מכבי נתניה
גוזלן , טיויטו , בורנשטיין , בריק - ברוכים הבאים למכבי נתניה - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: גוזלן , טיויטו , בורנשטיין , בריק - ברוכים הבאים למכבי נתניה (/showthread.php?tid=4271)

עמודים: 1 2 3 4

גוזלן , טיויטו , בורנשטיין , בריק - ברוכים הבאים למכבי נתניה - זאב רווח - 03-Jul-2018 7:41

לגוזלן ולבריק אנחנו האוהדים מאחלים לכם שתפרצו להיות הדבר הבא בישראל . לטויטו אנחנו מאחלים הצלחה רבה על ההרכב עם בורנשטיין .
גוזלן - נכון שניסית להשתלב בכמה קבוצות ללא הצלחה , מכבי חיפה , הפועל תל אביב , רעננה , קריית שמונה . אנחנו האוהדים ההנהלה והמאמנים מאמינים בך שתצליח להיות השחקן הכי טוב בנתניה ובישראל כולה . נעודד אותך נהיה סבלניים כלפיך , הגעת לבית טוב וחם . כמו שאנחנו נעשה הכל שתצליח אתה גם חייב לעשות הכל שתצליח . מכאן בנתניה רק לאירופה !!!
יניב בריק - נכון עדיין לא מצאת עד עכשיו את מקומך בליגה כראוי , כאן בנתניה אנחנו תומכים בכל שחקן אם הוא נותן הכל על המגרש . כאן בנתניה אם תתן הכל כל יום באימונים ובמשחקים גם אתה תגיע לאירופה ממכבי נתניה .
טויטו - באת מבאר שבע דרך עפולה עד נתניה , הגעת להגשים את חלום הכדורגל שלך אם תתן פייט בכל אימון בכל משחק , בשבילנו האוהדים רוצים שהשחקנים הכי טובים באימון ישחקו , אצלנו לא השם משחק ולא העבר , אלא ההווה . תהיה טוב תשחק , תצליח תהפוך לשם דבר בכדורגל הישראלי , מכאן רק לאירופה .
ג'ונתן בורנשטיין ברוך הבא לארץ ישראל , אתה כבר שחקן וותיק , מנוסה , לקראת סוף הקריירה ...אנחנו רוצים שתתן הכל בכל אימון בכל משחק , אצלנו האוהדים הגיל זה רק מספר , רוצים אותך טוב מהיר קיר בהגנה אף 16 בהתקפה . אתה לא הגעת בשביל חופשה לנתניה באת לעזור לנו להצליח ולהגשים לאוהדים את החלום !!! בהצלחה ג'ונתן .

RE: גוזלן , טיויטו , בורנשטיין , בריק - ברוכים הבאים למכבי נתניה - שימי - 03-Jul-2018 10:43

בסיכום מנתניה רק לאירופה או לספרד

RE: גוזלן , טיויטו , בורנשטיין , בריק - ברוכים הבאים למכבי נתניה - idobenami - 03-Jul-2018 13:14

או לפנסיה

RE: גוזלן , טיויטו , בורנשטיין , בריק - ברוכים הבאים למכבי נתניה - שימי - 03-Jul-2018 14:04

חחחחח איפה מכבי נתניה לפני כמה שנים אייל ברקוביץ הביא את כל החברים הפנסיונרים שלו לנתניה ועשק את יאמר חחחח

RE: גוזלן , טיויטו , בורנשטיין , בריק - ברוכים הבאים למכבי נתניה - זאב רווח - 03-Jul-2018 14:47

בלי קשר שחקן שגדל בצורה מקצוענית כמו בארה"ב יכול לתת יותר משחקן ישראלי בגיל 26 שכל מה שמענין אותו זה כסף וזיונים

RE: גוזלן , טיויטו , בורנשטיין , בריק - ברוכים הבאים למכבי נתניה - שימי - 03-Jul-2018 20:05

באמת אין קשר תראה היפנים איזה כושר יש להם מגיל קטן עובדים איתם על מסירות מדוייקות וכושר .

RE: גוזלן , טיויטו , בורנשטיין , בריק - ברוכים הבאים למכבי נתניה - זאב רווח - 04-Jul-2018 15:27

אמרת את המשפט הנכון טל.מ חחחח
עובדים איתם מגיל קטן

RE: גוזלן , טיויטו , בורנשטיין , בריק - ברוכים הבאים למכבי נתניה - שימי - 05-Jul-2018 9:13

שוב אתה עם הטל.מ שלך מי זה ?

RE: גוזלן , טיויטו , בורנשטיין , בריק - ברוכים הבאים למכבי נתניה - זאב רווח - 05-Jul-2018 15:03

נראה לי אתה טל.מ אני מכיר את סגנון הכתיבה שלך חחחח

לא משנה לי בכל אופן כיף שאתה משתתף בכינוי כזה או אחר גם זאב רווח זה רק כינוי

RE: גוזלן , טיויטו , בורנשטיין , בריק - ברוכים הבאים למכבי נתניה - שימי - 05-Jul-2018 16:49

לא מאמין לך אני בטוח אתה זאב רווח האמיתי מתחפש לי פה כמו בחגיגה בסנוקר רק שלא תפתח עוד חשבון בשם חכם חנוכה ותגיב לעצמך חחחח