מכבי נתניה
ללמוד מהלקח של הפועל חיפה - איך לנצח את רעענה - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: ללמוד מהלקח של הפועל חיפה - איך לנצח את רעענה (/showthread.php?tid=4378)ללמוד מהלקח של הפועל חיפה - איך לנצח את רעענה - זאב רווח - 31-Oct-2018 14:38

משחק ראשון העונה הפועל חיפה נגד מכבי נתניה , רק כמה ימים לפני המשחק התברר שחלוץ הפועל חיפה היווני לא ישחק בגלל האדום שקיבל בדרבי החיפאי , הרגשנו שהפועל חיפה ללא חלוצים ולכן הם לא יוכלו לכבוש שער , בדיעבד הם שיחקו צפוף בהגנה ולמרות שליטת הכדור שלנו הם יצאו למתפרצות ועקצו אותנו פעם אחר פעם .

0-5 הם קרעו אותנו וזה מה שזכרנו במשך כמה מחזורים , אצל הפועל חיפה היתה אופוריה כבר דיברו עליה אחרי הזכייה בגביע כמועמדת רצינית לאליפות .

הם יצאו למשחקים אחרי כן + חיזוק של חלוץ עכו אז'ובל , כאילו כל הליגה פרושה לרגליהם , קבוצות שיחקו נגדן סגור והם לא מצאו את הדרך לשער היריבה , הפסדים וכמה תיקו , ואילו אנחנו נצחנו רק 3 משחקים אחרי המחזור השמיני וכבר עברנו אותם בטבלה .

מי זוכר בהפועל חיפה את משחק הפתיחה ? כמה הפסדים בליגה הזאת ואתה למטה , כמה ניצחונות ואתה למעלה , אנחנו חייבים להפנים זאת שאין משחק קל , חייבים להכניס לקופסא בראש שצריך להתאמץ ולתת הכל בכל משחק , חייבים לנצח את המשחק נגד רעננה , לא להקל ראש , לא לזלזל , לעלות כאילו זאת מכבי תל אביב ושזה המשחק הכי קשה שלנו העונה .


RE: ללמוד מהלקח של הפועל חיפה - איך לנצח את רעענה - שימי - 31-Oct-2018 16:42

כל משחק הוא הכי קשה ואני לא רואה הרבה נצחונות בקרוב כי כל קבוצה תבוא להילחם על כל נקודה מול חיפה ובאר שבע ששהם היו חיייבים לנצח יכולנו להפתיע אבל עכשיו הכל ילך קשה


RE: ללמוד מהלקח של הפועל חיפה - איך לנצח את רעענה - זאב רווח - 31-Oct-2018 17:09

לכן אני סומך על המאמנים שלמדו לקחים אחרי המשחק נגד אשדוד ויכינו את השחקנים כמו שצריך מבחינה מנטאלית