מכבי נתניה
גיא מלמד , מוטי ברשצקי , טל כחילה , סילבסטר , וובה בראון - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: גיא מלמד , מוטי ברשצקי , טל כחילה , סילבסטר , וובה בראון (/showthread.php?tid=4311)גיא מלמד , מוטי ברשצקי , טל כחילה , סילבסטר , וובה בראון - זאב רווח - 01-Aug-2018 14:28

יש הרבה שחקנים על המדף , האם אנחנו צריכים לבחור מה שטוב לנו או מה שנחשב למציאעס ??

ראיתי אתמול את המשחק נגד קריית שמונה , עלי מוחמד עשה חורים אחד הוביל לגול , ויקי כחלון עדיין לא בכושר משחק , הקשור 50-50 עדיין זה לא זה , אבל ראיתי המון פוטנציאל ורצון !!!

לדעתי קשרים 50-50 אנחנו סגורים . אם מוטי ברשצקי יבוא בזול אז כדאי , אם לא איילון ירושלמי וג'ק רוז'נסקי יכולים בהחלט למלא את המקום הזה .

לגבי גוזלן הוא עשה המון תנועה אבל כמו עדן שרם זה עדיין לא זה . אני מצפה ממנו לפחות להיות כמו מלדה , יש לו את זה הוא צריך רק בטחון . ואז נשאלת השאלה את מי להביא ? גיא מלמד או סילבסטר ?

טים הויבך ווארגוץ' כמה זמן עוד ימשיכו ? אם יש הזדמנות להביא את טל כחילה לא כדאי ? אפילו לרכוש ושימשיך העונה בבית"ר על מנת לא לערוך זעזועים אצלנו !!!

ועדיין אני תוהה אחרי שראיתי אתמול את ניקו מבשל למלדה אולי כדאי שהוא יהפוך לפליימקייר אצלנו במקום הקשר הנסוג ?? יש לו את זה ....ואז חוסכים בברשצקי ומביאים סטופר לקישור האחורי .

המון שאלות , המון אפשרויות , איך ששאר הקבוצות נראות היום עם הדגש להיום עם חיזוק נכון אפשר להיות שוב בפליאוף עליון .
שאלה ...מי לא התלהב אתמול מלוי גרסיה ??? למה אצלנו לא נוחת כזה זר ???


RE: גיא מלמד , מוטי ברשצקי , טל כחילה , סילבסטר , וובה בראון - חזום חזום - 01-Aug-2018 16:22

לקראת תום מועד ההעברות בסוף אוגוסט נפלטים המון שחקנים באירופה. שחקנים שעברו מחנות אימונים והבינו או נתנו להם להבין שאין להם מקום בקבוצה. אפשר לנצל זאת.


RE: גיא מלמד , מוטי ברשצקי , טל כחילה , סילבסטר , וובה בראון - שימי - 01-Aug-2018 17:04

לא מאמין שאפשר להביא את סילבסטר טביב רוצה רק כסף ואחרי עונה טובה שלו הוא ירצה הרבה .
אני מעדיף את סילבסטר על מלמד אבל מלמד שחקן מצויין ויכול להעלות אותנו בכמה דרגות הוא ומלדה יעשו צרות צרורות לכל הגנה.
ירושלמי שחקן טוב ראו את זה בנגיעות שלו רק צריך לקבל ביטחון והוא יהיה שחקן הרכב!
קניקובסקי הראה ניצוצות ואחרי שיתאם לשיטה הוא ילך חזק .
טל כחילה שחקן מעולה שכבר באר שבע מתעניינת הרי ההגנה זו החולשה שלהם.
מה שהכי אהבתי אתמול היה בדיוק לפני החילוף של מלאדה, הוא איבד כדור בין ההתקה לקישור וירד להגנה עצר קצת את הירידה שלו ואז כשראה שהקשר או המגן (לא הבחנתי מי זה היה) גם נעצר הוא הגביר מהירות והגיע חזרה עד הרחבה ואז כשהבלם יצא לשחקן ההתקפה היתה לו רק אופציה אחת והיא לבעוט הלחימה והנחישות שלו הזכירה לי במעט את פויול .


RE: גיא מלמד , מוטי ברשצקי , טל כחילה , סילבסטר , וובה בראון - זאב רווח - 01-Aug-2018 17:14

חזום יש לנו מקום לזר אחד , סילבסטר מוכר הסיכון איתו פחות מזר לא מוכר ..
מצד שני מלמד במקום גוזלן .? שימי .
לגבי ירושלמי מסכים איתך הוא בישל למבשל סבע את הכדור בהחלקה יפה


RE: גיא מלמד , מוטי ברשצקי , טל כחילה , סילבסטר , וובה בראון - Naktal - 01-Aug-2018 21:02

טל כחילה לדעתי זה שחקן שהייתי מביא רק להרכב הראשון. לדעתי הוא אחלה שחקן אבל עם מצב הסגל אין לנו את הלוקסוס להחזיק אותו בנוסף לשני בלמים זרים.
סילבסטר זה שחקן שיותר מתאים לאופי של קבוצות טביב- שחקן עם כישרון אבל עם בעיות משמעת והאופי של החדר הלבשה שלנו לא כזה ולדעתי זאת לא אופציה טובה מבחינתנו.
ברשצקי יכול להיות אופציה טובה זה שחקן שעשה דברים יפים עם הפועל ר"ג ואז עבר לקבוצה אנטי כדורגל כמו הפועל ת"א של השנתיים האחרונות ועכשיו עם הרכישות של עבאד, דמארי והחזרה של ספורי המקום שלו אכן נמצא בסכנה והוא יוכל להשתלב אצלנו בסגל.
מה שכן חייבים לסגור על אופצית רכישה בחוזה אי אפשר לעבוד עלינו עם השטויות האלה יותר ושחקנים שמצפים שישארו בקבוצה כי "סיכמו בע"פ עם אופציית רכישה" נעלמים לנו וגורמים לנו להרגיש כמו פראיירים שמשביחים שחקנים לגדולות שגם ככה מספסלות אותם\משאילות אותם שוב...
מלמד יכול להיות אופציה נחמדה זה לא סוד שחסר לנו חלוץ
ובראון יכול מאוד להתאים לדעתי אבל צריך לראות מה קורה עם מצב הקשרים לעמדה הזאת.
בעצם יש לנו בקישור את אולסק,עלי ואביב שהם להרכב הראשון ואת ירושלמי,קניקובסקי ובריק מחליפים שגם רוזנסקי וקוגבנייה יכולים לשחק בקישור. הפחד הגדול שלי זה שהמחליפים שלנו ממש לא ברמה של השחקנים של ההרכב הפותח ובגלל שאני לא המאמן ואני לא רואה אימונים אני פשוט אחכה לראות מה מחליטים אלה שמקבלים כסף כדי להיות המאמנים.


RE: גיא מלמד , מוטי ברשצקי , טל כחילה , סילבסטר , וובה בראון - זאב רווח - 01-Aug-2018 22:22

אם משאירים את אולסק קשר אחורי אין בעיה אבל צריך לבדוק האם אלעד שחף מתאים להיות קשר נסוג גם כן ואם הוא צריך להכנס יותר לאט אין ברירה לחפש מזמן שחקן מחליף ראוי , ברור שאם בראון יגיע זה להרכב ראשון ואז ניקו יכול להיות הקשר הקדמי יש לו ראיית משחק ומסירות חכמות , אבל אם משאירים אותו קשר נסוג אז גם שחקן טוב מליגה לאומית שווה להביא