מכבי נתניה
מה אפשר ללמוד מהעונה הזאת ? בנתיים . - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: מה אפשר ללמוד מהעונה הזאת ? בנתיים . (/showthread.php?tid=4230)מה אפשר ללמוד מהעונה הזאת ? בנתיים . - זאב רווח - 10-May-2018 15:23

הפועל באר שבע לוקחת בצדק אליפות .
המאפיינים הבולטים ? שוער מצוין והגנה ברזל ספגה הכי מעט שערים בליגה 24 כבשה לא פחות מ 60 שערים .
הנתון הכי חשוב ? הפסידה 3 משחקים בלבד .

לעומתה בית"ר ירושלים למשל ספגה 44 שערים בהחלט שוער והגנה לא מספיקים . והיא הפסידה 7 הפסדים .

ג'ורדי קרויף אומר היום שבאר שבע ידעה לנצח או להוציא תוצאת תיקו כשהייתה בפיגור במקום להפסיד ....זה מראה על חוזק מנטלי , על ניסיון , סף שבירה נמוך ....

אנחנו צריכים ללמוד מהעונה הזאת כמה דברים

ראינו אתמול את הפועל חיפה "הבונקריסטית " תוקפת בטדי לא פחות מבית"ר ירושלים ...ראינו את הבלם הכי טוב שלהם תמאש עושה הרבה פאשלות ובכל זאת הם ספגו רק שער אחד בלבד ...בית"ר ירושלים עם בונקר של 9 שחקנים מאחרי הכדור קיבלה 3 גולים .

מכבי נתניה העונה הציגה את הכדורגל הכי שמח הכי יפה אבל כמובן לא זכינו בכלום , שיחקנו ונצחנו את באר שבע , ניצחנו את בית"ר ירושלים , ניצחנו את מכבי תל אביב ניצחנו את הפועל חיפה ונצחנו כל קבוצה חוץ מסכנין ....כל הפסד שלנו הפסדנו למכבי נתניה .!!!

כמו שאמרתי נכון לא היה לנו אפילו מגן שמאלי אחד העונה . ואנחנו כבר מיישמים לקחים בענין . אבל זה לא מספיק , אנחנו חייבים ללמוד הגנה , חייבים ללמוד לא לספוג , משמע לא לתת להרים מהצדדים בכלל . משמע האמצע צריך להיות מתוגבר תמיד כשהכדור נמצא אצל היריב . קודם ללמוד הגנה .ללמוד לקחת נקודות בשיניים .