מכבי נתניה
הראיון עם אייל סגל ודרך מצוינת למכור את סבע לקבוצה בספרד - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: הראיון עם אייל סגל ודרך מצוינת למכור את סבע לקבוצה בספרד (/showthread.php?tid=4252)

הראיון עם אייל סגל ודרך מצוינת למכור את סבע לקבוצה בספרד - זאב רווח - 08-Jun-2018 10:11

שמעתי את הראיון עם אייל סגל כמה פעמים והוא מתחלק לכמה דברים .
דבר ראשון אייל סגל אם אתה מחפש שותף למה שאתה עושה אל תחפש רחוק אני שותף שלך חחחח רק חבל שאין לי כסף חחח . תמשיך ככה אני מבטיח לך שאתה תקצור פירות יפים בקרוב .

דבר שני דיע סבע . בתאכלס למכור ב 2 מליון יורו זה לא כסף בשביל שחקן כמו דיע , אבל אני מאמין בסחורה החמה שיש לנו ביד , מצד שני יש חשש בקבוצה להוציא 2 מליון יורו על הבלתי נודע .
אתה יכול להציע אותו בצורה יוחדת כזו . קנה את השחקן ב 4 מליון יורו , עונה ראשונה חצי מליון יורו בלבד אם מצא חן בעיניך והוא השתלב תשלים 3.5 מליון יורו , אם לא מצא חן בעיניך דיע חוזר חזרה לנתניה חינם להשלים עוד 2 עונות כמו שיש לו בחוזה .

פרנסי העיר נתניה ? חובה ללחוץ עליהם בצורה פרסומית , כל מי שתורם למכבי נתניה חובה לפרסם על תרומתו על מנת שכוח הקניה של האוהדים יכיר תודה לתורם . כל מי שלא תורם למכבי נתניה לפרסם שהוא לא רצה לתרום ולעזור על מנת שכוח הקניה של אוהדי הקבוצה יעשה את שלו .

לגבי עיריית נתניה חבל שאתה לא שומע לי , עכשיו לפני בחירות יש לך הזדמנות לבקש עוד 2 מליון שקל עזרה מעיריית נתניה , לא יכול להיות שהעירייה נתנה לאוסידון לעשות כבתוך שלו ואילו בתקופתך היא לא עוזרת מספיק , אתה לא מיליארדר ואין לך מרבצי גז ונפט ...

בענין האוהדים לדעתי בינתיים זה המקסימום שאפשר כי בכל זאת אין לנו את הכוכבים שיש בקבוצות אחרות , אבל כשיגיע הזמן ושחקנים טובים כמו עידן ורד כדוגמא יכנסו למפת ההתעניינות של מכבי נתניה כחיזוק אז יגיע קהל הרבה יותר גדול עד פי 2 .

RE: הראיון עם אייל סגל ודרך מצוינת למכור את סבע לקבוצה בספרד - שימי - 08-Jun-2018 13:36

ראיון שלא חידש כלום עדיין הכל באוויר בכל הנוגע לשחקנים המתנדנדים חבל שלא מוצאים שותף שקט שיתרום כסף ויפרסמו אותו אבל בלי גישה לכל מה שקשור לניהול הקבוצה בסופו של דבר מי שמשקיע בקבוצה הוא מחפש את הפרסום .
בנוגע לתרומות צריך לקחת רואה חשבון ולהסביר ולהראות לעסקים גדולים שהתרומות שלהם מתקזזים בכל מה שקשור למיסים שהם יצטרכו לשלם בכל סוף שנה.
אני מאמין שמקומות כמו רמי לוי ואיקאה שיש להם החזרי מס גדולים ישמחו לתרום ולקבל פרסום על זה.

RE: הראיון עם אייל סגל ודרך מצוינת למכור את סבע לקבוצה בספרד - זאב רווח - 08-Jun-2018 14:25

הלוואי שימי זה מה שחשבתי אבל תרומה למועדון כדורגל לא נחשבת לפטורה ממס זה מה שאייל פעם הסביר לי
אבל אתה צודק איקאה בהחלט יכלו להיות ספונסרים תמורת כיתוב על חולצה או מכנסיים .

RE: הראיון עם אייל סגל ודרך מצוינת למכור את סבע לקבוצה בספרד - שימי - 29-Jun-2018 17:20

אני הייתי גם פונה לענקיות החשמל והטלווזיות בישראל ומציע להם להיות ספונסרים תמורת תשלום נאה מאוד ובכלל חנויות יהלומים יכולה לקבל פירסום הכי טוב בנתניה היהלומים שלנו.

RE: הראיון עם אייל סגל ודרך מצוינת למכור את סבע לקבוצה בספרד - זאב רווח - 01-Jul-2018 13:42

חחחח אתה מנסה לחקות אותי עם התגובות חחח אל תדאג אני נכנס כאן לפחות כמה פעמים ביום

RE: הראיון עם אייל סגל ודרך מצוינת למכור את סבע לקבוצה בספרד - שימי - 01-Jul-2018 15:43

מה הקשר של לחקות???

RE: הראיון עם אייל סגל ודרך מצוינת למכור את סבע לקבוצה בספרד - זאב רווח - 01-Jul-2018 18:58

(01-Jul-2018 15:43)שימי כתב:  מה הקשר של לחקות???
הכל בסדר שימי אני נהנה שאתה בפורום כמו אלדד וחזום ו naktel האחרים חסרים לי כמו טל.מ ועידן אופיר

RE: הראיון עם אייל סגל ודרך מצוינת למכור את סבע לקבוצה בספרד - שימי - 01-Jul-2018 19:02

זהו רק עוד שניים זה כל מי שמגיב פה?
מחר אימון פתיחה ואין תגובות פה לגבי הקבוצה ניסיתי בפייסבוק להגיב אבל זה מעפן לאלא