מכבי נתניה
משחק חרא ניצחון חשוב ביותר - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: משחק חרא ניצחון חשוב ביותר (/showthread.php?tid=4381)

משחק חרא ניצחון חשוב ביותר - זאב רווח - 03-Nov-2018 21:45

נראה לי שזה היה המשחק הכי חלש שלנו העונה , וטוב שניצחנו גם תיקו היה מספק אותי אבל אלילת המזל היתה איתנו .

לא יודע לגבי ההכשלה של פיניש נראה לי הצגה של שחקן רעננה כדי שפיניש יקבל אדום , בכל מקרה אסור לסתיו פיניש להכנס ככה בשחקן , צריך לחשוב על שאר הקבוצה שנשארה ב 10 שחקנים .

האם הוא לא ישחק שבוע הבא ?

אנחנו במצוקת שחקנים ועכשיו אנחנו מתחילים להבין גם חשוב להיות עם סגל עמוק .

נגד מכבי פתח תקוה שעכשיו אני רואה אותה בפיגור נגד קרית שמונה יהיה המשחק הקשה ביותר העונה , הם מאוד מהירים ויש לה הרבה כלים התקפיים .

צריך להמשיך לשחק צפוף בהגנה בחצי שלנו , נצחון ואפשר להתחיל את הליגה ברצינות ....עדיין יש חשש מהסתבכות בתחתית

לגבי גיא מלמד ? עדיין לא מתלהב ממנו ....

RE: משחק חרא ניצחון חשוב ביותר - לואיס ראזאק - 04-Nov-2018 4:39

השגת ניצחון שלישי ברציפות וזה כל מה שחשוב - לחבר רצף. אני מאמין ומקווה שזה הולך להימשך ונפתח פער משביע רצון מהפלייאוף התחתון ומשם? מאבק על מקום 2-4 זה לא בשמיים אם איך שהליגה הזאת נראית (כרגע לפחות).

RE: משחק חרא ניצחון חשוב ביותר - זאב רווח - 04-Nov-2018 12:37

הנה מתחילים לדבר בגאווה ולהכנס לאופוריה , כולה נצחנו 4 משחקים בליגה והפסדנו 4 משחקים , תיקו אחד בבית נגד סכנין . על מה להיות זחוחים ? צריך מהר להוריד את השחקנים לקרקע אנחנו קרובים יותר לתחתית מאשר לצמרת .

לא צריך לדבר על מטרות צריך פשוט לנצח את המשחק הבא נגד מכבי פתח תקווה

מכבי פתח תקווה קבוצה עם הגנה חזקה קישור אחורי חזק וקישור התקפי בין הטובים בליגה עם כשרון מדהים , לא הולך לה אבל זה רק זמני הם במשברון קטן מקווה שלא אנחנו נוציא אותם מזה . החלק ההתקפי שלהם גם מדהים עם גידי קניוק והחלוץ הזר חביבו , המאמנים שלנו חייבים לעשות עבודה יסודית על מכבי פתח תקוה במיוחד ויקי כחלון שסולומון משחק בצד שלו , לשים לב גם למגן הימני שלהם מהיר מאוד אוהב לעלות הרבה . יעדיין לא דיברנו על יוסי בניון ולא דיברנו על כהן הקשר חלוץ אולי השחקן הכי מוכשר בליגה אני מקווה שגם השבוע יהיה פצוע ולא ישחק .

מי יכול לומר לי האם בקשר לאדום ישיר לפיניש ישחק או לא ישחק ?

RE: משחק חרא ניצחון חשוב ביותר - שימי - 04-Nov-2018 14:13

לא ניראה לי ישחק וצריך לשחק עם בריק במקומו זו קבוצה חזקה ומהירה מאוד ואצלנו זה הכי מסוכן במיוחד שיש לנו הגנה שאוהבת לעלות ולתמוך בהתקפה.