מכבי נתניה
סבע הלך , מה הלאה ? - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: סבע הלך , מה הלאה ? (/showthread.php?tid=4348)

עמודים: 1 2

סבע הלך , מה הלאה ? - זאב רווח - 15-Sep-2018 23:17

אז סבע הלך והקבוצה הולכת להתחזק ביומיים הקרובים .
מי נמצא על הכוונת ?
פיראס מוגרבי
מוטי ברשצקי
אופיר מזרחי
תמבי סגס

זה שסבע נמכר לא סיבה לזרוק את הכסף
אם אפשר את מוגרבי ואופיר מזרחי זה מצוין ובתנאי שיהיה זה במחיר סביר ....אם יקר מדי לא לקנות גם עם שניהם לא נרוץ לאליפות .!!!

תמבי סגס לפי הבנתי זה חצי מליון שקל פשוט לא כדאי , עדיף לשלוח אותו לרוני לוי עד ינואר ושיחזור בחינם אלינו חחחח
מוטי ברשצקי שווה חצי מליון שקל כדאי להביא אותו במקום דיע סבע .

אם ארבעתם באים ? אפשר להלחם על האליפות בתנאי שההגנה תשחק הרבה יותר טוב .
מאחל בהצלחה לעוסקים במלאכה , הלוואי ואייל סגל היה מסביר לנו למה נשבר ומכר לקבוצה ישראלית !!!

RE: סבע הלך , מה הלאה ? - שימי - 16-Sep-2018 2:36

הייתי מביא את מוגרבי מזרחי בריאון ומתחזק בזר בתור מגן שמאלי או קשר אחורי על חשבון קוגבניה החלש

אולי עכשיו שאין את סבע אולי קוגבניה ישחק יותר חופשי וישחק יותר מהר לפחות לזה אני מקווה ולזה שירושלמי יקבל לפחות מחצית

RE: סבע הלך , מה הלאה ? - אלדד - 16-Sep-2018 2:48

אולי קוגבניה ישחק יותר טוב? שנתיים ויותר מספיקות בכדי להבין שהוא שחקן חילוש וכל פעם שהוא משחק הוא מזיק יותר מאשר מועיל

RE: סבע הלך , מה הלאה ? - זאב רווח - 16-Sep-2018 8:32

מסכים איתך אלדד לא מבין מה המאמנים מוצאים בקוגבניה אז היה לו משחק גדול נגד בית"ר ירושלים בבית בפליאוף ושער נצחון נגד באר שבע בבית בליגה הסדירה , עוד 2 שערים נגד אשדוד בבית במשחק החמצות הפנדלים של ערן לוי ..

ספרתי 3 משחקים טובים שלו בכל העונה זה אפילו לא 10% אחוז .....בשביל זה להחזיק משבצת של זר ??

RE: סבע הלך , מה הלאה ? - אלדד - 16-Sep-2018 9:25

(16-Sep-2018 8:32)זאב רווח כתב:  מסכים איתך אלדד לא מבין מה המאמנים מוצאים בקוגבניה אז היה לו משחק גדול נגד בית"ר ירושלים בבית בפליאוף ושער נצחון נגד באר שבע בבית בליגה הסדירה , עוד 2 שערים נגד אשדוד בבית במשחק החמצות הפנדלים של ערן לוי ..

ספרתי 3 משחקים טובים שלו בכל העונה זה אפילו לא 10% אחוז .....בשביל זה להחזיק משבצת של זר ??

זה לא היה משחק גדול, אלא רק רגעים טובים , בשאר הדקות במשחק הוא בדיוק אותו קוגבניה..
אני אולי בין הבודדים שעוד בלאומית שהיו לו טענות כלפיו וטענתי שהוא שחקן חילוש
רק שלא יפתח היום בהרכב זה הכי גרוע

RE: סבע הלך , מה הלאה ? - זאב רווח - 16-Sep-2018 13:17

אמת אלדד מקווה שלא יפתח , אני שמח מהחתמת תמבי סגס זה יהיה הקשר האחורי שלנו בשנים הקרובות .
מקווה שיחתימו את מוטי ברשצקי גם במחיר שפוי , מוגרבי אם יקר לא חייב אני אוהב את הלחימה והמהירות שלו אבל ברשצקי מצד ימין עם רגל שמאל טוב ממנו . הלוואי שמוגרבי יבוא אבל לא במחיר מליון שקל זה מוגזם . מכרנו אותו למכבי חיפה תמורת חצי מליון דולר לפני 4-5 שנים אין הצדקה שהיום שווה מליון שקל השיא שלו מאחריו ....
אם אפשר גם את אופיר מזרחי זה מצוין לא מכיר את יעקב בריהון סומך על המערכת שהיא יודעת מה היא עושה בענין שלו .

RE: סבע הלך , מה הלאה ? - אלדד - 16-Sep-2018 13:39

פורסם שהצענו על מוגרבי 1.5 מיליון וסכנין רוצה 2 מיליון
הלוואי זה היה רק מיליון

RE: סבע הלך , מה הלאה ? - זאב רווח - 16-Sep-2018 13:45

לא להביא לא צריך יש מספיק שחקני התקפה עדיף להביא את מוטי ברשצקי בחצי מחיר ואולי אפשר את אופיר מזרחי עדיף על מוגרבי

RE: סבע הלך , מה הלאה ? - חזום חזום - 16-Sep-2018 15:05

ברשבסקי לא מתאים ואופיר מזרחי שחקן משלים בלבד(הייתי מוותר גם עליו ומתעדף מגן שמאלי) מוגרבי זה שחקן מוכח שעולה על שניהם מאמין שיגיעו לעמק השווה במיוחד שמוגרבי רוצה להגיע לנתניה.

החוצפן אבו יונס העלה את הדרישות ל 2.5 .שמע שמכרו את סבע בסכום גבוה אז רוצה חתיכה גדולה מהעוגה. לא אמרו שיש למוגרבי סעיך יציאה של 300 אלף יורו?
נתניה צריכה לתת למוגרבי לעשות את העבודה. 1.2 שקל אחד לא יותר.

RE: סבע הלך , מה הלאה ? - אלדד - 16-Sep-2018 16:19

שילכו לחפש פראייר אחר נסתדר בלי מוגרבי
כנראה שהסעיף יציאה של ה 300 הוא רק לחו"ל