לשנים הקרובות כל משחק לומדים מטעויות ומשפרים למשחק הבא

RE: דודי תירם הפוסט הזה בשבילך - זאב רווח - 09-Nov-2018 17:14

אלדד פוטנציאל יש רצון יש לכן אני מקווה בשבילו שיצליח , ברגע שעוד צעירים שגדלו בנתניה יתפסו מקום ראשון התקציב יקטן ואז אפשר להביא זרים יותר טובים ואז אפשר לרוץ לאליפות

RE: דודי תירם הפוסט הזה בשבילך - אלדד - 11-Nov-2018 5:34

המפרק של חביבו הגיע בגלל תפיסה של תירם ברחבה, כשיגיע הvar חלוץ חכם היה נופל ומשיג פנדל בקלות

RE: דודי תירם הפוסט הזה בשבילך - זאב רווח - 11-Nov-2018 8:59

גם אם היתה תפיסה ברחבה זה לא מצדיק מרפק לפנים שיכול לגרום נזק גופני רציני מסתם מכה לשבר בגולגולת שבר בלסת שבר בשיניים חתכים בפנים ואפילו חלילה שבירת מפרקת , המרפק של כחלון היה פשוט דבילי , 2 דקות לסיום היריבה מובילה מה זה נתן לך ? עכשיו משחק הבא הוא לא ישחק . אין היגיון אין אחריות ....

RE: דודי תירם הפוסט הזה בשבילך - אלדד - 11-Nov-2018 15:05

לא מדבר על המרפק רק על הפנדל הבא שישרקו לנו בגלל התפיסות של תירם
גם בלי התפיסות הוא גרם לכמה פנדלים בעונה שעברה

RE: דודי תירם הפוסט הזה בשבילך - זאב רווח - 11-Nov-2018 17:07

צריך עוד ללמוד אבל זאת מחלה ישראלית לא רק של דודי תירם

RE: דודי תירם הפוסט הזה בשבילך - שימי - 11-Nov-2018 19:10

צודק עם ה ואר יהיה הרבה פנדלים עד שילמדו לא לתפוס ברחבה

RE: דודי תירם הפוסט הזה בשבילך - זאב רווח - 12-Nov-2018 11:40

כל עוד ואר שמצידי דודי תירם יקשור את החלוץ מולו עם אזיקונים העיקר שזה לא יגרום לפנדל ....
דודי תירם אם יתן עונה שלמה טובה נצטרך לשחרר בלם זר אחד
אני מצפה שגם אזולאי ישתפר קצת וישחק